ECOGEL™

Натуральний гелеутворювач та емульгатор

На складі

 

Артикул: tga072b0
Доступність: Доступно
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
83,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Экогель
(ECOGEL™)

INCI: Lysolecithin (and) Sclerotium Gum (and) Xanthan Gum (and) Pullulan
Зовнішній вигляд: порошок бежевого кольору
Дозування: 1,5 - 2%
− як загущувач:> 1%
− як стабілізатор:> 0,3%
− як емульгатор: >1,5%
Оптимальний рН: 3 - 12
Способи вводу: перемешішати порошок з водою кімнатної температури та поставити на водяну баню, довести до температури 70-75°C, при такій температурі витримати 20 хвилин для гідратації фосфоліпідів.
Умови зберігання: зберігати в сухомуі темному місці, в щільно закритій тарі
Термін зберігання: до 10.24

Країна: Франція

Ecogel™ є натуральним гелеутворювачем та емульгатором, призначеним для виготовлення м/в гель-крему, стабілізації та регулювання в'язкості м/в емульсій. Ecogel™ схвалений і зареєстрований ECOCERT. Запатентований та оптимізований, поєднує у своєму складі інгредієнти рослинного походження, отримані за допомогою «зеленого» процесу: лізофосфоліпідів, ксантанової камеді, смоли склероцій та пулулану. Ecogel™ дає можливість створювати натуральні гель-креми з ультра-ніжним і легким відчуттям на шкірі. 

Високий ефект загущування емульсій виникає завдяки поєднанню двох синергічних полісахаридів – кстантанової камеді та камеді склероцій.

Лізолецитин, який присутній в складі Ecogel™, забезпечує емульгуючу дію с характерним відчуттям «ніжного дотику» фосфоліпідів. Структура лізолецитина – гідролізований  лецитин — індукує високий показник ГЛБ, тим самим дозволяє формувати дрібні масляні каплі і більш стабільну емульсію. А завдяки пулулану виникає відчуття м'якого "силіконового" дотику, делікатне нанесення, що дуже важливо для подразненої та чутливої шкіри.


Властивості Ecogel™:

− Ecogel™ являєтся стабільним в широкому діапазоні рН, от 3 до 10.
− Ecogel™ стійкий до наявності електролитів в рецептурі (до 2%).
− Ecogel™ структуроутворювач, застосовується як сенсорна добавка.
− Ecogel™ сумісний з ПАР, це особливо цікаво для використання при виробництві шампуней та гелів для душу, оскільки він підвищує в'язкість та покращує сенсорні властивості.
− Ecogel™ сумісний з більшістю консервантів та добавок.
– Ecogel™ застосовується як емульгатор та гелеутворювач.

1. Стійкий у широкому діапазоні рН.
2. Стійкий до великого вмісту електролітів.

1. Сумісний із ПАР.
2. Сумісний з більшістю консервантів та добавок.

«Міцелярний розчин»

Фаза А

 • Ecogel 1%
 • Вода до 100%

Фаза В

 • Proteol apl 2%
 • Екстракти 2-10%
 • OLIVOIL-GLUTAMMATE 3%
 • консервант

Готуємо фазу А та ставимо на 20 хв. на гідратацію, на парову баню, при температурі 65 -70°С. Коли гель готовий, знімаємо з парової бані та перемішуємо 3 хвилини на швидкості 700-1000 об/хв. Далі повільно перемішуємо до охолодження (до 45-40°С). Вводимо ПАР, перемішуємо, далі вводимо екстракти по проблемі. Розчин вийде прозорим, дуже легким, нелипким, цей ефект забезпечує Екоджел, оскільки цей гелеутворювач робить емульсії із силіконовим ефектом. Такий розчин добре справляється з косметикою, навіть з водостійкою, також легко видаляє тональний крем. 

«Крем-гель»

Пропоную зробити антиоксидантний крем, який підійде всім типам шкіри і готується дуже легко. Крем містить компоненти, які є у складі нашого рогового шару шкіри, добре зволожує та дає чудову силіконоподібну сенсорику, але при цьому не містить силіконів. В рецептуру входять антиоксиданти, які необхідні для стабільності емульсії, збереження ліпідів у складі крему, а також для нормальної роботи нашої шкіри та її відновлення. Лецитин, який є складовою Ecogel, має переважну кількість лінолевої кислоти, яка сприяє виробленню церамідів та нормалізації гідратації шкіри. Каприлік/каприк тригліцериди і сквалан - це складові нашого рогового шару, вони будуть заповнювати їх брак. Пентиленгліколь та гліцерин зволожуватимуть шкіру. Другим гелеутворювачем у нас буде натрію карбомер. Цей гелеутворювач нейтральний до шкіри, тому практично не викликає алергічних реакцій і часто застосовується в ДМС та інших лікувальних кремах. Також за рахунок своєї високої молекулярної маси він не проникає через епідрмальний бар'єр і не впливає на зміну його складу. Але при цьому цей гелеутворювач створює приємні тактильні відчуття прохолоди і оксамитовості.

Пентиленгліколь я взяла в середньому дозуванні 5% (за даними багатьох виробників, максимально допустиме дозування до 10%). Пентиленгліколь і гліцерин, в цьому рецепті, у мене єдині зволожувачі, так як створюється універсальний крем, який може використовуватися, як нічний і денний крем. Тому щоб на ранок не було набряків, я не брала інших зволожувачів. Але, при цьому, поєднання лецитину, камедей та пентиленгліколю, дає дуже якісне та тривале зволоження.  Слід зазначити, що цей гелеутворювач працює в нейтральному диапазоні рН 5,5-7 і потрібно ретельно підбирати компоненти, щоб не зрушувати рН з рамок.

Октилдодеканол - дуже стабільний емолент, який не схильний до гідролізу, витримує будь-який діапазон рН і дуже високі температури, до того ж, він підтримує стабільність рецептур. Тому, я його часто додаю до своїх рецептур, особливо, якщо це базові рецептури (в які потім будуть вводитися різні активи).

Цей крем тестувався на стабільність протягом 6 місяців - крем залишається стабільним навіть при нагріванні до 40 ° С, після нагрівання крем ставився в холодильник, потім виставлявся на підвіконня у прозорій банці. Також крем прокручувала на великих обертах (близько 1000 об/хв), емульсія залишалася абсолютно стабільною та візуально однорідною.

Фаза А

 • Пентиленгліколь 5%
 • Гліцерин 5%
 • Вода дист. до 30%
 • Ecogel 1,35%

Фаза В

 • Вода дист. до 100%
 • PNC 400  0,4%

Фаза С

 • Сквалан оливковий 5%
 • Каприлик каприк триглицериди 3%
 • Будь-який емолент 5,5%
 • Октилдодеканол 2,5%

Фаза 

 • Flavoxan 14 0,1%
 • Rosmarin Antioxidans 0,3%
 • Витамин Е жиророзчинний 1%
 • Bisabolol 0,5%
 • Euxyl 9010 0,7%

Приготування:

1. Готуємо всі три фази (А, В та С). Фазу В готуємо трохи раніше, щоб всі грудочки розійшлися і у вас вийшов красивий прозорий щільний гель.
2. Ставимо фазу на водяну баню, на гідратацію 20 хвилин.
3. Потім ставимо на водяну баню фази 1-3, щоб усі три фази досягли однакової температури.
4. З'єднуємо фазу А та В, розмішуємо та вливаємо фазу С, знову розмішуємо. У вас вийде білий крем-гель.
5. Включаємо пристрій, що перемішує, або перемішуємо віночком або шпателем.
6. Коли температура крему досягне 40-45°С, вводите фазу D і знову перемішуйте.

У вас вийде прекрасна щільна емульсія білого кольору. При всій своїй щільності крем наноситься тонким шаром, дуже швидко поглинається шкірою, не скочується і не залишає білого сліду.
У цю емульсію ви можете додати будь-які активні компоненти та використовувати цей крем як основу. Також цю ж емульсію можна використовувати як готовий крем, він і при такому складі дуже добре працює.

MTg3OWMxZG
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: