Главная »Активні компоненти» OLIGO-HA - гіалуронова кислота 8KDa


        

OLIGO-HA - гіалуронова кислота 8KDa

Сильне зволоження та швидке омолодження

На складі

 

Артикул: act/OLIGO-HA250423
Вибрати вагу:
Ціна:
180,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

OLIGO-HA

INCI Name: Hyaluronic Acid

Зовнішній вигляд: порошок білого кольору

Розчинність: у воді, змішується з гліцерином та пентиленгліколем/пропіленггликолем

Дозування: 0,01-0,3%

Режим вводу: на будь-якій стадії приготування емульсії

Збереження: в сухому та темному місці

Термін придатності: 01.26

Країна: Китай

OLIGO-HA - це ультранизькомолекулярна гіалуронова кислота, яка створена для кращого проникнення в шкіру. OLIGO-HA максимально зволожує шкіру і, в той же час, активує функцію стовбурових клітин в епідермісі та сприяє диференціації клітин, запобігаючи старінню шкіри. Клінічно підтверджено зменшення зморшок і підвищення еластичності шкіри.

Гіалуронова кислота (ГК) — це природний несульфатований глікозаміноглікан (ГАГ), який міститься в сполучній, епітеліальній тканині та синовіальній суглобовій рідині. Це одна з основних речовин матриці разом з колагеном і еластином, які зміцнюють матрицю. ГК широко використовується в косметиці та засобах особистої гігієни завдяки її значному впливу на контроль гідратації тканин, регенерацію тканин, загоєння ран та інші аспекти боротьби зі старінням.

Гіалуронова кислота виробляється в шкірі головним чином фібробластами та кератиноцитами. Однак період напіврозпаду гіалуронової кислоти в шкірі зменьшується кожного дня, що означає, що 50% її метаболізується протягом 24 годин. І з віком, наше тіло виробляє все менше і менше гіалуронової кислоти, що спричиняє старіння шкіри. Згідно з довідкою, вміст гіалуронової кислоти у шкірі починає швидко знижуватися у віці 18 років і досягає зменьшення на 50% у віці 47 років.

Компанія Bioland розробила олігомерну гіалуронову кислоту, щоб максимізувати корисні властивості ГК для шкіри. У нашому тесті на проникність шкіри на 3-D штучній шкірі OLIGO HA (8KDa) продемонструвала у 18 разів вищу проникність, ніж звичайна гіалуронова кислота (800KDa), забезпечуючи кращий вплив на проліферацію клітин, стимуляцію HAS-2 і синтез колагену в тестах in vitro. OLIGO HA з більш високою проникністю також може утримувати воду в міжклітинному матриксі сполучної тканини, що значно підвищує еластичність шкіри.

Дія:

  • Тривалий зволожуючий ефект завдяки утриманню води в міжклітинному матриксі
  • Швидке зменшення дрібних зморшок шляхом відновлення епідермісу
  • Робить кератиноцити молодшими та активнішими
  • Інші властивості проти старіння: стимуляція HAS2, сприяння синтезу колагену

ZWZiMjQyM
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: