Лецинол S-10

Новинка

Немає на складі

 

Артикул: E555b0
Доступність: Доступно
Виробник: Япония
Вибрати вагу:
Ціна:
82,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Лецинол S-10

INCI name: HYDROGENATED LECITHIN
Склад:
Phospholipids – 90-97%
Phosphatidylcholine – 23-30%

Зовнішній вигляд: порошок злегка бежевого кольору
Розчинність: в оліях, змішується з водою, пропіленгліколем, гліцерином і т.д.
Режим введення: в Жирну чи Водну фазу; частина в жирну і частина у водну (наприклад 2% на 2%)
Відсоток вводу: до 5%
Зберігання: зберігати в сухому та темному місці, у щільно закритій тарі
Термін придатності: 06.25

Лецитин є одним з найважливіших компонентів клітин організму і відіграє важливу роль у його метаболізмі, особливо в проникненні в мембрани. Але через свою нестабільність та окислення, приготування косметичних та лікувальних засобів було обмежено. Nikkol Lecinol S-10 зберігає всі найкращі якості натурального лецитину, але його стабільність значно покращилася, він не окислюється, не схильний до впливу високих темеператур і крім того, утворює стабільні ліпосоми при диспергуванні у воді, завдяки яким можна формувати стійкі водо- і жиророзчинні субстанції.

Тест на проникнення: (Lecinol S-10 проти інших активних компонентів)

Формування ліпосом в Водній Фазі з Lecinol S-10

Тест на зволоження:

Крем з Lecinol S-10 (0,8%) та контрольний крем (етоксильована поверхнево-активна речовина) наносили на шкіру добровольців (5 осіб). Вологість шкіри оцінювали за допомогою SKICON-200. Lecinol S-10 показав безпосередній вплив на покращення стану бар'єру шкіри та збільшення вмісту вологи у шкірних покривах.

In vivo test: 9 особа брали участь у тестуванні. Гель з 5% Lecinol S-10 і крем-плацебо застосовували двічі на день. Зволоження шкіри вимірювали за допомогою корнеометра SKIKON 200.

Тест на зняття подразнення шкіри:

Застосування Lecinol S-10 вже в дозі 1,0% значно знижує середнє подразнення (печіння та поколювання), викликане розчином метилпарабену (через 1 тиждень; п = 13). Lecinol S-10 пригнічує запальні та дратівливі реакції в організмі людини. Lecinol S-10 може бути використаний як активна добавка для зниження печіння (парабени, феноксиетанол, дратівливі речовини, віддушки, ефірні олії, феноксиетанол, лактат натрію, стеарил гліциретинат, SLS і т.д.).

Протизапальний ефект: пригнічення простагландин Е2 (in vitro)

Протизапальний ефект: пригнічення простагландин Е2 (in vitro)

Приготування:

Lecinol S-10 може бути диспергований у воді або маслі при кімнатній температурі. Якщо додати Lecinol S-10 в гарячу воду, він може утворювати кластери, що погіршує його дисперсію. Якщо Lecinol S-10 вводити в гарячі олії, то також утворюються кластери, які втім, при швидкісному перемішуванні з часом зникають. Висновок Lecinol S-10 бажано вводити в масляну або водну фазу задовго до нагріву. Після того, як він повністю розчинився, гомогенізація здійснюється на рівні близько 60-70°С (в оліях залишається невеликий осад від Lecinol S-10, який повністю зникає при емульгуванні).

Температурна стабільність:

Nikkol Lecinol S-10 показує стійкість до високої температури порівняно з соєвим лецитином. На графіку видно проникність та зміну швидкості довжини хвиль через 95 днів за температури 60°С. Як видно з графіка Lecinol S-10 є стабільнішим, ніж соєвий лецитин.

Nikkol Lecinol S-10 поєднується з емульгатрорами та суфрактантами різного типу, від катіонного до аніонного.

Розчинність Nikkol Lecinol S-10 у різних речовинах:

Рецепти від виробника:


Країна: Японія

Опис складено та перекладено українською мовою інтернет-магазином Magical Ariya за матеріалами виробника Nikkol Chemicals

MTQxMzk
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: