Главная »Активні компоненти» Фітокомпо С/ Phytocompo-C


    

Фітокомпо С/ Phytocompo-C

Цераміди 2,3 і 6

На складі

 

Артикул: ACа727b0
Доступність: Доступно
Виробник: Япония
Вибрати вагу:
Ціна:
258,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Phytocompo-C

INCI: CERAMIDE 2, CERAMIDE 3, CERAMIDE 6II, HYDROGENATED LECITHIN, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) STEROLS (PHYTOSTEROLS)

Зовнішній вигляд: порошок білого або бежевого кольору.
Розчинність: в оліях та гліцерині
Дозування: до 4%
Режим введення: в масляну фазу до повного розчинення (коли масляна фаза стане повністю прозорою), або гідратація при 70°С в гліцерині
Зберігання: зберігати у сухому темному місці, без доступу до вологи та світла.
Термін придатності: 04.26

Переваги даного комплексу:

Повністю готова суміш, що містить важливі цераміди трьох видів (2,3 та 6), фітостероли та гідрогенізований лецитин (фосфатидилхолін), що дуже зручно для приготування кремів та ДМС емульсій.
Має функції емульгатора, здатний прийняти до 25% масляної фази. Цей комплекс емульгує, але не загущує емульсії, для густини кремів слід додавати гелеутворювачі.
Створює пластинчасті рідкокристалічні емульсії, які включені цераміди.
Забезпечує тривале зволоження та живлення шкіри.
Відмінно підходить для лікувальної та відновної, а також анти-ейдж косметики.
Відновлює пошкоджені ділянки шкіри, у тому числі і від опіків, крім того, зменшує дрібні зморшки, викликані сухістю шкіри.
Цей комплекс має функції емульгатора, крім того здатний до мимовільної інкапсуляції інших активних компонентів крему, що входять до складу.

Поляризаційна мікрофотографія емульсії:

Кількість церамідів зменшується у шкірі з віком, при нестачі вологи чи пошкодженнях, це знижує бар'єрну функцію. Даний комплекс містить три види церамідів, які ідентичні людській шкірі, і є одним із найкращих інгредієнтів для забезпечення та харчування шкіри необхідними ліпідами. Цераміди, що входять до цього активу, є ключовими молекулами епідермісу для підтримки збереження вологи та цілісності шкірного бар'єру та сприяють регулярному оновленню кератиноцитів. Роговий шар складається з корнеоцитів між якими розташовані ламелярні біслі з церамідів, холестерину та вільних жирних кислот, які захищають шкіру та організм від швидкого зневоднення та від зовнішньої агресії навколишнього середовища.

Цераміди у шкірі мають такі функції:

Ceramide 2: покращує водний баланс. Покращує бар'єрну функцію шкіри.
Ceramide 3: покращує водний баланс. Відновлює пошкоджену шкіру. Захищає здорову шкіру, перешкоджає випаровуванню вологи.
Ceramide 6II: Відлущує мертві клітини шкіри без подразнення. Сприяє гладкості та рівномірності шкірного покриву.

Phytocompo-C дозволяє вводити різні полярні інгредієнти, сонцезахисні фільтри, різноманітні олії, емоленти, силікони, а також чудово поєднується з іншими емульгаторами. Така рідкокристалічна/ламелярна емульсія імітує структуру ліпідів рогового шару з ідеальною подібністю. Діє як друга шкіра і тому допомагає відновити пошкоджений шкірний бар'єр. При нанесенні на шкіру, емульсія як би вбудовується в неї, сприймається своєю і формує реструктуризаційну плівку, яка зменшує TEWL.

Стан шкіри та зменшення ТЕПВ покращуються після нанесення косметичного засобу з Phytocompo-C протягом 4 тижнів. Крім того, він зменшує дрібні зморшки, спричинені сухістю шкіри.

Застосування:

 • догляд за пошкодженою, роздратованою шкірою (тріщини тощо);
 • догляд за ніжною дитячою, чутливою, роздратованою шкірою;
 • косметика для догляду за шкірою губ та областю навколо очей;
 • засоби для вікової шкіри, як профілактика старіння;
 • засоби догляду за шкірою з атопічним дерматитом, псоріазом, ксерозом, куперозом, різними алергічними захворюваннями;
 • засоби для догляду за підлітковою шкірою, лікування та профілактика акне;
 • засоби для догляду за шкірою голови (лупа, себорея та їх профілактика);
 • кондиціювання та відновлювальні засоби для волосся.

Приготування:

1.Різні олії або емоленти і Phytocompo-C, за бажанням та інші емульгатори, ставимо на водяну баню, нагріваємо до 70°С, також на бані у нас в окремій склянці – водна фаза. Коли жирна фаза повністю стане прозорою, водну фазу вводимо жирну фазу. Включаємо свій перемішуючий гаджет, і перемішуємо емульсію (чим швидше швидкість, тим швидше вийде емульсія, але вона також відбудеться і при низьких оборотах). Коли емульсія охолоне, лише тоді вводимо активи та гелеутворювачі.
2.Phytocompo-C з гліцерином грієм на водяній бані, в окремому стаканчику у нас гріється вода, і ще в одному стаканчику - олії. Все має бути нагріто до 70 °С. Далі, гліцериново-емульгаторну суміш вводимо при постійному перемішуванні воду, потім розігріту олію. Потім готуємо звичайним способом.
3.При введенні Phytocompo-C у дозуванні до 2%, його слід розглядати як актив, а не як емульгатор. Тоді, відповідно, Phytocompo-C вводимо в жирну фазу на початковому етапі приготування, а також туди ж вводимо інші емульгатори.

Країна: Японія

#feebeb

YWYwOWUy
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: