Астаксантин

Олія астаксантину

На складі

 

Артикул: act/аст051123
Вибрати вагу:
Ціна:
126,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Астаксантин

INCI: Haematococcus pluvialis Extract (and) Safflower Oil

Зовнішній вигляд: рідина темно-червоного кольору

Дозування: 0,01-0,2%, як правило, для косметичних виробів використовують дозування 0,01-0,05%

Режим вводу: в активну фазу, при температурі не вище 45оС

Зберігання: в темному та прохолодному місці 

Термін придатності: 08.25

Країна: Китай

Олія астаксантину складається із екстракту Haematococcus pluvialis (включаючи не менше 5% астаксантину) 60%-80% та сафлорової олії 20%-40%. Астаксантин, отриманий із мікроводоростей Haematococcus pluvialis, продемонстрував зменшення зморшок та розміру вікових плям, покращив текстуру шкіри та збільшив вміст вологи в шарі корнеоцитів.

Астаксантин являється сильним антиоксидантом і використовується для захисту щкіри від окислення та пошкодження ультрафіолетовими променями. Самий простий приклад окислення колагену ми можемо бачити при вицвітанні фотоплівки. Половина матеріалів у фотоплівці складається із колагену. Також колаген є основним компонентом шкіри. Отже те саме окислення ультрафіолетовими променями, яке спричиняє вицвітання фотоплівки та кольорових фотографій, також призводить до старіння шкіри людини. Ультрафіолетові промені підвищують рівень меланіну в шкірі, утворюючи плями, і розщеплюють волокнисті білки колагену і еластину, які служать для підтримки підтягнутості шкіри, викликаючи зморшки та втрату пружності.

Сонячний опік. Астаксантин допомагає зменшити пошкодження шкіри, спричинене сонцем, він зменшує почервоніння та втрату вологи шкірою, спричинену сонячними променями.

Зморшки та гідратація. Астаксантин покращує швидкість відновлення шкіри (еластичність) і зменшує тонкі лінії та зморшки у жінок і чоловіків середнього віку. Він також покращує вміст вологи в шкірі.

Косметичні засоби що містять астаксантин втрачають свій колір під впливом тепла та світла, і його вплив слабшає разом із кольором. Тому я рекомендую використовувати астаксантин разом із лецитиновими компонентами. Лецитин сприяє інкапсуляції компонентів, тому продукти стають більш стабільними та мають більший захист від сонця. До прикладу, у масляних сироватках його краще використовувати разом із Lysofix Liquid або з Amisol Trio та вітаміном Е. До кремів можна додавати сухий лецитин, лізофосфатидилхолін, фосфатидилхолін та інші похідні лецитину. Самий простий представник лецитинових, це Lecigel. Також, слід пам'ятати, що безперервну антиоксидантну дію мають вітамін С та вітамін Е в комплексі, тому іх теж можна додавати до астаксантину для більшої стабільності та ще швидшого омолодження.

Також, як і всі природні фарбники, астаксантин змінює свій колір при зміні рН, чим нижчий рН (більш кислий), тим колір буде більш помаранчевим, при нейтральному рН 6-6,5 крем буде більш до бежево-кремового. Звичайно, все залежить від концентрації, чим вища концентрація, тим буде більш насичений колір.

Крем містить 0,05% астаксантину, емульсія виготовлена на Lecigel 1.5%, масляна фаза 7%, додатковий емульгатор Eumulgin SG 0,15%, із гелеутворювачів 0,1% ксантану. рН крему 5, колір на фото помаранчевий, насправді, він має тускліший колір. Шкіру не фарбує.

 

Сироватка містить 0,05% астаксантину, Tetrahexyldecyl Ascorbate 5%, інкапсульованого ретинолу 10%-го - 5%, вітаміну Е 1%, Lysofix Liquid 2% (замість Lysofix Liquid можна додати Amisol Trio 1,2%, більше не додавайте, бо емульсія буде заважка та жирнувата), Dehymuls PGPH 1,5% (він нам потрібен для поєднання всіх компонентів в одній сироватці, щоб рідина була однорідною), сквалан 5%, Cetiol® Sensoft 25%, каприлил метикон до 100%.

NWUyZTAx
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: