Главная »Активні компоненти»АНТИОКСИДАНТИ » Екстракт винограду сухий


    

Екстракт винограду сухий

вміст ресвератролу 54%

На складі

 

Артикул: E743b0
Доступність: Доступно
Виробник: Китай
Вибрати вагу:
Ціна:
38,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Екстракт винограду сухий

INCI Name: Vine (Vitis Vinifera) seed Extract and Resveratrol 
Зовнішній вид: порошок коричневого кольору
Розчинність: у спирті, пентилен та пропіленгліколі, етоксидигліколі
Дозування: 0,1-0,5%
Режим введення: в водну або в активну фазу
Збереження: в прохолодному і темному місці
Термін: 12.26

Старіння це сукупний процес, який тягне один наслідок за іншим. Як правило, старіння починається через неправильний догляд за шкірою (немає захисту від сонця, надмірне захоплення сонцем, неякісне вмивання, неправильно підібрана косметика), все це призводить до пошкоджень на шкірі, що призводить до втрати води і сухості. Якщо є пошкодження, значить, вашій шкірі не вистачає природного "цементу" церамідів, не вистачає гіалуронової кислоти та інших глікозаміногліканів. Це в свою чергу викликає стоншення та всушення шкіри, почервоніння, вічні подразнення та зморшки. Чим більше посилюється цей процес, тим швидше настає старіння, яке відображається не тільки зовні, воно "йде" набагато глибше і вражає вашу антиоксидантну систему, що призводить до внутрішніх захворювань. Крім того, треба пам'ятати про те, що на пошкодженій шкірі знижується кількість "корисних" мікроорганізмів і збільшується зростання хвороботворних мікроорганізмів, наприклад, золотистого стафілококу. Як бачите, шкіра це найбільший орган, і якщо він починає хворіти, то ці хвороби дуже швидко проникають всередину організму.

Критичні стадії в каскаді старіння включають утворення активних форм кисню (АФК), що викликають пошкодження критичних клітинних компонентів, таких як функціональні та матричні білки, які з часом призводять до втрати структурної цілісності та порушення основних біохімічних процесів. Мінімізація впливу факторів стресу, наприклад шляхом регулярного застосування сонцезахисного крему або підтримки здорового способу життя, є ефективною стратегією. Наприклад, при додаванні до вашого сонцезахисного крему ресвератролу посилить захист від агресивного впливу сонячного випромінювання, а введення ресвератролу в нічний крем посилить ваш антиоксидантний захист і допоможе у відновленні організму.

Домінуючими групами сполук у екстракті винограду є антоціани (наприклад, малдивін, ціанідин, петунідин і пеонідин), проціанідини (наприклад, B1, B2, B3, B4, C1 і T2), флавоноїди (наприклад, кверцетин і кемпферол), фенольні кислоти (наприклад, галлова кислота і кумаровая кислота) і стильбеноїди (наприклад, транс-ресвератрол і пікеатанол).

Екстракт допомагає покращити та зберегти еластичність шкіри, стабілізуючи колаген та еластин. Він дуже ефективний при набряклості обличчя та ніг, оскільки підвищує міцність мембран та з'єднувальної тканини.

Ресвератрол допомагає:

 • зменшити експресію запальних цитокінів;
 • зводити до мінімуму ушкодження, спричинені ультрафіолетом у фібробробластах;
 • стимулює експресію генів;
 • збільшує проліферацію клітин шкіри.

Властивості:

 • найсильніший антиоксидант;
 • допомагає омолодити шкіру;
 • допомагає покращити проліферацію клітин (in vitro);
 • зменшує появу зморшок та ліній (клінічно доведено);
 • посилює дію сонцезахисних фільтрів.

Країна: Китай

MjU4NjQx
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: