Главная »Активні компоненти» Гідроксиксантон


        

Гідроксиксантон

Сильний антиоксидант - ефективність перевищує вітаміни С та Е у 60 та 40 разів

На складі

 

Вибрати вагу:
Ціна:
110,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Гідроксиксантон

INCI: hydroxyxanthone

Синоніми: Ксантон Імбирної лілії, гідроксиксантон
Зовнішній вигляд: порошок або кристали від жовтого до коричневого кольору
Чистота активу: 98% (мас-спектральний контроль)
Спосіб отримання: каталітичний
Розчинність: кипляча вода (4%), спирт - дуже добре або в гарячій олії
Режим введення: на будь-якій стадії, при розчиненні через спирт чи окріп або при вводі в жирну фазу на початковому етапі приготування
Робочий рН: актив стабільний у кислому та лужному середовищі
Температурний режим: стабільний при високих температурах, можливість введення в гарячі олії
Дозування: 0,01-0,05%
Зберігання: у добре закритому контейнері за кімнатної температури
Термін придатності: 08.25


1-Гідроксиксантон або ксантон імбирної лілії, це легкоплавка (65°С) природна речовина виявлена в природному вигляді в Hedychium gardnerianum, Hypericum geminiflorum, Rhachidosorus mesosorus, Hypericum henryi, а також в Hypericum beanii. Активний щодо тирозинази та оксидази, часто використовується в антиоксидантний, сонцезахисних та відбілюючиї засобах.
Ксантон імбирної лілії, це фенольна похідна найпростішого ксантен-9-вона та відноситься до флавоноїдів. Ксантони суперстабільні речовини, деякі можуть кипіти без розкладання та не обвугливатись, дуже стійкі до ультрафіолетового випромінювання. Остання властивість дозволяє плодам та квітам зберігати жовтий колір під впливом жорсткого тропічного сонця.

Ця речовина має ряд властивостей:
1 Антиоксидант
2. Протизапальний ефект
3. Синдром запаленої шкіри
4. Антисеборейний
5. Антимікробний та антипаразитарний ефект (пригнічує зростання залізниць)
6. Проти вугрова активність

Ксантон імбирної лілії застосовується, в основному, як антиоксидант у косметичних складах. Його ефективність перевищує вітаміни С та Е у 60 та 40 разів відповідно. Ксантенон імбирної лілії, як і багато ксантонів, гіпоалергенна речовина. Його антигістамінна властивість сприятливо впливає на запалену шкіру, що страждає під дією техногенних подразників. Запобігає перехресному окисленню ліпідів, пов'язаному з патогенезом шкірних алергічних реакцій. Тому косметичний склад із ксантоном імбирної лілії позитивний при атопічній екземі, псоріазі та інших шкірних алергіях, пов'язаних з дисфункцією шкірного бар'єру на фоні порушення циклу активної форми кисню.

Стабільність:
Ксантон імбирної лілії стабільний під дією високої температури та в широких значеннях рН. У розчинах не піддається розкладанню тривалий час. Може бути використаний в сильно окислювальних сумішах (пілінг обличчя, фарби для волосся тощо). Стабільний на відкритому повітрі, не окислюється і осмоляється (атмосферна деструкція). Зберігає необхідні властивості протягом тривалого часу як самостійна речовина, а також як компонент косметичного продукту. Утворює стабільні водні емульсії з блідо-блакитною опалесценцією (критерій справжності речовини).

Окисно-відновний гомеостаз підтримується у всіх біологічних системах як внутрішньоклітинна рівновага. Надмірний окислювальний стрес може призвести до серйозного пошкодження та зміни ДНК ендогенних макромолекул, таких як білки та ліпіди. Ксантони це ефективні антиоксиданти, оскільки вони здатні зменшувати клітинні рівні ROS. Гідроксіксантон забезпечує комплексний захист шкіри від блакитного світла, ультрафіолетового випромінювання, інфрачервоного випромінювання (ІЧ), тепла, забруднення повітря та хронологічного старіння. Яскравість шкіри помітно покращується, колір обличчя стає більш сяючим і однорідним. Ксантон регулює аутофагію (процес очищення та переробки клітинних компонентів через лізосоми) під синім світлом та УФА, зменшує АФК під впливом забруднення та захищає мітохондрії.


Країна походження: Україна

NWQ4MzlmOW
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: