X50 Myocept

Міорелаксант швидкої дії

На складі

 

Артикул: PGF0077b0
Доступність: Доступно
Виробник: Испания
Вибрати вагу:
Ціна:
292,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

X50 Myocept

INCI Nomenclature: WATER (AQUA), XANTHAN GUM, PALMITOYL HEXAPEPTIDE-52, GLYCOLIC ACID, LACTIC ACID, POLYVINYL ALCOHOL, PALMITOYL HEPTAPEPTIDE-18

Зовнішній вигляд: біла в'язка рідина з легким блакитним відтінком
Розчинність: у воді
Режим вводу: активну фазу
Дозування: 1%
Робочий рН: до 6,5 (бажано слабокислий рН 4.8-5)
Вік: від 35 років або за потребою
Зберігання: у прохолодному місці, у щільно закритій тарі
Термін придатності: до 04.25

X50 Myocept продовжує лінійку пептидів Х-50. На відміну від пептиду Х-50 Antiaging, який розгладжує зморшки та ущільнює шкіру, за рахунок чого вона стає дуже гладкою та рівномірною; пептид X50 Myocept розслаблює зморшки, має ботоксоподібну дію. Буде дуже добре, якщо поєднувати два ці активи + зволожувач, тоді за досить короткий час можна досягти разючого результату в плані омолодження шкіри.

Існує дві основні причини виникнення мімічних зморшок:

первинна – природне старіння (вік);
вторинна – гравітація та м'язове скорочення.

Пептид X50 Myocept має інкапсульовану форму, завдяки цьому він досягає своєї мети набагато швидше і працює набагато ефективніше. X50 Myocept взаємодіє з опоидними рецепторами, інгібує проникнення Са2+, конкурує з білком SNAP-25 за його місце в SNARE комплексі і, крім того, завдяки своїй ліпосомальній структурі швидше і якісніше досягає мети. Образно кажучи, X50 Myocept відповідає роботі відразу трьох пептидів: Syn ake, Argireline і Leuphasyl.

УвеличитьУвеличить

Тест на ефективність

У тесті брали участь 30 жінок віком 40-55 років. Протягом 28 днів вони наносили на область гусячих лапок крем, що містить 1% X50 Myocept. І ще дві групи добровольців наносили протягом 28 днів на область гусячих лапок засіб із плацебо (контрольний зразок/bencmark). Як видно з графіка, пептид X50 Myocept через 14 днів покращив стан шкіри на 12.62% та через 28 днів – на 20%.

УвеличитьУвеличить

УвеличитьУвеличить

Властивості:

  • скорочення глибини та виразності вертикальних, горизонтальних складок та зморшок в області чола, міжбрівної та періорбітальної зон;
  • скорочення глибини та вираженості носогубних та губопідборідних складок, зморшок у ділянці рота, перенісся, "кисетних" зморшок, зморшок у ділянці шиї.

Країна: Іспанія

Джерело: Infinitec, Кемі Лінк
Компіляція: Magical Ariya

YTgwOD
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: