Главная »Активні компоненти»АНТИОКСИДАНТИ » L-Лізин моногідрохлорид


        

L-Лізин моногідрохлорид

На складі

 

Артикул: act/L-Ліз3010
Вибрати вагу:
Ціна:
55,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

L-Лізин моногідрохлорид

Зовнішній вигляд: порошок від бежевого до коричневого кольору
Косметичне застосування: до 4% як єдиної амінокислоти.
Режим вводу: в активну фазу

Збереження: в темному та сухому місці

Термін придатності: 05.25

L-лізин моногідрохлорид кристалічна амінокислота у вигляді порошку світло-коричневого кольору, добре розчинна у воді. Лізин виробляється за допомогою ферментації сировини.

Лізин (з якого виробляється карнітин) часто застосовується як засіб для профілактики та лікування герпесу (ця амінокислота має дію, протилежну дії іншої амінокислоти – аргініну, який активізує та загострює симптоми герпесу). Лізин більш ефективний для позбавлення від нападів лихоманки та застуди, обумовлених Herpessimplex типу I, ніж від висипів при лихоманці та генітальних висипань, характерних для Herpessimplex типу II. У клінічних випробуваннях, мазь, що містить лізин та оксид цинку, літію карбонат та екстракт прополісу – показала порівнянну ефективність з використанням ацикловіру.

Його нестача може уповільнити синтез протеїну в м'язах та сполучній тканині.

Лізин і вітамін С разом утворюють L-карнітин - речовина, яка допомагає м'язам більш ефективно використовувати кисень, підвищуючи їхню витривалість.
Сприяє зростанню кісток, допомагає виробляти колаген – волокнистий протеїн, що входить до складу кісток, хрящів та інших сполучних тканин.
Разом з часником, вітаміном С та ніацином лізин може знизити рівень холестерину. Відомий позитивний ефект лізину як засобу, що запобігає захворюванню зубів.
Як і інші амінокислоти, лізин використовується у складі косметичних засобів. Лізін посилює синтез колагену та перешкоджає його деградації, пов'язаній з віком; регулює зволоженість шкіри; покращує колір та тонус шкіри, рекомендований у поспілінговому догляді, зменшує прояви фотоушкоджень; сприяє відновленню тканин, запобігає рецидивам генітального герпесу, запобігає утворенню «застуди на губах»; зміцнює волосся, покращує стан нігтів.

1) Підсилює синтез колагену та перешкоджає його деградації, пов'язаній з віком.
2) Регулює зволоженість шкіри.
3) Сприяє відновленню тканин.

Крім того, все більшої популярності набувають амінокислотні коктейлі з гліцину, проліну, лейцину та лізину. В результаті такого впливу клітини отримують готовий збалансований амінокислот субстрат, необхідний для синтезу фібробластів.

Я собі роблю крем для губ за мотивами ось такої мазі:

Оксид цинку 5%
Лізин 5%
Оливкова олія 10%
Ши 5%
Фосфоліпон 2%

Виходить дуже пристойний крем, правда трошки білить губи, але я його наношу на ніч, так що не страшно, зате до ранку і сліду від герпесу немає.

Лізин – це амінокислота. Як показали дослідження, для вірусу герпесу життєво необхідна амінокислота аргінін, він її використовує для реплікації. А лізин та аргінін мають схожу структуру, і рецептори вірусу не можуть відрізнити одну амінокислоту від іншої, тому коли в клітці багато лізину вірус помилково починає використовувати лізин замість аргініну і відповідно будує нежиттєздатні віруси, таким чином припиняється реплікація.

Оливкова олія багата антиоксидантами, і навіть має антибактеріальний і загоювальний ефект.

Оксид цинку діє як адсорбуюча, в'яжуча та антисептична речовина.

Ши - пом'якшувальне, загоювальне.

Країна виробник: Японія

ZGVkZTll
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: