Главная »Активні компоненти» Vaccinium Myrtillus Extract filtrate


        

Vaccinium Myrtillus Extract filtrate

Фермент – фільтрат екстракту чорниці

На складі

 

Артикул: ACа723g070123
Доступність: Нет
Вага: 30 гр
Виробник: Италия
Вибрати вагу:
Ціна:
102,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Vaccinium Myrtillus Extract filtrate

Фермент – фільтрат екстракту чорниці

INCI: Lactobacillus/Vaccinium Myrtillus Extract filtrate

Зовнішній вигляд: рідина рожево-фіолетового кольору. Допускається осад, природний при зберіганні, перед застосуванням струснути.
Розчинність: у воді
Режим вводу: активну фазу
Дозування: 1-10%
Робочий рН: 4-7
Термін придатності: 11.23
Спосіб одержання: фермент бактерій, екстракт
Умови зберігання: зберігати в холодильнику в щільно закритій тарі

Країна: Італія

Цей активний компонент отриманий шляхом ферментації екстракту чорниці та лактобактерій.

При рН від 4-5,2 крем набуває красивого рожевого кольору (шкіру не забарвлює), при рН вище 5,5 крем буде нейтрального кольору.

Лактобактерії (лат. Lactobacillus) - рід грампозитивних анаеробних молочнокислих небактерійних бактерій. Також називаються лактобацили або молочнокислі бактерії. Лактобактерії зазвичай мають правильну форму довгої «палички», іноді кокоподібні, розташовуються в коротких ланцюжках або поодинці. У процесі свого нормального метаболізму лактобактерії здатні утворювати молочну кислоту, перекис водню, продукувати лізоцим та речовини з антибіотичною активністю: реутерин, плантарицин, лактоцидин, лактолін.

Лактобактерії (молочно-кислі бактерії) – це загальна назва, яка використовується для бактерій, які виробляють молочну кислоту шляхом розщеплення цукру. Молочна кислота стає своєрідним бар'єром захисту для нашого організму, яка стримує розмноження шкідливих мікробів, нейтралізує дію шкідливих речовин. Відмерлі лактобактерії стають їжею для живих позитивних бактерій людського організму, які виводять токсини та підтримують імунний захист. Таким чином, використання косметичних продуктів з кисломолочними бактеріями створює для шкіри неперевершений захист від хвороботворних бактерій та забрудненої атмосфери, повертає та підтримує її свіжість, молодість та красу.

Екстракт-чорниці використовується в косметиці як заспокійливий, в'яжучий, протизапальний компонент. Нормалізує прохідність капілярів. Екстракт чорниці багатий вітамінами А, В1, В2, С, Е, РР і мікроелементами, за рахунок цього має заспокійливі властивості, сприяє уповільненню процесів старіння. Завдяки оптимальному співвідношенню вітамінів групи В, С і рутину, чорниця має судинозміцнювальну дію, позбавляє ознак куперозу за рахунок зміцнення стінок капілярів. Комплекс таких речовин як пектин, атоціанів, органічні кислоти, глюкоза і вітамін С, нормалізують циркуляцію крові, а також має в'яжучу та протизапальну дію. Біофлавоноїди чорниці, як показують дослідження, мають загоювальну, протинабрякову, судинозміцнюючу дію. Забезпечує хороше зволоження, ліфтинг, усунення ознак подразнення шкіри, заспокоює шкіру, підвищує пружність і еластичність. Вітамін Е, що міститься в екстракті чорниці, активно допомагає боротися із віковими змінами шкіри.

Властивості:

  • нормалізує прохідність капілярів, зміцнює їх стінки, позбавляє куперозу;
  • освітлює шкіру, позбавляє пігментних плям;
  • заспокійливий, в'яжучий, протизапальний компонент;
  • має загоювальну, протинабрякову, антибактеріальну дію;
  • забезпечує гарне зволоження, ліфтинг, заспокоює шкіру;
  • сприяє підвищенню пружності та еластичності шкіри.

MmQ4ZGF
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: