NAG

Харчова якість, висока чистота

На складі

 

Артикул: ACа623b0
Доступність: Доступно
Виробник: CША
Вибрати вагу:
Ціна:
88,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

NAG

INCI: N-acetyl-D-glucosamine
Зовнішній вигляд: білий кристалічний порошок
Чистота: 99,7%
Запах: нейтральний
Розчинність: розчинний у воді
Температурний режим: витримує високі температури, додавати до Водної Фази перед емульгуванням або до Активної Фази.
Рекомендовані відсотки вводу: зазвичай 0,5-4% (до 10%)
Термін придатності: 12.24

Зберігання: зберігати у прохолодному та сухому місці. Берегти далеко від прямих сонячних променів!

Країна виробник: США

Найчастіше вживана комбінація та дозування

 • 4% NAG з 2% ніацинаміду для позбавлення від гіперпігментації, збільшення вироблення колагену та покращення кольору шкіри (є відомості, що NAG використовували у дозуванні 10% у водному розчині з додаванням пропіленгліколю для кращого проникнення активу).
 • 2-3% NAG і 3% олії зародків пшениці - в омолоджуючій косметиці, для лікування нашкірних запалень, розгладжування зморшок.


N-ацетил-D-глюкозамін це косметична та харчова добавка, отримана з глюкози, вона класифікується як моносахарид, частина вуглеводної сім'ї. Як харчову добавку його застосовують для зменшення симптомів остеоартриту та хвороби Крона. Його вживають як частину збалансованої дієти, для зменшення ваги та жирових відкладень, яка включає в себе і вживання морепродуктів, а саме молюсків. N-ацетил-D-глюкозаміну також допомагає стимулювати метаболізм хондроцитів, які допомагають формувати хрящ. Добавка може зменшити ризик артриту та допоможе зміцнити суглоби тіла. Він також відіграє важливу роль у синовіальній рідині, яку використовують для мастила суглобів. Крім того, він також може допомогти збільшити діапазон рухів у суглобах та зменшити біль та запалення.

N-ацетил-D-глюкозамін більшою мірою застосовують у різних косметичних продуктах, так як NAG сприяє збільшенню еластичності шкіри та підтримці формування здорових клітин шкіри. Особливо вдале поєднання в косметиці, що омолоджує, з маслом зародків пшениці. Оскільки NAG має здатність зв'язуватися з аглютином зародків пшениці. Також він здатний знімати нашкірні запалення, розгладжувати зморшки, покращувати колір шкіри.

N-ацетил-D-глюкозамін (NAG) – аміносахар, природний структурний компонент глікозаміногліканів міжклітинного матриксу – гіалуронової кислоти. Молекула гіалуронової кислоти складається з повторюваних дисахаридних ланок N-ацетил-D-глюкозаміну і глюкуронової кислоти. За хімічною природою гіалуронова кислота - це полісахарид із сімейства глюкозаміногліканів. Майже половина всієї гіалуронової кислоти в організмі людини зосереджена в її шкірі, де вона розташовується в сполучній тканині дерми між волокнами колагену та еластину, а також у клітинах рогового шару корнеоцитів. Всім відомо, що гіалуронова кислота є натуральним зволожувачем та входить до складу НУФ. У дермі міститься майже 70% води, що становить від 15 до 18% усієї води організму. Вміст води в дермі залежить від віку, стану організму та генетичних особливостей. У роговому шарі також є вода, вміст якої майже завжди, якщо роговий шар не ушкоджений. Це, по-перше, пов'язана, або первинна вода (5% сухої ваги), і, по-друге, слабо пов'язана, або вторинна вода (30% сухої ваги). Крім цього, є ще вільна вода, вміст якої залежить від відносної вологості навколишнього середовища та від присутності в роговому шарі гігроскопічних (здатних притягувати та утримувати воду) молекул. Після застосування косметики з гіалуроновою кислотою шкіра виглядає м'якшою, гладкою і ніжною. І це не просто зовнішній ефект, характерний більшості емолентів. Справа в тому, що вологе середовище, яке створює гіалуронова кислота біля поверхні шкіри, зменшує випаровування води через роговий шар, оскільки інтенсивність випаровування залежить від відносної вологості навколишнього повітря. Це дуже суттєво, оскільки проникність рогового шару для води може різко збільшуватися під впливом УФ випромінювання, руйнівної дії поверхнево-активних речовин та забруднень, що оточують нас усюди. Гіалуронова кислота у складі сонцезахисних засобів, денних кремів та декоративної косметики може на якийсь час «прикрити» пошкоджений роговий шар, не дозволяючи шкірі зневоднюватися, поки йдуть відновлювальні процеси в епідермісі. Крім того, полімерна мережа, яку гіалуронова кислота утворює на поверхні шкіри, дозволяє біологічно активним речовинам, що входять до складу косметичних засобів, довше на ній затримуватися, що підвищує ймовірність того, що вони проникнуть в епідерміс.
N-ацетил глюкозамін – більш стабільна форма глюкозаміну, що сприяє зниженню кількості меланіну в клітинах шкіри, що призводить до зменшення та зникнення пігментних плям. Також вважається, що композиція з N-ацетил глюкозаміну та ніацинаміду, похідне вітаміну В, значно скорочують кількість та зовнішній вигляд гіперпігментації, вікових плям та нерівномірного розподілу меланіну.

Причини появи пігментих плям

Ключовим ферментом біосинтезу меланіну є тирозиназа. Вона спочатку з'являється в клітині у вигляді неактивного про-ферменту, який потім глікозилюється в активну форму, що і призводить до надлишку меланіну, який проявляється у вигляді пігментних плям. У той час як Н-ацетилглюкозамін (цукор сам) не є прямим інгібітором тирозинази, він пригнічує активацію ферменту, що призводить до зниження меланіну. Ніацинамід пригнічує передачу меланіну (який містить меланосоми) в зовнішні шари шкіри, що допомагає запобігти утворенню вікових плям. Глюкозамін (N-ацетил-D) у поєднанні з ніацинамідом є ефективним у зниженні вікових плям та гіперпігментації, а також підвищення тонусу шкіри та усунення інших проблем з нерівномірною пігментацією шкіри. Він також використовується у догляді за шкірою для «ремонту» шкіри, пошкодженої сонячними променями та збільшення кількості гіалуронової кислоти в шкірі.
Отже, Глюкозамін (N-ацетил-D) у поєднанні з Ніацинамідом є ефективним у зниженні вікових плям та гіперпігментації, а також підвищує тонус шкіри та усуває інші проблеми з нерівномірною пігментацією шкіри. Він також використовується у догляді за сухою, чутливою шкірою, у косметиці після засмаги, а також для підвищення вироблення гіалуронової кислоти в матриксі шкіри.

При місцевому застосуванні глюкозамін (N-ацетил-D):

 • запобігає утворенню пігментних плям або полегшує гіперпігментацію;
 • збільшує виробництво гіалуронової кислоти;
 • допомагає позбавитися слідів опіків на будь-якій частині тіла;
 • зволожує та збільшує гідратацію шкіри;
 • діє як протизапальний препарат.

Застосування:

 • косметика для зрілої шкіри; anti-age продукти;
 • косметика для шкіри з порушеною бар'єрною функцією;
 • косметика для догляду за шкірою під час менопаузи;
 • креми, спрямовані на профілактику фотостаріння шкіри;
 • косметика для корекції гіперпігментації, що відбілюють засоби – як у моноваріанті (2%), так і у поєднанні з іншими депігментуючими засобами;
 • антистресові сироватки та креми, засоби для шкіри, що зазнала агресивних процедур, постпілінгова косметика;
 • зволожуючі креми та сироватки.

MDNhYz
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: