СО2 екстракт зеленого чаю
INCI: CO2 Camellia sinensis Extract
Сировина: Camellia sinensis - листя
Зовнішній вигляд: масляна рідина зелено-сірого кольору
Запах: аромат рослинної сировини, яка використовується для отримання СО2 екстракту
Дозування: 0,2-0,5%, у лікувальних засобах 0,6-2%
Розчинність: у оліях
Спосіб вводу: в активну фазу при температурі 35°С–45°С
Спосіб отримання: надкритична флюїдна екстракція природним діоксидом вуглецю, без залишків розчинника та важких металів
Склад: дубильні речовини, кофеїн, теофілін, теобромін, ксантин, аденін, гіпоксантин, параксантин, метилксантин, ізатин, кемпферол, кверцетин, ізокверцертин, рутин.
Умови зберігання: зберігати в сухому темному та прохолодному місці, у щільно закритій тарі
Термін придатності: 08.25
Країна: Україна
Антиоксидантні та цитопротекторні властивості зеленого чаю можуть використовуватись у комбінованому лікуванні практично будь-яких захворювань, що супроводжуються окислювальним стресом. Біофлавоноїди зеленого чаю нормалізують тонус шкіри та покращують мікроциркуляцію, порушену в ході перенесених хвороб, стресів, хронічних інтоксикацій. Вітаміни C та P, що входять до складу екстракту зеленого чаю, зміцнюють судинну стінку. Кверцетин підвищує тонус лімфатичних судин, посилює діурез. Біофлавоноїди та поліфеноли впливають на судини мікроциркуляторного русла, нормалізуючи тонус прекапілярних сфінктерів. Алкалоїд кофеїн посилює процеси ліполізу в адипоцитах, що сприяє схуднення. В результаті застосування екстракту зеленого чаю нормалізується тонус судин ніг, знімаючи симптоми тяжкості та набряків. Біофлавоноїд кверцетин має досить сильну протинабрякову та лімфодренажну дію, яка досягається за рахунок зниження проникності судинної стінки та підвищення тонусу лімфатичних судин. Таким чином, з урахуванням ліполітичної, лімфодренажної та протинабрякової дії екстракту зеленого чаю, його можна використовувати в засобах для боротьби з целюлітом I - II стадії та локальних жирових відкладень.
Екстракт зеленого чаю має антимікробну та себостатичну дію, блокує фермент 5а-редуктазу, що призводить до зменшення андрогензалежних процесів (себореї, випадіння волосся, гіперкератозу). Тому екстракт зеленого чаю включається в засоби лікування акне різного ступеня тяжкості і себореї волосистої частини голови. Поліфеноли зеленого чаю мають протизапальну, антибактеріальну, в'яжучу та пом'якшувальну дію. СО2 екстракт зеленого чаю має ранозагоювальні властивості, сприяє проникненню біологічно активних речовин у шкіру, посилює її захисні властивості, покращує колір обличчя.
Властивості:
- антиоксидант;
- протинабряковий;
- сонцезахисні властивості, зменшують рівень перекисного окислення ліпідів та руйнування фібрилярних білків колагену та еластину;
- в'яжуче;
- противірусне;
- антимікробне;
- капіляропротекторні, що зменшують крихкість капілярів, покращують мікроциркуляцію, еластичність судин (Р-вітамінна активність);
- протизапальні;
- антимутагенні, протипухлинні.
Застосування:
- Як потужна зброя проти старіння, що допомагає зберегти молодість та красу шкіри.
- Для захисту шкіри від впливу шкідливих речовин та ультрафіолетового випромінювання.
- Як засіб догляду за шкірою обличчя, особливо змішаною, чутливою, пошкодженою, зрілою або «втомленою».
- Для догляду за сухим та пошкодженим волоссям.
- Для лікування себореї, випадання волосся, гіперкератозу.
- Для зміцнення та лікування нігтів.