NG Kombuchka™

Комбучка

На складі

 

Артикул: AC780b0
Доступність: Доступно
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
107,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

NG Kombuchka™

INCI Name: Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment (and) Glycerin (and) Hydroxyethylcellulose

Зовнішній вигляд: рідина коричневого кольору
Розчинність: розчинний у воді
Дозування: до 3%
Введення в рецептуру: при температурі не вище 45°С
Дія: розгладжує та освіжає шкіру
Опис: продукт ферментації солодкого чорного чаю двома мікроорганізмами-симбіонтами
Властивості: пригнічує глікацію, підвищує щільність популяції адипоцитів, покращує зовнішній вигляд шкіри за рахунок розгладження, посилення сяйва та кольору.
Характеристика: актив багатий на органічні кислоти, спирти, вітаміни групи В, вітамін С
Походження: традиційно культивувався у Росії, Маньчжурії, Богемії.
Kombuchka – це торгова марка активного компонента, що є версією чайного гриба для косметичного застосування.
Застосування KOMBUCHKA: застосовується у продуктах по догляду за шкірою тіла та волоссям
Умови зберігання: зберігати у темному прохолодному місці
Термін придатності: 06.24

Країна: Франція

Що таке Комбуча?
Комбуча більше відома як чайний гриб, її з давніх часів багато народів застосовували як ефективний лікарський засіб. Є товстою шаруватою плівкою, чимось схожою на медузу. Комбуча містить у собі справжнє джерело вітамінів та інших біологічно активних елементів, кожен з яких має потужну лікувальну дію.

Чайний гриб – це унікальний симбіоз різних за своєю природою та функціями мікроорганізмів. Медузоміцети (які і утворюють своєрідну медузу), так звані дріжджові грибки, зброджують цукор, який також бере участь у виробництві комбучки і є живильним середовищем для гриба. У процесі зброджування виробляються вуглекислий газ, етиловий спирт і оцтовокислі бактерії сприяють перетворенню спирту, що вийшов, на оцтову кислоту, а цукор при цьому перетворюється на глюконову і молочну кислоти. В результаті життєдіяльності таких мікроорганізмів у настої медузоміцету крім оцтової, глюконової та молочних кислот утворюється безліч корисних для організму людини речовин, серед яких – щавлева, лимонна, яблучна, глюкуронова, койева, піровінградна кислоти, ферменти (ліпаза, протеаза). , вітаміни С, P, B1, В2, B3, В15, природний антибіотик медузин, пігменти (хлорофіл, ксантофіл), ліпіди (жирні кислоти, фосфатиди та ін), полісахариди (гіалуронова кислота, мукоітінсульфат, хондроїтин). Присутні також у настої чайного гриба та деякі макро- та мікроелементи, такі як залізо, калій, кремній, йод, цинк та селен.

Корисні властивості:

Вона дуже корисна для організму і для шкіри в цілому, оскільки містить величезну кількість корисних та активних речовин. Наприклад, комбучі, що входять до складу, молочна, яблучна, глюконова, койева, оцтова і ліпоєва кислоти нормалізують і підтримують шкіру в нормальному стані, нормалізують її мікрофлору, сприяючи знищенню шкідливих бактерій, покращують колір обличчя, звужують пори, зволожують її.
Кофеїн Комбучки підвищує тонус шкіри, виводить зайву рідину, підтягує її і покращує кровопостачання. Вітамін С робить цей актив відмінним засобом для профілактики інфекційних захворювань шкіри (наприклад, вугрі, прищі, різні нашкірні захворювання), зміцнює її, сприяє виробленню власного колагену. Тіамін (форма вітаміну В) нормалізує роботу шкірної тканини загалом. Рибофлавін (вітамін В2) покращує обмін речовин, а також має здатність зберігати здоров'я нігтів, волосся та шкіри. Пангамова кислота (вітамін В15) збільшує тривалість життя клітин та підтримує імунітет. Завдяки досить високому вмісту вітаміну Р Комбучка сприяє зміцненню стінок кровоносних судин.
Виражена бактерицидна властивість Комбучки зумовлена присутністю в його складі медузина, хлорофілу, а також таких органічних кислот, як оцтова, молочна, глюконова, глюкуронова, койева. Ще в 1949 році наукові дослідження довели, що лікарські препарати на основі чайного гриба дуже ефективні у боротьбі із золотистим стафілококом, з пневмококовою інфекцією, а також збудниками сальмонельозу, дифтерії, черевного тифу, скарлатини, дизентерії. Причому ця благотворна дія поширюється на внутрішні органи та на шкірні покриви.

Властивості:

 • регулює обмін фосфору і кальцію і тим самим благотворно впливати на стан шкіри і волосся в цілому;
 • перешкоджає глікації (склеювання колагенових волокон), тим самим покращує колір обличчя, вирівнює тугор шкіри і перешкоджає появі целюліту;
 • має яскраво виражену зміцнюючу дію;
 • запобігає випаданню волосся, перешкоджає перерізу кінчиків, позбавляє лупи, активізує їх ріс, повертаючи їм живий сяючий блиск, а також сприяє загальному оздоровленню шкіри голови;
 • активізує процеси метаболізму. Оцтова кислота, на яку багата Комбучка, є каталізатором багатьох обмінних процесів, що протікають в організмі та клітинах шкіри людини;
 • сприяє відновленню нормального кислотно-лужного балансу шкіри (нормалізує рН шкіри);
 • природні ферменти, що знаходяться в чайному грибі, сприяють також нормалізації та відновленню

Дія:

 • забезпечує посилену антиоксидантну дію за рахунок синергії комплексу антиоксидантів;
 • стимулює синтез колагену;
 • знижує кількість клітинних ушкоджень, зумовлених впливом ультрафіолетового випромінювання;
 • нормалізує та коригує рН шкіри, бореться з хвороботворними мікробами;
 • коригує поверхневі та глибокі зморшки;
 • підвищує пружність та еластичність шкіри;
 • відновлення тональності, яскравості та здорового кольору шкіри, зменшує появу тонких ліній та зморшок

Синергія компонентів:

Антиглікація та кисневе дихання: карнозин не менше 1%, комбучка 3% і ресвератрол або екстракт винограду (вина). Таке поєднання ефективно боротиметься з двома основними процесами, що прискорюють старіння шкіри: склеювання колагенових волокон (глікація) та оксидація клітин – завдяки поєднанню Карнозина (антиглікація) + Комбучка та ресвератрол (антиоксидантний ефект).
Антиглікація та кисневе дихання (ензимний пілінг): Комбучка 3% (я беру 5-6%), бромелайн та папаїн по 2%, екстракт верби 0,3%, екстракт алое 2%. Мотивація – природні ензими комбучки, бромелайну та папаїну розривають білкові ланцюжки та звільняють шкіру від верхнього шару ороговілих клітин, завдяки цьому клітини шкіри отримують потужний стимул до регенерації та оновлення.
Стимуляція оновлення клітин, зволоження, антиоксидантний захист: Комбучка + морські водорості (будь-які), зелена кава або чай, екстракт виноградних кісточок, календули, ехінацеї, мальви або огірка.
Омолодження, поліпшення тону, кольору, текстури та еластичності шкіри: пептиди на вироблення колагену, комбучки, морські водорості.
Омолодження, покращення тону, кольору, текстури та еластичності шкіри: Комбучка, вітаміни С, Е, А.
Ущільнення та вирівнювання шкіри, вироблення колагену: Комбучка, магнію хлорид, магнію глюконат по 0,5%, орнітин 1%.
Ущільнення та вирівнювання шкіри, вироблення колагену (проти целюліту, перевірено - працює): кава зелена (екстракт або масло), Комбучка 5%, карнітин 2%, Лецигель (або просто лецитин) 1,5%, екстракт ламінарії (фукогель) не менше 5%, орнітин 1%.
Анти акне: цинку глюконат (краще піколлінат) 0,5-1%, комбучка 3%, магнію хлорид 0,5%, лізин 0,5%, таурин 0,5%, екстракт верби 0,2% - 0,3%.
Антиперспіранти/дезодоранти: Комбучка 5%, цинку піколлінат 1%, галун алюмінієві 10%, циклодекстрин бета 2-4%
Засоби від лупи: солі цинку (РСА, піколлінат або глюконат) 1%, екстракт верби 0,3%, комбучка 3%, аргінін 1%, цитрулін 0,5%.
Поліпшення кольору обличчя: руколи фермент 3%, комбучка 3%, фермент чорниці 3%, екстракт гранату 0,3%, фермент міді (або трипептид, Х-50) 3%, як сироватку або під альгінатну маску.
Екзема, дерматит, та ін. (у період ремісії): руколи фермент або екстракт 3-5%, комбучка 3%, йогуртин баланс (або будь-який пребіотик) 1,5%, олія чаульмугри 5-7%, віт. F 2%, віт. е 0,5%. Комбучка та Йогуртін нормалізують рН шкіри (як відомо, при цих захворюваннях він сильно «танцює»), руккола, комбучка та вітаміни – насичують шкіру вітамінним комплексом, Чаульмугра – олія, яка просто створена для атопиків.

OWVmZD
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: