Antarcticine

На складі

 

Артикул: ACа701b0
Доступність: Доступно
Виробник: Испания
Вибрати вагу:
Ціна:
316,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Antarcticine

INCI: Pseudoalteromonas Ferment Extract

Консервант: Salicylic Acid
Характеристики: активний інгредієнт, що має сертифікат Ecocert
Запах: практично без запаху
Зовнішній вигляд: прозора рідина (напівпрозорий розчин)
Колір: від безбарвного до білого
Розчинність: у воді
Робочий pH: 4,0 - 7,0
Режим вводу: активну фазу, при температурі не вище 40°С
Дозування: 3-5%
Клінічні дослідження: тести
Термін придатності: 08.25 (два роки з дня випуску)
Зберігання: зберігати у прохолодному та темному місці, у щільно закритій тарі

Країна: Іспанія

Підходить для веганів та вегетаріанців.

Cruelty-Free! Halal-сертифікат. COSMOS 

 

Антарктицин – це особливий білок, який створюється бактеріями (якщо дослівно, то це білок, який продукують бактерії), ця речовина називається – глікопротеїн. Глікопротеїн - це екстраклітинний матеріал, який допомагає утримувати воду (дія схожа на гіалуронову кислоту або на поліглутаїмну кислоту, але не дає липкість на шкірі), цей білок витримує сильні морози, тому він і сприяє тому, що вода не замерзає, сама бактерія не гине (наприклад, автолюбителі взимку в бачок омивача лобового скла заливають антифриз - речовина, яка не дає замерзнути воді), ось така ж захисна особливість цього активу. Антарктицин – це назва (ім'я) глікопротеїну, що виробляється бактеріями Pseudoalteromonas Antarctica NF3. Вперше ці білки знайшли в 1988 році в мулі, біля підніжжя льодовика.

Як стверджує Вікіпедія – Глікопротеїни (устар. глікопротеїди) — це складні білки, в яких білкова (пептидна) частина молекули ковалентно з'єднана з однією або декількома групами гетероолігосахаридів. Крім глікопротеїнів існують також протеоглікани та глікозаміноглікани. Тобто, глікопротеїн – це з'єднання білка та цукрів (гетероолігосахаридів).

Як уже говорилося вище, Антарктицин це незамерзаючий білок, він так само не дає змерзнути воді, в якій він знаходиться (власне кажучи - антифриз, але тільки косметичний). Цей білок захищатиме вашу шкіру навіть у несприятливих погодних умовах.

Тест на стабільність речовини при заморожуванні та розморожуванні

У нормальному, незамороженому стані ліпосоми містять карбоксифлуоресцеїн, флуоресцеїн близько 1. При заморожуванні до -30°З розморожуванні ліпосом, їх мембрани стають дуже крихкими і дають протікання, флуоресцеїн виростає до значення 4.1 - це контрольний зразок. Другий зразок, що тестується, ліпосом містить 1% Антарктицина. Ліпосоми також піддали процедурі заморожування (до -30°С) та розморожування, але в присутності 1% Антарктицину ліпосомальна оболонка залишилася практично неушкодженою.

Підсумок: 1% водний розчин Антарктицину не замерзає до температури -30°С. Якщо температура буде ще нижче 30 ° С морозу, то розчин замерзне, але при цьому кристали льоду не утворюються, лід вийде подібним до скла, тобто. кристалічні грати не будуть утворені і шкірні покриви не будуть пошкоджені. Такий морозостійкий ефект ще називають кріопротекторним, це дуже важливо, адже така косметика захищатиме шкіру від холодних та морозних зим.

Тест №2

У природі цей білок захищає бактерію від загибелі в суворих умовах (Антарктика). У косметиці він відіграє роль біозахисного компонента і сприяє зростанню кератиноцитів, адгезії фібробластів, має загоюючий і відновлюючий ефект. 1%-ний розчин Антарктицину сприяє значному зростанню фібробластів та кератиноцитів.

Як видно з графіків при застосуванні Антарктицину, адгезія фібробластів збільшилася на 125%, а кератиноцити збільшилися на 25% протягом 24 годин та на 36% через дві доби.

Тест №3

На моделі шкіри що складається з кератиноцитів та фібробластів вимірювали рівень колагену I, IV типів та еластину. Кількість білка вимірювали за допомогою вестерн-блот.

Підсумок:

  • Через 15 днів колаген І типу збільшився на 128%
  • Колаген IV типу збільшився на 81%
  • Еластін збільшився через 15 днів на 31%

Тест in vivo

На початку тесту за допомогою силікону було знято зліпки шкіри навколо очей у 10 здорових жінок-добровольців. Далі вони тестували крем із вмістом 5% Антартицину протягом 30 днів.

Через 30 днів після застосування крему, знову зробили зліпки шкіри навколо очей. Знімки топографії шкіри показані у тривимірному зображенні – глибокі зморшки зменшились на 50-60%.

Як видно з тестів:

  • Антарктицин перешкоджає втраті води нашою шкірою, запобігає її випаровуванню та замерзанню.
  • Має омолоджуючий ефект, сприяє адгезії (проліферації) фібробластів та росту кератиноцитів.
  • Відновлює шкірні покриви та скорочує кількість зморшок, у тому числі й глибоких.
  • Скорочує кількість глибоких зморшок на лобі та біля очей, повністю розгладжує дрібні зморшки.
  • Відновлює колаген I, IV типу та еластин

MGRlYj
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: