Procapil

На складі

 

Артикул: PGF0029g00
Доступність: Доступно
Вага: -
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
200,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

PROCAPIL™

INCI: Butylene Glykol, Water, PPG-26-Buteth-26, PEG40 Hydrogenated Castor Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1

Зовнішній вигляд: прозора безбарвна або злегка жовтувата рідина
Розчинність: розчинний у воді

Дозування: 3%-5%

 • для засобів проти випадання волосся;
 • для засобів для стимуляції росту волосся;
 • для засобів проти старіння волосся.

Спосіб вводу: у активну фазу при температурі не вище 40°C
Умови зберігання: У прохолодному, сухому місці далеко від сонячних променів у щільно закритій тарі. Для тривалого зберігання рекомендують зберігати за температури +4°С +7°С у холодильнику.
Термін придатності: 02.25

Країна виробник: Франція


Кожна людина втрачає від 50 до 100 волосся щодня. Волосся живе на голові від 3 до 7 років. 90% волосся на голові активно росте, решта 10% перебувають у стані спокою. Ця фаза триває від 2 до 6 місяців, після чого волосся випадає. Зазвичай з віком волосся не стає тоншим, але іноді на місці волосся, що випало, вже не виростає нове. Цей процес може розпочатися вже у ранньому дорослому віці. Випадання волосся може бути спричинене різними захворюваннями, гормональним дисбалансом, травмою голови або ушкодженнями шкіри голови, стресом або прийомом певних препаратів. Часто волосся знову починає рости при усуненні причини випадання.

PROCAPIL™ (прокапил) – застосовується для зміцнення та запобігання випаданню волосся: лосьйони, сироватки, маски для волосся, спреї, кондиціонери, продукти, що не змиваються. Прокапил є унікальним активним компонентом для виготовлення косметики.

Використовується у таких косметичних засобах:

 • маски, шампуні, спреї, сироватки проти облисіння;
 • кондиціонери, бальзами;
 • косметичні засоби для тонкого та ослабленого волосся;
 • засоби проти старіння волосся;
 • засоби для зміцнення волосся та проти облисіння;
 • склади для стимуляції росту волосся.

Низький рівень мікроциркуляції крові в шкірі голови, атрофія фолікулів, спричинена впливом дигідротестостерону та старінням фолікулів – це основні причини алопеції (облисіння, випадіння волосся). PROCAPIL™ націлений проти основних причин алопеції.

PROKAPIL™ (прокапіл) складається з 3 активних речовин спільної та взаємодоповнюючої дії:

 • Олеанолева кислота (ACIDO OLEANOICO) – екстракт коренів борщівника Хемслея. Інгібітор ферменту 5-альфа-редуктази. Пригнічує генерування дигідротестостерону.
 • Біотиніл-GHK (BIOTINYL-GHK) – вітамінізований матрикін. Стимулятор клітинного метаболізму. Сприяє міцній фіксації волосся завдяки дії склеювальних протеїнів.
 • Апігенін (APIGENINA) - флавоноїд екстракту лимона. Впливає на мікрокровообіг, має судинорозширювальну дію.

PROKAPIL™ надає ефективний вплив на основні причини, що викликають випадання волосся: уповільнення процесу старіння волосяних фолікулів за рахунок зменшення вироблення дигідротестостерону та посилення обмінних процесів у корені волосся. А також продовження фази росту волосся, поліпшення зовнішнього стану волосся, збільшення їх густоти. Дія Прокапіла проявляється у нормалізації гормонального балансу дерми. До його складу входить апігенін (біофлавоноїд лимона), який покращує капілярний кровообіг та розширює дрібні кровоносні судини. Зміцнює корінь волосся в шарі дерми біологічний активний пептид біотиніл GHK, який стимулює клітинний метаболізм, одночасно посилюючи ріст волосся. Дія ферменту 5-а-редуктази блокується олеанолевою кислотою, що входить до складу препарату. Це рослинна речовина з екстракту коренів борщівника Хемслея, що має здатність покращувати стан волосяного покриву голови.

PROKAPIL™ (клінічні тести): 35 чоловіків-волонтерів з ознаками алопеції, застосовували двічі на день лосьйон, що містить 3% PROCAPIL™ (18 волонтерів) або плацебо (17 волонторів) протягом 4 місяців.

Оцінювалася пропорція волосся на стадії анагену (А) і телогена (Т), оцінювався рівень А/Т. Рівень А/Т достовірно підвищився до 46% порівняно з початком тесту або плацебо. Після застосування PROCAPIL™ у 67% волонтерів підвищилася кількість волосся у стадії анагену. Після лікування клітини волосяної цибулини високо структуровані та диференційовані.

Стимулювання клітинного метаболізму: Стимулювання росту волосся»:

 

На базі Прокапіла (Procapil) розроблено незліченну кількість аптечних засобів від алопеції, від ампул з високим вмістом активної речовини (Матрікс Біолаж Тонік від випадіння волосся) до спреїв (Фаберлік, Лакме).

 

MzNkZGYw
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: