ACB Wakame Bioferment Advanced

Ферментований екстракт вакаме

На складі

 

Артикул: E578bo
Доступність: Доступно
Виробник: CША
Вибрати вагу:
Ціна:
80,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

ACB Wakame Bioferment Advanced

INCI: Undaria Pinnatifida Cell Culture Extract

Зовнішній вигляд: прозора рідина
Консервант: Leucidal liquid
Розчинність: у воді
Дозування: 0,5-5%
як антиоксидантна добавка: 0,5-2%
• як ліфтингове та омолоджуюче: 2-5%
Рн продукту: 5.0 - 7.0
Режим вводу: у водну фазу
Зберігання: у прохолодному та темному місці
Термін придатності: 09.25

Наша шкіра втрачає свою яскравість протягом тривалого часу і починає мати сухий, тьмяний вигляд через кількість токсинів, з якими ми стикаємося щодня. Вкрай важливо, щоб ми забезпечували шкіру поживними речовинами, вологою та антиоксидантами для детоксикації. ACB Wakame Bioferment Advanced може ефективно детоксифікувати шкіру, орієнтуючись на внутрішнє забруднення саме там, де починається проблема. ACB Wakame Bioferment Advanced, розроблений з культивованих клітин вакамі, і є відмінним рішенням для продовження життя клітин. Цей продукт націлений на мітохондрії, які, як було показано, сприяють довговічності клітин та мінімізують ушкодження на клітинному рівні.

Теорія старіння передбачає, що забруднюючі речовини утворюються як побічний продукт окисного метаболізму, викликають ушкодження, яке призводить до старіння. Наші мітохондрії виробляють енергію, переміщуючи білки через мітохондріальну внутрішню мембрану. По суті функціонують як машини, які використовують паливо для вироблення енергії. Крім генерування енергії, вони також утворюють небажане забруднення. Кисень бере участь у перенесенні електронів та діє як кінцевий акцептор електронів. Дослідження показали, що всередині внутрішньої мітохондріальної мембрани є електронні «витікання», які зменшують ефективність мітохондрій. "Витоку" обмежують синтез АТФ, одночасно пошкоджуючи мітохондрії та навколишнє клітинне середовище. Ці "витікання" також роблять клітини більш сприйнятливими до деструктивних активних форм кисню, які були пов'язані з протонами в кінці циклу переносу електронів. Комбінація мітохондріальних витоків та зниження синтезу АТФ не лише обмежують ефективність, а й діють як забруднювачі, які серйозно погіршують здоров'я та довговічність наших клітин. Нині це сприймається як основний чинник, відповідальний старіння. Проведено велику роботу, щоб показати, що похідні живих клітин можна використовувати для збільшення споживання кисню, щоб стимулювати клітинне дихання, проліферацію та загоєння ран. Однак дослідники не змогли вирішити проблему витоку мітохондрій, яка безпосередньо пов'язана зі старінням та клітинною довговічністю. Сьогодні одна з найбільших областей досліджень із боротьби зі старінням включає концепцію мітохондріального омолодження.

Похідні живих клітин отримують шляхом обробки клітин до екологічного стресу, такі як УФ-опромінення. Виробник, керуючись оригінальним патентом Джорджа Сперті, покращив його метод, додавши також середовище зростання, що використовується для культивування клітин вакамі. Ці пристрої дозволили створити унікальне похідне клітини, яке здатне оптимізувати перенесення електронів для зменшення витоку мітохондрій. Цей витік призводить до вивільнення вільних радикалів, що ушкоджують, і ROS, які в кінцевому рахунку сприяють пошкодженню і старінню мітохондрій.

Відкриття виробника Active Concepts показує, що ACB Wakame Bioferment Advanced збільшує споживання кисню, одночасно зменшуючи утворення ROS для підвищення загальної ефективності мітохондрій. Коли клітини працюють ефективніше, утворюються менше токсинів, що забезпечує детоксикацію зсередини. Аналіз DNA MicroArray Assay на культивованих фібробластах людини підтверджує, що ACB Wakame Bioferment Advanced здатний посилювати окисне фосфорилювання, одночасно обмежуючи мітохондріальний стрес. Дослідження показують, що цей продукт може забезпечити потужні антивікові переваги для мінімізації шкоди на клітинному рівні, коли починається старіння.

15 хвилинний аналіз споживання кисню:
Результати показують, що ACB Wakame Bioferment Advanced здатний індукувати зміни споживання кисню фібробластами. У порівнянні з необробленим контролем ACB Wakame Bioferment збільшив споживання кисню на 26,8%. Ці зміни можна порівняти зі змінами, досягнутими з використанням LYCD та ACB Yogurt Dermal Respiratory Factor.

Проколаген-аналіз:

ELISA вказує, що ACB Wakame Bioferment Advanced здатний збільшувати експресію проколагену 1-C моделі культивування фібробластів. Було доведено, що ACB Wakame Bioferment Advanced можна порівняти з аскорбілфосфатом магнію у збільшенні синтезу колагену I типу. Ці дані показують, що ACB Wakame Bioferment Advanced корисний у косметичних препаратах для стимулювання виробництва колагену і, відповідно, в продуктах, що омолоджують і освітлюють.


Проколаген-аналіз:

ELISA вказує, що ACB Wakame Bioferment Advanced здатний збільшувати експресію проколагену 1-C моделі культивування фібробластів. Було доведено, що ACB Wakame Bioferment Advanced можна порівняти з аскорбілфосфатом магнію у збільшенні синтезу колагену I типу. Ці дані показують, що ACB Wakame Bioferment Advanced корисний у косметичних препаратах для стимулювання виробництва колагену і, відповідно, в продуктах, що омолоджують і освітлюють. Аналіз колагену I типу ELISA Результати показують, що ACB Wakame Bioferment Advanced здатний збільшувати синтез колагену I типу в порівнянні з негативним контролем. Фібробласти, оброблені ACB Wakame Bioferment, збільшили синтез колагену I типу на 58%, 108% та 168% відповідно. Як і очікувалося, швидкість збільшення синтезу колагену з використанням ACB Wakame Bioferment Advanced залежить від дозування.


 

ДНК MicroArray:

Виробник використовував мікрочіп ДНК для створення повної картини того, як фібробласти реагують на ACB Wakame Bioferment Advanced, вимірюючи зміни у виразі десятків тисяч генів. Приблизно 2000 генів було відрегульовано та 5 000 генів було відрегульовано більш ніж на 30%, що використовуються в цьому дослідженні. Результати показують, що ACB Wakame Bioferment Advanced уражає втрату міцності, стійкості та функції, пов'язаної зі старішою шкірою та сприяє омолодженню.

Порада: активи для клітинного дихання після 30 років дуже рекомендується використовувати всім. Ці активи з "бійців невидимого фронту", коли ви їх застосовуєте, то вам здається, що нічого не відбувається із вашою шкірою. Але як тільки ви перестанете включати такі активи, як ви, дуже скоро побачите тьмяну шкіру, з підшкірниками, червоними шорсткими плямами і т.д. ACB Wakame Bioferment Advanced дуже добре поєднувати з активами схожими за своєю дією: AC DERMAL RESPIRATORY FACTOR ADVANCED PF, LIPOGARD, Resveratrol, ALDENINE PBC®, Екстракт йогурту, всі ці активи сприяю клітинному дихання.

Застосування:

  • засоби для покращення клітинного дихання, за рахунок цього покращується здоров'я шкіри та колір обличчя;
  • відбілюючі засоби;
  • омолоджуючі засоби;
  • денна та нічна косметика;
  • сонцезахисні засоби;
  • засоби анти-акне.

Країна: США

MzUyYjBkYT
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: