Prodew 400

Японський НУФ із 8 амінокислот

На складі

 

Артикул: act/moi020323
Вибрати вагу:
Ціна:
60,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Prodew 400

INCI: Betaine, Sodium PCA, Sorbitol, Serine, Glycine, Glutamic Acid, Alanine, Lysine, Arginine, Threonine, Proline, Methylparaben, Propylparaben, Aqua

Зовнішній вигляд: безбарвна або злегка жовта рідина

Розчинність: в воді

Режим вводу: в активну фазу

Дозування: 1-5%

Збереження: в прохолодному та темному місці

Термін застосування: 02.24

Країна: Японія

Prodew 400 - це високоефективний зволожуючий засіб, що складається з 8 амінокислот. Склад амінокислот змодельований за природним зволожуючим фактором (NMF). Форма: 50 % водний розчин.

Амінокислоти по праву називаються «джерелом життя». Наші м'язи, органи, шкіра та волосся складаються з білків, які, у свою чергу, є сукупністю унікальних поєднань 20 типів амінокислот. У нашому тілі внаслідок різних метаболічних процесів відбувається перетворення амінокислот у безліч корисних речовин, оскільки амінокислоти є справжнім джерелом підтримки життєвої сили. "Натуральний зволожуючий фактор" - це природна зволожуюча речовина, що існує в роговому шарі шкіри людини. Він відіграє основну роль у підтримці вологи шкіри. Амінокислоти є основними компонентами "натурального зволожуючого фактора". Вони є «найприроднішим» типом зволожуючих речовин.

Амінокислотний склад природного зволожуючого фактору

А ось склад колагену нашої шкіри

Колаген, що знаходиться у шарі дерми, відіграє важливу роль у підтримці пружності шкіри.

Амінокислотний склад волосся

Вплив амінокислот на волосся, шкіру голови та шкіру тіла

 • L-Аргінін широко застосовується як натуральна нейтралізуюча речовина м'якої дії. Важлива для організму людини амінокислота. Стан шкіри відновлюється при застосуванні гліцину та L-аргініну. L-аргінін відновлює клітини і цінний для відновлення пошкодженої шкіри. Пероральний прийом аргініну покращує синтез колагену пошкодженої шкіри.
  - Важлива амінокислота у виробництві гормону росту.
  - Діє в організмі людини як судинорозширювальна речовина та нервовий передавач.
  Кондиціонер для волосся, нейтралізатор та корректор рН. 
 • L-Глютамінова кислота є типовою кислотною амінокислотою, широко застосовується як нейтралізуюча речовина м'якої дії, а також як засіб регулювання pH.
 • Гліцин становить одну третину амінокислот, що входять до складу колагену шкіри людини. Гліцин чудово підходить для застосування в продукції для догляду за волоссям, оскільки робить волосся більш м'яким на дотик і покращує зовнішній вигляд волосся в цілому.
 • L-Серін, що становить близько 30% амінокислотного складу «натурального зволожуючого фактора», стимулює утворення рогового шару шкіри.
 • L-пролін виділяється серед інших амінокислот своїми особливими зволожуючими властивостями. Поряд з L-Серином та піролідинкарбоновою кислотою, L-Пролін широко застосовується у складі продукції для догляду за шкірою як зволожуючий компонент. Пролін міститься у великій кількості в колагені шкіри:
  - Пролін стимулює синтез колагену
  - Демонструє найбільшу зволожуючу здатність серед амінокислот
  - Пролін синергетично посилює зволожуючий ефект в присутності лейцину та ізолейцину
 • Гліцин і аланін є основними амінокислотами колагену людської шкіри.

Синтезу колагену сприяє додавання амінокислот. Сприянню синтезу колагену сприяє збалансоване додавання амінокислот, схожих за амінокислотним складом колагену.
G: гліцин, P: пролін, A: аланін = 3 : 2 : 1

Антиоксидантна активність амінокислот. Серед амінокислот високою активністю володіють гліцин і аланін.

Особливу увагу треба приділити пірролідонкарбоксилату натрія, оскільки він  є натуральною зволожуючою речовиною – похідною L Глютамінової кислоти. Відомо, що він міститься у значних кількостях у шкірі людини як компонент «натурального зволожуючого фактора». Ця речовина надає свіжий зовнішній вигляд шкірі та волоссю, та перевершує дію гліцерину, який вважається еталонною величиною в зволоженні.

Пірролідонкарбоксилат натрію сприяє зниженню відчуття «стягнутості» шкіри, яке може виникнути внаслідок дії очищувальних речовин на мильній основі.

Синергетичний ефект L-Проліну та піролідонкарбоксилату натрію

Спорідненість Prodew 400 до шкіри людини настільки висока, що це можна відчути. Він зволожує шкіру, роблячи її м'якою на дотик і абсолютно не липкою. Цей НУФ також зволожує волосся і робить його більш слухняним. Prodew 400 захищає кутикулу волосся, запобігає ламкості і перешкоджає появі січеного волосся.
Структура шкіри - Prodew 400 допомагає зберегти та відновити цілісність шкіри
Застосування амінокислот у косметичній продукції
Основні та кислі амінокислоти
Нейтральні амінокислоти
■Амінокислоти як елемент структури волосся
Волосся людини на 80% складається з білка кератину, який формується з амінокислот. Інші компоненти – вода, ліпіди та меланін.
■Вплив амінокислот на шкіру голови
Як і для решти шкірного покриву амінокислоти є життєво необхідними для підтримки шкіри голови в хорошому стані та забезпечення гарного росту волосся.
■Вплив амінокислот на ріст волосся
Амінокислоти L-цистеїн, L-метіонін та L-серин стимулюють ріст волосся.

ZDkzMGJiY
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: