Трегалоза

Trehalose

На складі

 

Артикул: ACа687g
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
55,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Трегалоза/Trehalose

INCI: Trehalose

Традиційна назва: трегалоза, мікоза
Зовнішній вигляд: білий дрібнокристалічний порошок
Запах: без запаху
Смак: помірний солодкий смак
Розчинність: розчинний у холодній воді
Дозування: 1-1.5%
Робочий рН: 2.8-7
Температурний режим: витримує високу температуру
Режим введення: у водну фазу на початковому етапі приготування або в активну фазу
Температура плавління: 203 ° С
Хімічна формула: C12H22O11 (ангідрид)
Умови зберігання: зберігати в сухому та темному місці без доступу світла та вологи у щільно-закритій тарі
Термін зберігання: 02.24

Країна: Німеччина

Трегалоза – вуглевод із групи дисахаридів. Трегалоза, в чистому вигляді зустрічається у складі багатьох рослин, водоростей, дріжджів і комах. Її активно використовують у складі харчової, фармацевтичної та косметичної продукції. Головна особливість цього вуглеводу, це його захисна дія навколо білків, він перешкоджає їх висиханню та розпаду. Трегалозу використовують у складі зволожуючих косметичних засобів для сухої та чутливої шкіри як додатковий компонент, який перешкоджає втрати вологи та живить глибокі шари шкіри.
Трегалоза – натуральний дисахарид, отриманий ферментативним розщепленням крохмалю з подальшим очищенням. Складається із двох молекул глюкози, з'єднаних по лінії α, α-1,1 глікозидного зв'язку. Має кристалічну решітку із двома молекулами води.

Трегалоза - це цукор, що не відновлюється, дуже стабільний у широкому діапазоні рН, у тому числі і при високих температурах.

Властивості трегалози:

1.Солодкість трегалози становить приблизно 45% від солодощі сахарози.
2. Має високу температуру плавлення – 203°С, стійка до кислотного гідролізу при високих температурах та у сильнокислому середовищі.
3. Ефективно запобігає окисленню жирів, що призводить до більш тривалого зберігання косметичних засобів та харчових продуктів.
4. Пригнічує виникнення неприємних запахів.
5. Зменшує втрати вологи.
6. Не реагує з фелінговою рідиною.
7. Ензим розщеплює трегалозу називається – трегалаза.

У косметиці використовується як емолент та антиоксидант. Захищає та підтримує життєдіяльність клітин при несприятливому впливі навколишнього середовища. Зволожує, зберігає клітинну структуру та захищає від пошкоджень. Пригнічує утворення летких альдегідів, пов'язаних із старінням. Затримує розкладання жирної кислоти, зменшуючи неприємний запах. Завдяки цьому трегалозу використовують у косметиці на основі олій як запобіжник від окислення. Цей косметичний компонент використовують у косметичних засобах для зволоження та захисту шкіри та волосся. Він покращує зовнішній вигляд сухої чи пошкодженої шкіри, зменшує лущення та відновлює еластичність. Зменшує пошкодження шкіри, спричинені постійним роздратуванням. Трихолоза швидкорозчинна і має вологоутримуючі властивості, а також зберігає структуру протеїну при використанні в засобах догляду за шкірою та волоссям.
Завдяки своїй молекулярній структурі триалоза дуже стабільна при виробництві косметичних засобів. Трихолоза також допомагає збільшити термін зберігання косметичної та харчової продукції завдяки здатності перешкоджати утворенню летких альдегідів при розщепленні жирних кислот.

Застосування триалози у косметичних засобах:

  • зволожуючі косметичні засоби для догляду за шкірою навколо очей, обличчя, тіла (крему, лосьйони, тоніки, сироватки, маски тощо);
  • захисні косметичні засоби від впливу несприятливого та агресивного навколишнього середовища, УФ-засоби;
  • засоби пригнічують неприємні запахи для тіла;
  • зволожуючі та захисні засоби для волосся (шампуні, бальзами, кондиціонери).

YTcyYmI0Zm
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: