Ресвератрол

Немає на складі

 

Артикул: E562bo
Доступність: Нет
Виробник: Китай
Вибрати вагу:
Ціна:
69,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Ресвератрол

INCI: Resveratrol

Зовнішній вигляд: порошок злегка кремового кольору
Розчинність: у спирті
Дозування: 0,1-0,5% (частіше 0,2%)
Режим введення: в активну фазу
Зберігання: у сухому та темному місці, у щільно закритій тарі
Термін придатності: 06.25

Ресвератрол – це натуральний поліфенольний антиоксидант – фітоалексин, який захищає рослини від стресу, ультрафіолетового світла та деяких грибкових інфекцій. Так само як і рослини, він захищає наш організм та шкіру від ультрафіолетового світла, різних інфекційних заражень та зовнішніх негативних стресів навколишнього середовища.

Ресвератрол найбільш відомий своєю потужною антиоксидантною активністю. Однією з найбільш характерних особливостей цього поліфенолу є те, що він має подвійну антиоксидантну здатність. На додаток до прямого видалення вільних радикалів, ресвератрол збільшує внутрішньоклітинну експресію інших ферментативних антиоксидантів. Ресвератрол стимулює природні ферментативні антиоксиданти, включаючи супероксиддисмутазу, каталазу та гемоксигеназу-1, що збільшує внутрішньоклітинну антиоксидантну здатність. Дослідження показали, що ресвератрол є ефективним поглиначем гідроксильних, супероксидних та металевих радикалів, він запобігає перекисному окисленню ліпідів шляхом хелатування міді та синергічно взаємодіє з антиоксидантами, такими як вітамін Е.

Ресвератрол сприяє виробленню TGF-β, який відповідає за молодість шкіри. При недостатній роботі цього чинника зростання з'являються зморшки. До того ж, ресвератрол є фітоестрогеном, а як ми знаємо, він безпосередньо пов'язаний із молодістю. Так як з віком кількість фітоестрогенів зменшується і настає старіння. У період менопаузи виробництво колагену, наприклад, зменшується на 1% на рік. Це дуже багато, шкіра при цьому стає крихкою, втрачає свою еластичність, стає схильною до сухості. Ресвератрол, як і інші фітоестрогени сприяє запуску найважливіших процесів, він активізує клітинні ферменти, що призводить до зростання швидкості поділу клітин, а це в свою чергу, запускає механізми омолодження шкіри, покращує тонус шкіри та її еластичність. Але тут головне не підвищувати дозування і слідувати строго встановленим %% введення.

Ресвератрол також має бактерицидні та протигрибкові властивості. Він сприяє активізації мікроциркуляції, знімає запалення, а у поєднанні з кверцетином/дегідрокверцетином/рутином, з будь-якими флавоноїдами (як ми знаємо, всі флавоноїди мають жовтий колір), можна швидко вилікуватися або хоча б зменшити прояви куперозу, венозної сітки, зміцнити капіляр.

Крім того, ресвератрол, як і інші фітоестрогени, можна призначати топічно (місцево) для лікування акне, себореї, андрогенної алопеції. Так як він здатний інгібувати фермент 5-альфа-редуктазу. У цьому випадку ресвератрол бажано поєднувати з іншими фітоестрогенами (карликова пальма, конюшина, солодка, кропива, арніка, дикий ямс і т.д.).

Способи розчинення у воді

Ресвератрол, як і інші фітоестрогени, не розчиняється у воді. Тому їх, як правило, розчиняють у спирті і потім вводять у косметичні засоби. Але є й інші способи розчинення даного активу, і не тільки його, це стосується також флавоноїдів та інших погано розчинних речовин. У розчиненні нам можуть допомогти лецитин і циклодекстрин. Досить змішати циклодекстрин і ресвератрол, або лецитин і ресвератрол, і вся ця речовина стає водорозчинною.

З циклодекстином: циклодекстрин бета і ресвератрол у пропорції 1:10, наприклад, 0,1 г ресвератролу і 1 г циклодекстрину. Добре розмішати і ця суміш чудово розчиняється у воді.
З лецитином: лецитин (сухий порошок, це може бути Фосфоліпон, лізофосфатидилхолін/лізолецітин, Лецинол і т.д.) та ресвератрол, змішуємо у пропорції 50:1. На 0,1 гр ресвератролу беремо 5 гр лецитину. Також, як і в першому випадку, змішуємо обидва порошки і ця суміш швидко розчиняється у воді.
Ці два активи, циклодекстрин і лецитин, є також хорошими енхансерами, вони створюють капсули-ліпосоми і транспортують активні речовини глибоко в шкіру.

Ресвератрол також дуже підійде тим, хто принципово не використовує пептиди, але хоче омолодитися. Робите поєднання: ресвератрол, солодка (або ямс дикий), пурестрол - це фітоестрогени + арджуна - це тритерпеноїд, дає щільність шкіри і видаляє провисання + будь-який флавоноїд (кверцетин, дегідрокверцетин, рутин або троксирутин і т.д.) + фіто вологи, дає еластичність шкіри).

Країна: Китай

ODMzMGExYT
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: