Главная »Активні компоненти» Plantasens® CRAMBISOL - покращена версія фітостеролів гірчиці!


    

Plantasens® CRAMBISOL - покращена версія фітостеролів гірчиці!

Фітостероли гірчиці

На складі

 

Артикул: ACа612b0
Доступність: Доступно
Виробник: Швейцария
Вибрати вагу:
Ціна:
41,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Фітостероли гірчиці
Plantasens® CRAMBISOL

INCI: Crambe Abyssinica Seed Oil (and) Phytosterols (and) Oleyl Alcohol

Зовнішній вигляд: масляна рідина
Колір: світло-жовтий, при температурі нижче за кімнатну, можливе виникнення масляних пластівців (так поводяться стероли), або загущення продукту
Запах: ненав'язливий
Точка кипіння: >250°C
Температура спалаху: >200°C
Температура розкладання: >200°C
Щільність 20°C: 0,895 – 0,155 г/см3
Розчинність: в оліях та їх похідних
Сертифікація: Cosmos® approved, 100% natural origin, GMO-free
Рекомендований відсоток введення: 0,5-15%
для волосся: 0,5% до 5%
для обличчя та тіла: 0,5-2%
для декоративної косметики: 2-15%
Умови зберігання: зберігати в сухому та темному місці, у щільно закритій тарі
Термін придатності: 11.24

Опис:

Натуральний мультифункціональний інгредієнт, що поєднує в собі переваги живильного масла Крамбе (син. катран абіссінський), посилені біологічною дією фітостеролів (ефіри фітостеролів масла Крамбе (або насіння абіссинської гірчиці)).
Прекрасний емолент, має відмінну розтіканість, абсолютно нежирний, приємний до шкіри, не обтяжує емульсію. За рахунок того, що він містить стероли і додаткову олеїнову кислоту, має прекрасні зволожуючі властивості - збільшує ступінь зволоженості шкіри більш ніж на 60% через 5 днів застосування. Формує на поверхні шкіри бархатисту тонку плівку, яка подібно до вуалі надійно захищає від зовнішнього впливу. Крім іншого, фітостероли масла крамбі має властивості со-емульгатора і змочує агента для пігментів. Також має кондиціонуючу дію, збільшує об'єм волосся, підвищує його еластичність і надає здорового блиску. Швидко вбирається та не залишає відчуття липкості на шкірі.

Догляд за волоссям:

Проникнення Crambisol видно після 30 хвилин контакту, і він посилюється після 8 годин. Тест проводився на дуже сухому і пошкодженому волоссі європейського типу, обробленому Crambisol. Спостерігає поперечний зріз волосся за допомогою фотонної флуоресцентної мікроскопії (Leika, light 50W Xenon-Mercure).

Поживні та захисні якості Crambisol 5% у косметиці для волосся, порівняно з плацебо:

 • + 50% яскравості;
 • + 191% еластичність;
 • + 180% формування захисної дихаючої плівки;
 • покращення розчісування волосся;
 • не надає негативного впливу електростатичність.

Crambisol допомагає в регулюванні гідроліпідного балансу шкіри голови, тим самим протидіючи ефекту сухості та сверблячки після поверхнево-активних речовин на волоссі та скальпі.

Пінні продукти (шамнуні, гелі і т.д.):

 • Знижує пошкодження та сухість шкірного бар'єру, спричиненого поверхнево-активними речовинами.
 • Допомагає формулювати м'які миючі засоби.
 • Не зменшує обсяг піни та стабілізує її.
 • Отримання щільнішої піни при введенні в миючі засоби від 0,5-2%.

CRAMBISOL у косметичних продуктах для шкіри тіла та обличчя:

Crambisol – унікальний інгредієнт, що дозволяє розробляти рецептури з оригінальними тактильними якостями, з доведеною ефективністю зволоження. Властивості Crambisol представляють великий інтерес у всіх галузях косметичних продуктів. Рекомендований рівень застосування у косметичних засобах для обличчя та тіла: 0,5-2%.

Crambisol легко впитується, залишаючи м'яке та бархатисте відчуття. Навіть за високої концентрації, Crambisol не залишає жирного, липкого відчуття. Crambisol може створювати нові сенсорні якості емульсіях.

Тест на зволоження:

Були проведені дослідження з оцінки гідратації шкіри препарату, що містить 2% Crambisol, порівняно з препаратом плацебо. Тести проводили in vivo на 20 добровольцях за допомогою Corneometer® CM825.

 • дослідження протягом 8 годин;
 • дослідження упродовж 5 днів.

Crambisol має значну зволожуючу дію навіть з 2% у складі. Порівняно з плацебо препаратом швидкість гідратації збільшується майже до 50% через 3 години і триває до 8 годин. Зволожуючий ефект тривалий.

При щоденному застосуванні препарату з 2% Crambisol – один раз на день (вранці або ввечері), демонструється дуже значний кумулятивний ефект при гідратації більш ніж на 80% порівняно з плацебопрепаратом.

Функція запобігання TEWL:

Дослідження проводилося протягом 8 годин із одним застосуванням Crambisol. Тест проводився in vivo на 20 добровольцях із Tewameter® TM300 шляхом безпосереднього застосування косметичних продуктів.

У порівнянні з мінеральною олією, Crambisol менш оклюзійний, але зменшує TEWL шляхом утворення тонкої дихальної поверхневої плівочки на шкірі. Ця плівка повільно поглинається шкірою.

Підсумок: При використанні 2% Crambisol у косметичному препараті зволоження збільшується до 50% через 3 години порівняно з препаратом плацебо. Через 5 днів з використанням препарату, що містить 2% Crambisol – підвищення рівня гідратації понад 80% порівняно з плацебо-препаратом. Тестами також доведено, що Crambisol є захисником шкірного бар'єру. Зменшення TEWL проходить шляхом утворення не оклюзійної тонкої плівки, що сприяє:

 • регенерації клітин;
 • стимуляції клітинної проліферації;
 • збільшення метаболізму клітин.

Тест на подразнення (патч-тест):

Тест на подразнення проводили акредитована лабораторія під керівництвом дерматолога – доктора Саміра Мансурі. Crambisol був протестований у дослідженні in vivo у граничному відсотку (концентрація 15%).

У тесті брало участь: 21 доброволець, різного віку та статі.
Кількість нанесень: 1 раз.
Час контакту: становив 48 годин.
Результати дослідження шкіри in vivo: не спостерігали негативного клінічного прояву після оклюзійного застосування Crambisol шляхом патч-тесту протягом 48 годин. Crambisol не викликає подразнень чи будь-яких інших негативних проявів.

Crambisol у декоративній косметиці:

 • Покращує інтенсивність кольору, запобігає його вигоранню.
 • Має тривалий ефект зволоження.
 • Збільшує зчеплення та еластичність (засоби для догляду за губами).
 • Покращує дисперсію пігменту - пігментна здатність змочування Crambisol дуже близька до пігментного ефекту касторової олії.
 • Стабілізує пігмент в емульсії.
 • Має позитивну роль у дисперсійної стабільності пігментів.
 • Рекомендований рівень використання: 2 – 15%.

В'язкість дисперсії, що містить 30% TiO2 у Crambisol через 24 години, нижче, ніж дисперсія, що містить 30% TiO2 у Castor Oil. Це означає, що сонцезахисні засоби, що містять Crambisol, матимуть красивіший вигляд і приємні тактильні властивості. Такі засоби не так забілюватимуть шкіру. Помади та інші косметичні декоративні продукти володітимуть приємними тактильними якостями і не пересушуватимуть шкіру.

Оцінка самоемульгуючої характеристики Crambisol:

Мета цього тесту - оцінити самоемульгуючі властивості Crambisol у порівнянні з нетиповою олією. Суміш води та олії (співвідношення 50/50 масою) перемішують 30 секунд при 10000 (десять тисяч) об/хв при 25°C.

Фото показують, що суміш Crambisol і води утворює емульсію. Це демонструє самоэмульгирующее властивість Crambisol.
Висновок: Crambisol допомагає стабілізувати емульсії та дозволяє зменшити %% емульгатора.

Застосування

Поєднання Crambisol з природними та синтетичними маслами.

M – змішується
O – опалесцентний
T – прозора суміш
S – Час поділу/розшарування (хв)


Країна: Франція

OGM0ZTk
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: