THALITAN

АВТОЗАГАР. ПОСИЛЕННЯ ЗАСМАГИ. ЗАХИСТ ВІД ШКІДЛИВОЇ ДІЇ UVA ТА UVB. БОРЕТЬСЯ З ПЕРЕДЧАСНИМ СТАРІННЯМ ШКІРИ

На складі

 

Артикул: act/THALITAN130823
Вибрати вагу:
Ціна:
74,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

THALITAN

INCI: Water (and) Hydrolysed algin (and) Magnesium sulphate (and) Manganese Sulphate (and) Phenoxyethanol

Зовнішній вигляд: рідина бурштинового кольору

Розчинність: у воді

Режим вводу: в активну фазу

Дозування: 1-2,5%

Умови зберігання: в прохолодному та темному місці

Термін зберігання: 06.25

Країна: Франція

Засмага

Засмага завжди в тренді хоч взимку хоч влітку. Влітку отримати засмагу не так і важко, а от восени або взимку доволі нелегко. Але не треба засмучуватись, зараз на косметичному ринку є багато речовин які допомагають отримати красивий золотистий колір шкіри. Все-таки засмага є одним із захисних механізмів шкіри, це відповідь, яка адаптується до фотоіндукованої агресії. Меланоцити, локалізовані в базальному шарі епідермісу, виробляють меланін. Це пігмент, який забарвлює шкіру і волосся. Цей синтез викликається амінокислотою тирозином під дією ферменту тирозинази. Синтезований меланін накопичується у везикулах, які називаються меланосомами. Існує дві групи меланіну: еумеланін, який має коричневий і чорний колір, і феомеланін, який має оранжево-жовтий колір.

Меланін відіграє фотозахисну роль. Він поглинає промені, які не відбиваються шкірою, і таким чином захищає клітинну ДНК, групуючись разом навколо ядер. На 40 кератиноцитів припадає приблизно 1 меланоцит. Перенесення меланіну до кератиноцитів відбувається на цитоплазматичних розширеннях меланоцитів, які називаються дендритами. Ця передача посилюється під дією UVB-променів. Вплив сонця стимулює меланогенез і збільшує кількість і розмір меланоцитів. УФ-промені також стимулюють секрецію ендотеліну кератиноцитами. Ендотелін діє як месенджер, приєднуючись до специфічного рецептора типу В, розташованого на меланоцитах. Прикріплюючись до свого рецептора, ендотелін стимулює поділ меланоцитів і збільшує кількість і довжину дендритів. Він також стимулює синтез і активність тирозинази.

ПРИЧИНА ПЕРЕДЧАСНОГО СТАРІННЯ

Фотостаріння шкіри характеризується тим, що шкіра стає менш пружною та сяючою. Поступово колір обличчя стає більш нерівним. У деяких місцях шкіра здається темнішою, можуть з’явитися темні плями. На додаток до природних мімічних зморшок можуть утворюватися інші тонкі зморшки. Ці явища є результатом кумулятивного та синергічного ефекту UVB та UVA променів, які сприяють утворенню вільних радикалів. Потім вільні радикали порушують клітинні механізми шкіри.

- З'являється пошкодження ДНК.
- Імунокомпетентні клітини, які називаються клітинами Лангерганса, втрачають свої імунозахисні здібності. Ці клітини відповідають за розпізнавання сторонніх тіл. Проте їм складніше ідентифікувати ці сторонні тіла, які лише частково усуваються імунною системою. Засмага поступово зникає через кілька тижнів, але шкідливі наслідки тривають і можуть посилюватися з часом. 

THALITAN - це рішення для контрольованої засмаги

ПОСИЛЕННЯ ЗАСМАГИ
ЗАХИСТ ВІД ШКІДЛИВОЇ ДІЇ UVA ТА UVB
БОРЕТЬСЯ З ПЕРЕДЧАСНИМ СТАРІННЯМ ШКІРИ

THALITAN - оригінальний олігосахарид, який насичений магнієм та марганцем. Магній і марганець були хелатовані олігосахаридом морського походження. Цей олігосахарид був отриманий шляхом ферментативної деполімеризації полісахариду, екстрагованого з бурих водоростей Laminaria digitata. Він складається з гулуронової та маннуронової кислот. Ця бура водорість бретонською мовою називається Талі (Бретань Франція).

Автозагар – це чудова можливість мати гарний вигляд тоді, коли взагалі протипоказано засмагати або не має змоги отимати засмагу на плажі. Засоби для автозагара були спеціально розроблені косметичними компаніями як аналог природній засмагі. Організму потрібна лише невелика доза сонячного світла, щоб скористатися його позитивним впливом. Чим більше шкіра піддається впливу сонячного світла, тим більше шкоди можуть завдати УФ-промені. THALITAN допомагає стимулювати засмагу, одночасно захищаючи шкіру від шкідливого впливу сонця. 

ДІЯ АВТОЗАГАРА ТА ПІДСИЛЕННЯ ЗАСМАГИ
ІМУНОЗАХИСТ
ФОТОЗАХИСТ
Стимуляція тирозинази
Стимуляція меланогенезу
Збільшення синтезу меланіну
Зв’язується з рецептором ендотеліну для сприяння синтезу меланіну
Захист від вільних радикалів
Захист клітинних білків від атаки провільних радикалів: UVA та UVB промені. 
Захист ДНК:
Захист імунокомпетентних клітин дерми та епідермісу від
шкідливий вплив UVB і UVA променів.

Колір шкіри вимірювали хромометром.
Цей прилад визначає світловий параметр, L*, прозорість від темного до блідого; і коефіцієнт кольоровості: b*, діапазон від блакитного до жовтого. Ці параметри були розроблені для вимірювання індивідуального типологічного кута.
ITA = [Arc tan((L*-50)/b*)] x 180 / π
ITA визначає ступінь пігментації шкіри людини. Чим нижче ITA, тим більше пігментована шкіра.

Після двох тижнів використання пігментація шкіри стає більш вираженою.

Дослідження на 11 добровольцях з фототипом III. Кожен суб'єкт є власним суб'єктом контролю.
Двічі на день наносили крем, що містить 2,5% THALITAN протягом 14 днів.
УФ-сеанси (низькі дози) з солярієм протягом 15 хвилин, перший, четвертий і шостий дні.
Вимірювання кольору шкіри на три зони на 7 і 14 добу.

Після ультрафіолетового опромінення був помічений загар.
Через 7 і 14 днів ITA зменшується значно. THALITAN, таким чином, особливо покращує засмагу. Крім того, після завершення УФ-сеансів, ефект засмаги тривалий. Засмага збереглася.

Висновок: THALITAN 2,5% допомагає активувати засмагу, викликану ультрафіолетовим опроміненням.

Стимуляція активності тирозинази
Тирозиназу інкубували при 37°C протягом 2 годин з тирозином (0,015%, тобто 0,8 мМ). Продукт цієї реакції аналізують шляхом вимірювання оптичної густини при 475 нм. При підвищенні оптичної щільності відзначається стимуляція активності тирозинази. THALITAN статистично підвищує активність тирозинази на 79%

Потім була продемонстрована ферментативна активність ендогенної тирозинази на експлантатах шкіри людини через ферментативну реакцію окислення ДОФА. L-DOPA, субстрат тирозинази, додавали до середовища інкубації експлантату. Це призвело до утворення чорного пігменту меланіну. У присутності інгібітора активності тирозинази гідрохінону [0,05 М] забарвлення зникало.

УФ-промені пошкоджують клітинну структуру і ДНК кератиноцитів. Ці пошкоджені клітини викликають власну запрограмовану клітинну смерть, тобто апоптоз. Потім ці нефункціональні клітини видаляються.

УФ-промені викликають окислення клітинних білків, що змінює їх структуру. Фібробласти людини інкубували протягом 24 годин з THALITAN, потім піддавали UVA + UVB (325 мДж/см2). Після 4 годин інкубації білки екстрагували, щоб виміряти швидкість їх окиснення. Ці окислені білки містили карбонільні білкові похідні, які в присутності динітрофенілгідразону могли бути виявлені за допомогою P анти-DNP антитіл. THALITAN захищає клітинні білки від окислення, спричиненого UVA та UVB променями.

захист ДНК

Цей метод показує фрагментовану ДНК клітин, що піддаються апоптозу. Фібробласти людини інкубували протягом 24 годин з THALITAN, а потім піддавали впливу УФВ (325 мДж/см2). Позитивний контроль складався з аскорбінової кислоти [50 мкг/мл] і глутатіону [50 мкг/мл]. Метод TUNEL виявляє фрагментовану ДНК в клітинах, що піддається апоптозу. Фрагментована ДНК була виявлена флуоресцентним компонентом біотинілової ДНК, отриманої за допомогою кінцевої дезоксинуклеотидилтрансферази (TdT).

THALITAN 5% введений у емульсію, наносили на поверхню експлантів шкіри людини. Експланти опромінювали UVA дозами 6 Дж/см2 (спектр 365 нм) через 30 хвилин після застосування. Потім після 24 годин культивування підраховували клітини Лангерганса. Два засоби для догляду за сонцем, що містять UVA-фільтри (2% оксибензону), були протестовані в однакових умовах:

- масло для захисту від сонця: масло A

- крем для захисту від сонця: крем B

THALITAN [5%] захищає 80% клітин Лангерганса, опромінених UVA променями.

Дендритні клітини дерми є основними імунокомпетентними клітинами дерми. Вони відіграють ту ж роль, що й клітини Лангерганса в епідермісі. Ці клітини можна виявити шляхом імуномаркування з використанням антитіл проти DC-SIGN. THALITAN було протестовано в концентрації 2,5% на поверхні експлантів шкіри людини, опромінених дозами УФА 1 Дж/см2 та УФВ дозами 1 Дж/см2.

THALITAN захищає імунокомпетентні клітини дерми від руйнівного впливу викликаних UVB і UVA променями

МИТТЄВИЙ ВІДНОВЛЮЮЧИЙ КРЕМ ПІСЛЯ СОНЦЯ
Складається з:
CONCENTRE CORALLINE:
створений на основі досвіду дослідницьких лабораторій CODIF Recherche et Nature у сфері схуднення, Concentré Coralline забезпечує наші жирові клітини високодоступним джерелом кальцію в поєднанні з хронобіологічною дією.
ACTIPORINE 8 G:
інноваційний антицелюлітний інгредієнт, спрямований на мітохондріальний гомеостаз, який зменшує ступінь целюліту, оновлює щільність дерми, розгладжує апельсинову кірку та робить шкіру гладкішою, пружнішою зі збільшеними жировими вузлами та глобальним ефектом ремоделювання.
PHEOHYDRANE P:
зміцнює NMF для негайної зволожуючої дії та обмежує втрату води. Містить полісахарид високої молекулярної маси, який захищає від впливу забруднення.
THALITAN:
активний інгредієнт для засмаги, Thalitan посилює засмагу, захищає від шкідливого впливу UVA та UVB та бореться з передчасним старінням шкіри.

Приготування
 Нагрійте фазу А до 85°C.

 Безпосередньо перед утворенням емульсії додайте A’ до жирової фази.
 Нагрійте фазу B до 85°C.
 При 85 °C диспергуйте C у водну фазу під час емульгування при 2500 об/хв протягом 15 хвилин.
 Додайте попередньо змішану фазу D до водної фази та емульгуйте при 1500 об/хв протягом 15 хвилин.
 Додайте масляну фазу до водної фази під час емульгування при 2500 об/хв протягом 10 хвилин.
 Повільно охолоджуйте до 70°C під час емульгування при 2500 об/хв.
 Зробіть суміш E, нагрівши її до 70°C і додайте її, коли емульсія досягне температури 70°C, і емульгуйте при 2500 об/хв протягом 5 хвилин.
 Продовжуйте охолоджувати, перемішуючи, до 50°C.
 При 50°C додайте F і попередньо змішаний G.
 Продовжуйте охолоджувати, перемішуючи, до 50°C.
 При 35°C додайте інгредієнти фази H один за іншим і перемішуйте протягом 10 хвилин.

NDM0MzUxZG
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: