Idealift™

На складі

 

Артикул: PGF0067b0
Доступність: Доступно
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
104,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Idealift™
(Біоміметичний пептид, що зменшує в'ялість та провисання шкіри, а також покращує її опірність гравітації)


INCI: Butylene Glycol, Water, Sorbitan Laurate, Hydrobyethylcellulose, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Зовнішній вигляд: гелеподібна маса
Розчинність: розчинний у воді
Спосіб вводу: вводити в активну або водну фазу при температурі 40°С – 60°С, можливе короткочасне нагрівання до 80°С
Умови зберігання: рекомендується зберігання при температурі від 15°С до 25°C
Тривале зберігання рекомендується при температурі 4°С - 7°C
Дозування:  4%
Придатний до: 06.24

З віком вплив гравітації на шкіру стає все більш помітним. Шкіра стає в'ялою і починає помітно провисати. Опірність тканин гравітації поступово зменшується. Один з найпомітніших наслідків ослаблення тканин шкіри – обвисання шкіри щік, що викликає зміну контуру обличчя.


Кількість еластину в шкірі лише 2-5%, а цей білок відповідає за її еластичність. Однак тепер процес втрати еластичності оборотний, і існує реальна можливість повернути шкірі її тонус і еластичність. Idealift™ це дипептид, пов'язаний з ліпідним ланцюгом для збільшення біодоступності. Idealift™ ефективно стимулює синтез еластину, тим самим допомагаючи боротися з обвисанням шкіри і зменшуючи видимий ефект від впливу гравітації.

Idealift™ у 4 рази підвищує вироблення еластину у клітинних структурах. Тести invivo в якому 26 жінок добровольців використовували крем, що містить 4% Idealift™. Фактичний вміст еластину у позаклітинному матриксі збільшився більш ніж на 94%.


Аналіз стійкості шкіри обличчя до провисання:

Idealift™ не тільки стимулює синтез еластину, але також сприяє коректній збірці функціонально активно волокна еластину, за рахунок стимулювання найважливіших елементів структури тканини. Також було продемонстровано властивість Idealift™ стимулювати вивільнення нейромедіаторів, задіяних у регулюванні емоційної відповіді. Для симулювання сили тяжіння, на шкірі в нижній частині обличчя був закріплений вантаж, вагою 35 грам, і був зроблений вимір стійкості шкіри до провисання. Спеціальна програма проводила вимірювання у дельтоподібній галузі розтіження. Вимірювання показали, що Idealift™ зменшує площу розтіження на 24% більше, ніж плацебо.


Застосування у косметиці:

Засоби догляду за шкірою обличчя для жінок та чоловіків у віковій категорії 40+
Косметичні засоби для тіла (живіт, руки) для надання шкірі пружності, уникнення обвисання шкіри.

IDEALIFT (Ацетил дипептид-1) - пептид, дія якого спрямована на боротьбу зі зниженням тонусу шкіри та гравітаційним птозом. Стимулює синтез еластину, а саме структурно правильних та функціональних волокон еластину. Безпечний при чутливій шкірі.
Idealift™ – це пептид нового покоління, являється альтернативою пластичній хірургії у сфері підтяжки контуру обличчя. Вже через 2 місяці ви побачите реальні результати зменшення в'ялості та провисання шкіри, а також покращення її опірності гравітації.

Країна: Франція

YWU4ZT
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: