CAPIBIOME

Заспокоює чутливу та подразнену шкіру голови.

На складі

 

Артикул: act/CAP-ME290323
Вибрати вагу:
Ціна:
98,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

CAPIBIOME

INCI: Water (and) Sea water (and) glycerin (and) Laminaria digitata extract (and) Phenoxyethanol (and) Chlorella vulgaris extract (and) Saccharide isomerate (and) Ethylhexylglycerin (and) Lavandula stoechas extract

Зовнішній вигляд: водний розчин екстрактів

Консервант: phenoxyethanol

Розчинність: в воді

Режим вводу: в активну фазу

Дозування: 0,6-1,2%

Зберігання: в прохолодному темному місці

Країна: Франція

Термін придатності: 06.24

Лупа – це доброякісне захворювання, яке вражає близько 45% населення. До недавнього часу всі погоджувалися, що дріжджі Malassezia - домінуюча флора на шкірі голови, відповідають за лупу. Однак останні дослідження показують, що лупа більш конкретно пов’язана з дисбалансом у всій мікробіоті, залучаючи як бактеріобіоту, так і мікобіоту. Мікробіота шкіри голови в основному складається з добре відомих дріжджів Malassezia та бактеріальної популяції, де домінують Propionibacteria. Потім ці дві популяції взаємодіють одна з одною. Вчені підкреслюють, що поява лупи пов'язана з дисбалансом у цих двох екосистемах. Capibiome відновлює баланс всієї мікробіоти (бактеріобіоти та мікобіоти), заспокоюючи подразнену шкіру голови та зменшуючи лупу.

Протягом 2 тижнів лікування знижується:

  • Лупа
  • Сверблячка і поколювання
  • Сухість шкіри голови та почуття стягнутості

Capibiome був розроблений для заспокоєння чутливої та подразненої шкіру голови. Містить квіткову воду лаванди, яка активізує вивільнення заспокійливих молекул – бета-ендорфінів. Також комплекс включає екзополісахарид, відомий тим, що він оптимізує зв'язок між мікроорганізмами. Також містить амінокислоти морського походження, включаючи лізин, який благотворно впливає на бактеріальний мікробіом для відновлення здоров’я шкіри голови.

Має протизапальні властивості: 30% захист від вивільнення медіатора запалення PGE2. Відновлює баланс бактеріальної екосистеми та популяції Malassezia.

Дія:
– Сприяє відновленню балансу популяцій бактеріобіоти та мікобіоти.
– Зменшує лупу та її причини.
– Заспокоює суху та подразнену шкіру голови.
– Середнє зменшення лупи на 38% після 2 тижнів лікування.

YzNiN
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: