Multimineral Complex

Комплекс мінералів

Немає на складі

 

Артикул: M9bo130323
Вибрати вагу:
Ціна:
82,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Multimineral Complex

INCI: Water (and) Lysine (and) Magnesium Chloride (and) Potassium Chloride (and) Aluminum Chloride (and) Zinc Chloride (and) Manganese Chloride (and) Sodium Chloride (and) Copper Sulfate (and) Sodium Benzoate (and) Gluconolactone (and) Phenethyl Alcohol (and) Caprylyl Glycol (and) Calcium Gluconate

Зовнішній вигляд: рідина блакитно-зеленого кольору

Запах: характерний

Розчинність: в воді

Режим вводу: в активну фазу

Дозування: 1-3%

Зберігання: в темному та прохолодному місці

Країна: Іспанія

Термін придатності: 02.25

Мультимінеральний комплекс покращує іонний баланс та стимулює метаболізм шкіри. Він містить алюміній, цинк, хлор, магній, мідь, марганець, калій, натрій і амінокислоту лізин. Головною властивістю комплексу Мультимінерал є його стимулююча здатність. Він впливає на бадьорість організму та метаболізм, прискорюючи відновлення клітин і всі органічні процеси. Мінерали та амінокислота лізин разом зволожують ороговілий шар шкіри, запобігаючи зневодненню та надаючи гнучкості та м’якості.

Цей комплекс стимулює клітинний метаболізм, повертаючи шкірі життєздатність та свіжість. Він також зупиняє процес старіння, перешкоджає утворенню зморшок. Поєднання необхідних мінералів підтримує баланс клітин і збільшує насичення шкіри киснем. Мультивітамінний комплекс стимулює клітинну енергію (АТФ) та загальний обмін речовин (ДНК, шкірні білки (колаген та еластин)). У віці від 20 років щороку починається втрата еластичності та пружності шкіри та поява зморшок на обличчі. На 10% щорічно знижується енергетичний потенціал клітин шкіри, цьому сприяє знижене споживання кисню клітинами. Клітини шкіри втрачають свою функціональність, що призводить до крихкості, втоми, тьмяності, появи зморшок та старіння. Мінерали сприяють швидкій регенерації клітин, вони також регулюють втрачений з роками енергетичний баланс на міжклітинному рівні, а це в свою чергу призводить до відновлення шкіри та повернення їй життєвої сили.

Мінерали являються клітинними комунікаторами, вони здатні повідомляти клітині шкіри, як краще виглядати, діяти і поводитися. Крім того, виступаючи як клітинні комунікатори, мінерали асимілюють дії інших життєво важливих поживних речовин, таких як вітаміни, ферменти, амінокислоти, особливо магній і кальцій. Вони стимулюють обмінні процеси в шкірі і, таким чином, біосинтез білків, таких як колаген, еластин, гіалуронова кислота, філаггрін, кератин. Головними комунікаторами являються сірка, цинк, мідь, калій та магній. Мінерали відновлюють та підтримують рівень зволоженості шкіри та допомагають запобігти трансепідермальній втраті води. Подібно до гіалуронової кислоти, мінерали є гідрофільними і гігроскопічними, і тому є надзвичайно важливими агентами, що зв'язують воду. Мінерали допомагають токсинам та метаболічним відходам виходити з клітин шкіри та переробляти пошкоджені білки на амінокислоти, які можна повторно використовувати для виробництва необхідних білків, таких як колаген та еластин.

Калій, натрій, кальцій та магній є головними електролітами тіла, вони проводять електричний струм через тіло. Існує багато доказів, що тіло керується електрикою, і мінерали є провідниками цих струмів. Вони забезпечують необхідний заряд або іонізацію позитивних або негативних електричних молекул. Іони підтримують заряд "людської батареї", "вмикаючи" роботу шкіри. При дефіциті одного або кількох мінералів шкіра та тіло дуже швидко зношуються. Також всі мінерали мають антиоксидантні властивості і допомагають боротися з ушкодженнями та зміцнюють всю структуру шкіри від вільних радикалів та УФ-агресії. Діючи як протизапальні агенти, мінерали допомагають зменшити пошкодження клітин від запалення, почервоніння, набряку, болю, заспокоюють подразнену шкіру та покращують її загальний стан, тим самим запобігаючи хворобам та передчасному старінню. 

На косметичному ринку дуже великим попитом користується термальна вода і це правдивий попит. Адже термальна вода складається із мінералів та їх солей. Мінерали забезпечують харчування шкіри за допомогою осмосу. Коли ми наносимо високу концентрацію мінералів на шкіру, ми можемо активувати власний осмотичний насос шкіри. В результаті ми доставляємо кров, кисень, рідини та поживні речовини із глибини шкіри до зовнішніх шарів епідермісу, де вони потрібні найбільше. 

Нестача міді, цинку, магнію, марганцю та кальцію може призвести до катастрофічних наслідків. Ці мінерали є факторами багатьох важливих ферментів, у тому числі тих, які необхідні для синтезу колагену. Метали містяться в активному центрі ферменту, де вони допомагають йому виконувати його функції. При нестачі будь-якого з цих металів активність клітин істотно знижується, що негайно пробиває діру в антиоксидантному захисті шкіри. Спеціальні ферменти, задіяні в синтезі колагену, потребують цинку і міді. Крім того, мідь входить до складу ще дюжини різних ферментів. Вона необхідна для процесів клітинного дихання, для правильного функціонування імунної системи, для зростання і розвитку стовбурових клітин, для синтезу пігменту меланіну і навіть для процесу росту нервових волокон. Нестача міді призводить до сповільненого загоєння ран, збільшення ризику інфекцій, прискореного посивіння волосся, а також сприяє появі зморшок.

У фізіології шкіри цинк стабілізує клітинні мембрани, служить важливим кофактором для декількох металоферментів і бере участь у мітозі та диференціюванні базальних клітин. Цинк захищає від ультрафіолетового випромінювання сонця, покращує загоєння ран, сприяє роботі імунної та нервової систем. У шкірі концентрація цинку в епідермісі (найзовніших шарах) у 5-7 разів вища, ніж у глибших шарах дерми. Цинк також впливає на вироблення металотіонеїну - невеликого білка, що грає вирішальну роль у клітинній детоксикації.

Мінерали, особливо в комплексі, обмежують процес старіння фібробластів та мають захисну дію на різні процеси старіння шкіри, одним з них є глікація. Глікація відбувається всередині всіх внутрішньоклітинних та позаклітинних білків. Глікація це склеєння білків. Уявіть собі льодяник, для його приготування беруть цукор і розтоплюють його, потім, при охолодженні ви отримаєте дуже тверду масу - карамельку. Як ви розумієте цей процес незворотній, з цукерки ви вже не витягнете чистий цукор. Так само діє глікація, вона склеює білки які потім не можливо повернути в початковий вигляд. Глікація зклеює білки, а на поверхні шкіри ми бачимо цей прояв як зморшки і борозди. Проте ми можемо попередити появу глікації і одним із інструментів захисту білків є мінерали, які покращують метаболізм шкіри. Завдяки мінералам глікація внутрішньоклітинного білка сповільнюється, обмежуючи старіння та запобігаючи їх жорсткість та накопичення кінцевих продуктів глікації. 

MjVkNWY2
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: