Карнозин в ліпосомах

На складі

 

Артикул: PGF0098b0
Доступність: Доступно
Виробник: Китай
Вибрати вагу:
Ціна:
178,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Карнозин в липосомах

INCI: Water (and) Carnosine (and) Trehalose (and) Xanthan Gum (and) Glycerin (and) Polysorbate 20 (and) Sodium Phosphate (and) Sorbitol

Зовнішній вигляд: напівпрозора рідина, можливе невелике розшарування емульсії, яке не позначається на ефективності роботи активу
Розчинність: у воді
Режим вводу: в активну фазу, при дбайливому перемішуванні (як при роботі з будь-якими ліпосомами)
Робочий рН: 4-7
Дозування: 2-5% (експрес-засоби до 10%)
Зберігання: у прохолодному та темному місці
Термін придатності: 02.25

Карнозин – це дипептид, який є одночасно антиоксидантом, омолоджуючим та ліфтинговим засобом, речовиною, що запобігає глікації та знімає або знижує поріг подразнення. Наприклад, при введенні карнозину в кислотні пілінги, шкіра не так ушкоджується і організм швидше виходить із зони дискомфорту. Також карнозин дуже часто вводять у засоби, які покликані лікувати ушкодження, рани, протизудні препарати. Карнозин при поєднанні з анти-ейдж преапаратами сприяє ліфтингу і відновлює "трикутник краси".

Ліфтингова дія карнозину приблизно така ж, як і у Idealift. Вони обидві є дипептидами, але з різним пептидним ланцюгом, також вони мають антиоксидантну дію. Але при цьому карнозин, на відміну від Idealift, має заспокійливу дію і запобігає трансепідермальній втраті води. До того ж, карнозин, набагато швидше і більш суттєво виявляє ліфтингову дію. При цьому Idealift якісніше підтягує щоки, а карнозин обвисло підборіддя. Разом, ці пептиди створять потужний омолоджуючий та ліфтинговий комплекс.

Шкіра як найбільший орган в організмі людини веде себе як метаболічно активний біологічний бар'єр, який відокремлює внутрішній гомеостаз від зовнішнього середовища. Серед важливих естетичних недоліків, які безпосередньо пов'язані з цим інтенсивним метаболізмом є: старіння шкіри, фотостаріння, запальні та імунологічні реакції, як, наприклад, патофізіологія синдрому чутливої шкіри або косметична непереносимість (СІК). Термін «чутлива шкіра» широко використовується людьми, які мають більш високу реактивність під впливом довкілля, продуктів харчування чи інших чинників. Патофізіологія чутливої шкіри, що розглядається як неспецифічна запальна реакція, вона починається з проникнення потенційно алергенних речовин у шкіру через дисфункцію шкірного бар'єру. Нейропептиди, що вивільняються нервовими закінченнями та шкірно-резидентними клітинами, такі як субстанція P, CGRP та POMC-пептиди, такі як b-ендорфін та енкефалін, необхідні для регуляції імунних реакцій шкіри, підтримки та відновлення тканин. Ці біохімічні зміни та важлива участь нейрогормонів та нейропептидів у патофізіології чутливої шкіри значно сприяють прогресу старіння шкіри.

Старіння прирівнюється до пошкодження шкіри, і найчастіше, анти-едж косметика містить багато речовин, які містяться в косметичних засобах для хворої шкіри. Наприклад, при поєднанні карнозину і опіоїдних пептидів або екстрактів (як Calmosensine, Skinasensil, екстракт безсмертника, розторопші або родіоли рожевої), спостерігається разюче омолодження та відновлення шкіри: зменшується трансепідермальна втрата води, відбувається ущільнення шкірних покривів. Шкіра стає більш еластичною, знижується вироблення металопротеїназ, знижується її чутливість.

Ex Vivo

При нанесенні розчину карнозину на експланти шкіри відбувається збільшення товщини епідермісу та кількості ядросодержащих кератиноцитів. Це показує, що карнозин сприяє омолодженню, за рахунок щільнішої, але при цьому більш еластичної шкіри. Більш щільна шкіра протистоїть гравітаційному птозу, запобігає її провисанню.

Чутлива, пошкоджена шкіра має дезорганізацію рогового шару та показує зменшення ядра кератиноцитів. При застосуванні карнозину відбувається підтримка СК, відновлення бар'єрної функції та збільшення клітин, що містять ядро, що призводить до омолодження та цілісності шкіри.

In Vivo

Відновлення шкіри та зменшення TEWL.
60 добровольців, застосування крему, що містить 1% карнозину. Результат – зниження TEWL на 23%.

Відчуття комфорту:

124 добровольці з чутливою шкірою (позитивний тест на печіння та свербіж) у віці від 40 до 55 років. Порівняльний тест із плацебо. Тривалість тесту – 28 днів. Результат: карнозин практично на 32% ефективніший у роботі, порівняно з плацебо.

Карнозин – дипептид, який використовують багато виробників. Проводиться багато тестів на ефективність цього пептиду. Клінічне дослідження 2017 року, опубліковане в журналі Clinical, Cosmetic and Investigation Dermatology, показало, що крем для обличчя, що містить карнозин, екстракт ферменту Alteromonas, крополімер гіалуронової кислоти та трипептид (Syn-Hycan) значно зменьшив провисання овалу лиця після щоденного двохразового застосування крему протягом 56 днів. Шкіра також стала зволоженою, пружною та еластичною, а її текстура значно покращилася. Пігментні плями, що з'явилися внаслідок старіння, зменшились.

Моделювання обличчя та підтяжки його контурів можна досягти за допомогою карнозину, екстракту ферменту Alteromonas, гіалуронової кислоти та трипептиду відповідно до двох досліджень. Карнозин, фермент Alteromonas, гіалуронова кислота і пептиди не є новими для догляду за шкірою, але нова комбінація, вивчена дослідниками в ISDIN і Dermik Clinic, Іспанія, припускає, що саме ця комбінація може творити дива.

Старіння шкіри прискорюється під впливом ультрафіолету та навколишнього середовища, а також від глікування. Глікація включає вміст підвищеної кількості цукру в крові. Коли ви їсте їжу, організм розщеплює вуглеводи на цукри, такі як глюкоза та фруктоза, які живлять процеси в організмі. Коли ми старіємо (і оскільки ми споживаємо дуже багато солодких продуктів), цукру ненормальним чином реагують з білками та жирами, утворюючи шкідливі молекули, які називаються кінцевими продуктами Advanced Glycation (AGE). Цей процес називається глікуванням. AGE впливає на колаген та еластин, утворюючи «зшивки» та змінюючи структуру білків у шкірі, що призводить до передчасного старіння, тьмяного кольору обличчя та зморшок.

Карнозин (L-карнозин) - це амінокислота, яка вже є в організмі. Але під впливом несприятливих факторів (оксидація, зайве споживання цукру та ін.), свого природного карнозину не вистачає, тому що організм дуже розумна система і витрачає свої ресурси за принципом - напрям речовин туди, куди найбільше необхідно. Зрозуміло, що для шкіри організм практично не виділить необхідних речовин та старіння буде дуже помітним. При додаванні догляду за шкірою карнозину, призводить до збільшення здатності колаген-синтезуючих клітин, що призведе до більш свіжого і молодого вигляду. Карнозин має антиоксидантні властивості і допомагає запобігти пошкодженню глікування, позбавляючи систему аномальних речовин, забезпечуючи шкірі оптимальне функціонування.

Фермент Alteromonas (Antarcticine, Hyadisine, MATMARINE) - це екстракт бактерії Alteromonas macleodii, яка росте в глибоководних водах. Екстракт має властивості, які активують процес зволоження шкіри, підвищуючи її здатність захищати себе. Alteromonas має протизапальні властивості, які можуть полегшити симптоми розацеа та заспокоїти загальну чутливість шкіри. У поєднанні з карнозином ферментний екстракт Alteromonas, що наноситься топічно (місцево на шкіру), може зменшити утворення AGE та лікувати старіння шкіри, пов'язане з глікуванням та ушкодженням, яке спричинене постійним роздратуванням.

Досліджуваний косметичний продукт був крем у вигляді емульсії масло у воді, що містить 0,2% карнозину (відповідає 4% карнозину в ліпосомах), 0,06% гіалуронату натрію в/м, 0,02% екстракту ферменту Alteromonas (відповідає приблизно 01%) і 0,0005% трифторацетату сечовини тетрадециламінобутіроілваліламіномасляної кислоти (трипептид Syn-Hycan, приблизно 3%). Відразу скажу, що у дозуванні 0,01% Антарктицину сироватка працювала відверто погано. Коли я запровадила Антартицина 4%, сироватка запрацювала на повну силу. Для людей за 50, Syn-Hycan 3% у цій сироватці також було мало, коли ввела 5%, результат з'явився на 10-й день. Тож тут треба буде підбирати індивідуально для кожної людини.

Цей тест мене дуже зацікавив і я спробувала зробити крем та сироватку. Крем наносила вранці та сироватку увечері. Результат з'явився швидко, шкіра стала пружнішою, покращився колір обличчя.

Також я спробувала замінити Syn-Hycan на інші пептиди:

Copper Peptide 3% – абсолютно ідентичний результат у плані омолодження, але з трипептидом міді зменшилася чутливість шкіри та пішли невеликі запальні вогнища, які з'явилися внаслідок алергії.
MATRIXYL® synthe'6 3% – така сама дія, як і при використанні Syn-Hycan.
Melitane™ 5% – з цим пептидом, комплекс починає дуже швидко працювати, йдуть усі запальні реакції. Дуже сподобалося таке поєднання з додатковим введенням Кверцетін та Гесперидин. Судинна сітка стає не так яскраво виражена, дрібні судини практично зникли, практично припинилася ранкова набряклість (і це не дивлячись на те, що в комплексі міститься в/м гіалуронова к-та).
Reproage 2% - також сподобався такий комплекс. Дуже добре використовувати як профілактику старіння, розгладжуються дрібні зморшки, зменшується чутливість шкіри.
Progeline™ 3% – також дуже добрий результат. Карнозин і Progeline™ створили просто дива, пішли обвислі щоки, розгладилися зморшки не лише біля очей, а й біля вух. Друге підборіддя прибирало Slim-Excess® та OVALISS™, кожного по 3% та клітинне дихання налагоджували Бурштинова кислота та Натрію Сукцинат, кожного по 1%. Жінка 67 років, догляд мінімальний, вмивається милом. Отже, сироватка виглядала так: 4% карнозину в ліпосомах, 0,06% гіалуронату натрію в/м, 4% Antarcticine, Progeline™ 3%, Copper Peptide 3%, Slim-Excess® та OVALISS™, кожного по 3% і клітин дихання налагоджувала янтарна кислота та натрію сукцинат, кожного по 1%, вода, консервант, Xanthan Gum Clear 0,15%, гліцерин 2,5%.

Джерела:

Garre, A., Martinez-Masana, G., Piquero-Casals, J., & Granger, C. (2017). Redefining face contour with a novel anti-aging cosmetic product: an open-label, prospective clinical study. Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology10, 473–482. http://doi.org/10.2147/CCID.S148597
Chemyunion’s Business Units/carnosine
Narda, M., Granger, C. (2018). Antiglycation effect of unique topical face cream containing carnosine and alteromonas ferment extract in epidermis and dermis of human skin explants. Journal of Americam Academy of Dermatology, 79 (3) AB44. https://doi.org/10.1016/j.jaad.2018.05.216

Країна: Китай

ZmJmNjQ
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: