Главная »Активні компоненти» AQUAXYL /Акваксил


        

AQUAXYL /Акваксил

Акваксіл – природний зволожувач

Немає на складі

 

Артикул: ACа713b0
Доступність: Нет
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
60,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Акваксил

INCI Name: Xylitylglucoside and anhydroxylitol and xylitol

Зовнішній вигляд: щільна рідина жовтого кольору
Запах: характерний
Дозування: 3-5%
Розчинність: розчинний у воді
Спосіб вводу: вводити в активну фазу або у водну фазу перед емульгуванням (витримує нагрівання до 80°С)
рН (5% розчин): 5,5-7,5
Консерванти та добавки: без консервантів, алергенів та ГМО
Сертифіковано: Ecocert, NaTrue
Умови зберігання: зберігати в сухому та темному місці в щільно закритій тарі

Термін застосування: 08.24

Підходить для веганів та вегетаріанців. Має сертифікацію Ecocert, NaTrue

Акваксил – це запатентований зволожуючий комплекс, який ефективно відновлює водний баланс шкіри та її структуру. Допомагає боротися з агресивними впливами довкілля. Складається з двох рослинних цукрів (пшениці та деревини), що створюють синергітичний ефект, посилюючи дію двох глікозаміногліканів, гіалуронової кислоти та хондроїтинсульфату. Таким чином, вода зберігається у центрі епідермісу. Акваксил також зупиняє втрату вологи, стимулюючи синтез церамідів. Натуральний комплекс Акваксіл забезпечує глибоке та тривале зволоження шкіри.

Акваксил - це комбінація глюкози і ксилітолу. Глюкоза допомагає вирівнювати зморшки та мобілізує природну здатність шкіри до природного зволоження, а саме посилює захисні функції епідермального бар'єру, внаслідок чого підвищується здатність клітин шкіри збільшувати запаси води у шкірі.

HYDRACONCEPT — гармонізація гідробалансу та скорочення трансепідермальної втрати води (TEWL)

Акваксил - багатофункціональний активний інгредієнт, служить для відновлення та зволоження шкіри та волосся. Збільшує запас і циркуляцію води завдяки посиленню синтезу ключових ліпідів. Видимі зміни відбуваються через 8 годин та 24 години після застосування. Він може бути використаний як самостійно, так і у поєднанні з іншими інгредієнтами. Відновлює глибокий рівень зволоження волосся. Захищає волосся від негативного впливу довкілля, вплив УФ-променів, тепла, холоду, вміст у воді хімічних та забруднюючих речовин. Робить волосся більш здоровим і блискучим. Зберігає вагу волосся після сушіння, відновлює зв'язок між лусочками, полегшує розчісування.

Косметичні засоби, що містять формулу Акваксил зволожують та реструктурують шкіру, підвищують кількість вологи у глибоких шарах епідермісу. Шкіра стає більш стійкою і краще протистоїть зовнішньому агресивному середовищу.

Проведені тести in vivo і in vitro демонструють дію акваксіл

Тест In vitro

Акваксил збільшує вміст GAG (гіалуронової кислоти та хондроїтин сульфату) в епідермісі, стимулює синтез церамідів, покращує бар'єрні функції шкіри. Це веде до зміцнення міжклітинних тканин епідермісу. Простий у використанні, має високу стабільність. Підходить для застосування у будь-якому косметичному засобі та рецептах косметики “HAND-MADE”. Усуває подразнення та лущення, вирівнює та згладжує мікрорельєф.

Инкубацичя фибробластов в течение 6 дней с Акваксил  или с EGF в % -  GAG (контроль)


• Гіалуронова кислота, що міститься в комплексі Акваксил, відповідає за водний баланс шкіри, будучи унікальною речовиною, здатною утримувати воду в тисячі разів більше за свою власну вагу.

• Хондроїтин сульфат сприяє утриманню води в шкірі, надаючи їй пружність та еластичність.

Тест In vivo

Содержание воды в эпидермисе: корнеометрия (in vivo)


У тесті взяли участь 25 добровольців із сухою шкірою. Для проведення тесту використовували косметичний засіб від виробника, що містить 3% Акваксил (формула Монтанів № 6925) і плацебо. Засіб наносили на шкіру ніг. Через 1 місяць застосування Акваксил і плацебо 2 рази на день на шкірі добровольців була проведена оцінка стану верхніх шарів шкіри епідермісу після D0 8 годин, D15 через 15 днів і D30 через 30 днів. Вимірювання втрати трансепідермальної втрати води (TEWL) проводили за допомогою евапорометра.

Підсумок Корнеометрія проведеного тесту дала такі результати. Порівняно з плацебо косметичний засіб від виробника, що містить 3%, Акваксил (формула Монтанів № 6925) ефективно зволожує верхні шари шкіри. І цей ефект відчутний через 8 годин після застосування формули № 6925 з Акваксил і також після 30 днів тесту. Після щоденного застосування формули № 6925 з Акваксілом на ділянках ніг добровольців почалося помітне поліпшення стану шкіри. Через 15 днів шкіра стала зволоженою, а через 30 днів почався процес реструктуризації шкіри та покращення її мікрорельєфу шляхом підвищення кількості вологи в ній.

 Через місяць застосування формули №6925 з Акваксилом нормалізується стан шкіри, зникає лущення і згладжується мікрорельєф. Візуальне покращення поверхні шкіри. Відбувається регенерація шкіри та посилення її захисного бар'єру.

Тест Ex vivo

Збільшення синтезу цераміду (міжклітинного цементу) у тканинах шкіри. Тест проводився на всіх ділянках людської шкіри. У тесті були застосовані такі активи: Крем гель з Акваксіл 3% порівняно з гліцерином та плацебо.

Склад косметичного засобу для тесту:
Lanol 99 (ізононілізононаноат) -5%
Sepigel 305 (поліакриламід, С13-14 ізопарафін, лаурет 7) -2%
Консервант -0,5%
Активний інгредієнт (Акваксіл) -3%
рН: до 6


Підсумок: Акваксил стимулює процес синтезу церамідів. Його ефективність набагато вища ніж у гліцерину.

Підвищує запаси вологи у шкірі. Таким чином, Акваксил запобігає трансепідермальній втраті води (TEWL).

Косметичне застосування:

Акваксил застосовується при виготовленні різних косметичних засобів для догляду за шкірою та волоссям: креми, маски, лосьйони, гелі, шампуні та кондиціонери. Також ефективний для застосування в косметичних засобах антиейдж.

Країна: Франція

ZmE3MTVl
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: