Екстракт журавлини

На складі

 

Артикул: Extcranb171023
Вибрати вагу:
Ціна:
69,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Екстракт журавлини

INCI Name: Water (and) Glycerin (and) Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract
Зовнішній вигляд: рідина коричневого кольору, допускається розшарення продукту, потрібно перед використанням збовтати
Розчинність: у воді, змішується в гліцерині та гліколях
Дозування: 2-5%
Режим введення:в активну фазу
Зберігання: у прохолодному місці 
Термін придатності: 03.25

Країна: Італія

Журавлина, це унікальна рослина, яка є антиоксидантом, протимікробним засобом, джерелом вітаміну С. Журавлина відома тим, що, можливо, є єдиним екстрактом, який має ідеальне співвідношення 1:1 омега-3 і 6 жирних кислот, також в ньому міститься чимала кількість Омега-9. Завдяки цьому відновлюється і зберігається захисний ліпідний бар'єр шкіри. Поліфеноли (катехін, кверцитин і міріцетин), що містяться в журавлині, допомагають відновити пошкоджену шкіру і повернути еластичність шкіри. Він містить дуже високий профіль незамінних жирних кислот, а також гарне поєднання токоферолів і токотрієнолів (вітаміну Е), високий вміст фітостеролів та співвідношення незамінних жирних кислот омега-3 та омега-6 1:1, що надає йому чудового антиоксиданту дію. Журавлина, відома як суперфрукт, має антиоксидантні, протизапальні та антибактеріальні властивості.

Фенольні сполуки, як і інші хімічні речовини в екстракті журавлини, відповідальні за антиоксидантні властивості, які ефективні для збереження косметичних і харчових продуктів. Було доведено, що журавлина є поглиначем вільних радикалів, це відбувається завдяки антроціанінам, які допомагають пригнічувати окислення ліпопротеїнів. Фактично, антиоксидантна активність екстракту журавлини рівноцінна вітаміну Е. Крім того, екстракт журавлини містить величезну кількість вітаміну С, і в комплексі з вітаміном Е ви отримаєте постійний безперебійний антиоксидантний захист.

Екстракт журавлини, як говорилося вище, містить величезну кількість вітаміну С, який сприяє виробленню колагену молодого типу. А також екстракт завдяки вітаміну С інгібує матриксні металопротеїнази, які відповідальні за розщеплення колагену. Екстракт журавлини також покращує колір обличчя, і навіть дуже тьмяний сірий колір обличчя досить швидко зміниться на красивий рожевий і сяючий. Це відбувається завдяки цілому комплексу, що міститься в екстракті: поліфеноли, антоціани, проантоціанідини і глікозиди флавонолу, в першу чергу відповідальні за реакції, які роблять журавлину омолоджуючим і відновлюючим засобом.

Також журавлина містить велику кількість лимонної кислоти (близько 3%), за що її називають північним лимоном. В екстракті містяться такі кислоти і речовини: бензойна та хінна органічні кислоти забезпечують знезаражуючу, протизапальну та жарознижувальну властивість журавлини. Вони ж відіграють роль природних консервантів при зберіганні журавлини. Олеанолова та урсолова кислоти - відомі регулятори обміну речовин (у тому числі холестерину), крім того, мають протизапальні властивості. При цьому екстракт журавлини ефективний як при топічному нанесенні на шкіру, так і при харчовому застосуванні як БАД. Урсолова кислота є сильним антиоксидантом, має сильну протизапальну дію.

Журавлина славиться своїми протимікробними властивостями і збільшує мікробну загибель до 100% проти таких хвороботворних мікроорганізмів, як S. aureus та E. coli. Завдяки цьому можна використовувати менше консервантів, так як екстракт журавлини посилює протимікробну дію. Також цей екстракт використовують в анти-акне косметиці.

Зволожуючі властивості журавлини також доведені, це відбувається через велику кількість полісахаридів, що містяться в цьому екстракті (целюлоза та пектин). Вони сприяють накопиченню та збереженню вологи в шкірі, а також завдяки їм відбувається швидке заспокоєння реактивної шкіри.

Екстракт журавлини також є природним барвником, використовуючи його, ви можете бути впевнені, що у вас крем не тільки красивий, але і корисний!

MmEwYT
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: