ANTIOX 3D

На складі

 

Артикул: ACа607b0
Доступність: Доступно
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
65,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Antiox 3D

INCI Name: Coffea arabica (coffee) extract (and) Succinil Rutina (and) Siloxanetriol Alginate (and) Caffeeine (and) Butyliene Glycol (and) Decarboxy Carnosine Hcl

Зовнішній вигляд: опалесцентна рідина світло-коричневого кольору
Розчинність: у воді
Режим вводу: активну фазу
Дозування: 3-8%
Робочий рН: 3-8
Умови зберігання: зберігати в сухому прохолодному місці, при температурі не вище 25°С
Термін придатності: 12.24

Є кілька механізмів, які призводять до старіння - УФ випромінювання, надмірне захоплення сонячними ваннами, забруднена атмосфера, неправильний спосіб життя, надмірне або недостатнє харчування, все це призводить до окислювального стресу і як результат - до продуктів глікування (глікація), через які виникають ушкодження клітинних структур. Окислювальний стрес є природним процесом в організмі, який генерує вільні радикали (ROS), але при антиоксидантній активності організму вони усуваються з подальшим захистом клітин. З віком природна антиоксидантна активність зменшується, організм все більше атакують вільні радикали, він все більше продукує «неправильного» колагену (колагенові зшивки), це призводить до того, що шкіра втрачає тонус, на обличчі з'являються зморшки, під очима набряки, тіло стає в'ялим. з'являється целюліт.

Антиокс 3D® складається з фіто-компонентів (фенольних сполук та біофлавоноїдів) – спеціальних антиоксидантів, які нормалізують клітинний баланс і забезпечують надійний захист від пошкоджень вільними радикалами, приводять організм та шкіру в нормальний та здоровий стан, сприяють лімфовідтоку та помітному.

Carcinin – це універсальний фізіологічний антиоксидант, який впливає на гідрофільні та ліпофільні цілі одночасно, захищаючи клітину в цілому. Carcinin є стабільною молекулою, стійкою до ферментативного розкладання і, отже, має пролонговану дію. На відміну від звичайних антиоксидантів, carcinin захищає колаген від глікації (зшивання). Сarcinin захищає клітини проти фотоіндукованого апоптозу.

Силоксан Діол альгінат кофеїн грає активну роль у рятуванні від целюліту, набряків та в'ялості шкіри. Адже що таке целюліт? Це гіпертрофія жирових тканин на основі гормональних, метаболістичних чи психологічних порушень. Надлишок жиру в жирових клітинах шкіри тягне за собою розтяг сполучнотканинної строми і руйнування колагенових волокон. Ось тут і виявляється повною мірою дія Силоксан Діол альгінат кофеїну як активної ліполітичної речовини, що діє безпосередньо всередині клітини. Клітинний обмін активізується та відбувається спалювання надлишків жирових відкладень. В результаті шкіра стає більш гладкою та зміцнюється.

Силоксан Діол альгінат кофеїн (SAC) являє собою силанол, отриманий з органічного кремнію. А «борцями» з вільними радикалами в цій речовині є кофеїн і маннуронова кислота. SAC надає ліполітичну дію на жирову тканину, діючи як активний компонент для лікування целюліту, позбавлення від набряків, ліфтингу та ущільнення шкіри.

Екстракт кави (кава Арабіка) – багатий на танини, фенольні сполуки, хлорогенову кислоту і кофеїн. Кофеїн може пригнічувати деякі запальні реакції в шкірі, крім дії як потужний вазоконстриктор допомагає зменшити навантаження на шкіру, зменшуючи почервоніння і набряк. Вазоконстриктор - речовина, що викликає вазоконстрикцію - звуження кровоносних судин та зменшення кровотоку в них. Фенольні сполуки, що знаходяться в каві, мають антиоксидантні властивості, захищаючи свою цілісність від нападу вільних радикалів.

Сукциніл рутин – це стабільне, водорозчинне похідне біофлавоноїдів рутину, що здобуло широке визнання за його сприятливий вплив на проникність та зміцнення капілярів, протизапальну та антиоксидантну активність. Зміцнює капіляри та мікросудини, запобігає формуванню набряку та фото-індукованої еритеми. Що стосується аналізу антиоксидантної активності – він є одним із найактивніших захисників від втручання в одну або кілька стадій поширення ліпідного перекисного процесу.

Опис:

Антиокс 3D® сприяє біозахисній дії на клітини та зменшує фотоіндуковане пошкодження клітин. Допомагає зменшити запальні реакції, почервоніння та дискомфорт чутливої, реактивної та/або пошкодженої шкіри після дерматологічних процедур (пілінг, лазерні процедури) або хірургічних (до і після хірургічного втручання), оскільки має протиконгестивну дію (протинабрякове дію) – комплекс природного кофеїну. вектор.

Дія:

У зв'язку з високим індексом антиоксидантних природних агентів (поліфеноли, біофлавоноїди та carcinin) Антиокс 3D має біозахисну дію клітин шкіри та зменшує клітинні пошкодження, викликані УФ-променями. Допомагає зменшити запальні реакції, почервоніння та дискомфорт чутливої/реактивної шкіри, застосовується після або перед дерматологічними процедурами (пілінг, лазер) або хірургічними процедурами (до та після оперативного втручання).

Застосування:

  • продукти для щоденного догляду: зволожуючі, заспокійливі, нічні та денні креми, засоби з SPF;
  • протинабрякові та ліфтингові засоби;
  • косметика для зміцнення капілярів, профілактика розацеа та інших нашкірних захворювань;
  • після та перед дерматологічними процедурами;
  • антицелюлітні засоби.

Країна: Франція

NzUzM
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: