Церамід рису

На складі

 

Артикул: act/се110123
Вибрати вагу:
Ціна:
164,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Рисовий церамід

INCI: Cyclodextrin, Oryza Sativa(Rice)Bran Oil, Glycosphingolipids
Зовнішній вигляд: порошок від білого до злегка жовтуватого кольору
Розчинність: у воді
Режим вводу: безпосередньо перед емульгуванням у Водну Фазу або в Активну Фазу
Дозволена температура нагрівання: витримує тривалий нагрівання (навіть до 100°С), не втрачає своєї стабільності після 60 хвилинного нагрівання до 100°С
Дозування: 0,1-2%

Термін придатності: до 11.24
Умови зберігання: в сухому і темному місці при кімнатній температурі

Країна: Корея

Рекомендовані дозування:

 • Доглядова косметика для малюків – 0,5-2%
 • Косметика для обличчя та тіла – 0,5-2%
 • Кератоз, гіперкератоз, подразнення, алергічні реакції – 0,5-2%
 • Косметика для сухого та пошкодженого волосся (незмивні засоби) – 0,1-0,5%
 • Косметика для волосся нормального типу (засоби, що не змиваються) – 0,1-0,3%
 • Косметика для волосся жирного типу – 0,1-0,2%
 • Косметика для волосся (засоби, що змиваються) – 3-5%
 • Змиваючі засоби для обличчя та тіла – 0,2-0,4%

Церамід рису - це високоочищені глікосфінголіпіди з рисових висівок і зародків рису, відносяться до складних омилюваних ліпідів (до неомилюваних входять терпени, жиророзчинні вітаміни, стероїди і т.д.). Сприяють гальмуючий вплив на формування та вироблення меланіну, мають зволожуючий ефект, покращують бар'єрну функцію, заспокоюють подразнену та загоюють пошкоджену шкіру, попереджають алергічні реакції. Дозволено до застосування у дитячій косметиці з перших днів життя. Не містить консервантів.

Церамід рослинного походження - глікосфінголіпіди рисових висівок, копіюють за своєю структурою і діями цераміди, які знаходяться в нашій шкірі. Біологічні функції ліпідів дуже різноманітні. Вони є головними компонентами біомембран, а також запасним, ізолюючим матеріалом, що захищає органи і тканини, регуляторами транспорту води і солей, також ще й імуномодуляторами і регуляторами активності ферментів, передавачами біологічних сигналів.

Глікосфінголіпіди або рослинні цераміди, як згадувалося вище, є основними компонентами міжклітинних ліпідів, являють собою складні ліпіди, що омиляються, які заповнюють міжклітинний простір верхнього шару шкіри. Головне завдання верхнього шару шкіри полягає у утримуванні вологи та захисті шкіри від зовнішніх подразників.

Складні ліпіди, що омилюються, поділяють на фосфо-, сфінго - і гліколіпіди. Вони є складними ефірами гліцерину або сфінгозину та жирних кислот. Але, на відміну від нейтральних жирів, у молекулах складних ліпідів присутні залишки фосфорної кислоти або вуглеводів, і мають складну структуру, оскільки одночасно містять гідрофобні та гідрофільні фрагменти.

Рослинні цераміди отримують з рисових зерен та висівок, що містять суміш глікосфінголіпідів (цераміди) та фосфоліпідів. Глікосфінголіпіди (гліколіпіди), це складні ліпіди, які утворюються в результаті з'єднання ліпідів з вуглеводами. В організмі вони широко представлені в тканинах, особливо в нервовій тканині, зокрема у тканині мозку. Також локалізовані на зовнішній поверхні плазматичної мембрани, де їх вуглеводні компоненти входять до інших вуглеводів клітинної поверхні. Також рослинні цераміди сприяють відновленню тканин та посиленню шкірного імунітету. При їх зовнішньому або внутрішньому застосуванні є високоефективною поживною речовиною для клітин, і одночасно служать "матеріалом для побудови" міжклітинних структур, забезпечуючи потужну регенерацію та оновлення тканин. Глікосфінголіпіди є потужним імуномодулятором, здатні регулювати ріст і кількість клітин, що утворюють захисний бар'єр шкіри, а також нормалізують водно-жировий баланс шкіри. Завдяки гідрофобним і гідрофільним кінцям, мають широкий спектр дії та беруть участь у процесах регуляції росту клітин, міжклітинних взаємодіях, імунологічних процесах, стимулюють синтез колагену, захищають клітинні мембрани від окислення, сприяють підвищенню еластичності та тургору шкіри.

Рисовий церамід за своєю структурою та дією схожий на інші цераміди, має різні фізіологічні функції такі як харчування, зволоження, відновлення, освітлення тощо. У дослідженні in vitro на меланогенез було показано, що церамід рису має сильний відбілюючий ефект і є більш потужним, ніж аскорбінова кислота, арбутин, еллаговая кислота і тільки койева кислота має більш сильний відбілюючий ефект. Має переважний ефект на тирозиназу. Таким чином, при щоденному застосуванні рисового цераміду можна досягти ефекту рівномірного відбілювання шкіри без ушкоджень та хворобливих процедур.

Зволожуючий ефект цераміду було доведено у кількох клінічних дослідженнях. У звітах було зазначено, що при поглинанні шкірою продукту з церамідом він швидко поширюється по роговому шару, працює для поліпшення бар'єрних функцій та зволоження. Також зволожуючий ефект цераміду рису досліджували in vitro. Зволожуючий ефект рисового цераміду порівнювали з іншими комерційними церамідами. Церамід рису продемонстрував чудовий зволожуючий ефект із зволожуючим фактором на 35%. Також порівнювали активізуючий ефект різних церамідів на зростання фібробластів на здоровій людській шкірі. Цей експеримент показав, що швидкість зростання клітин фібробластів збільшилась на 163%. Церамід рису показав прерасную термостабільність, витримує тривале нагрівання протягом 60 хв, також він стабільний в широкому діапазоні рН від 1-13.

Властивості рисових церамідів/глікосфінголіпідів:

 • відновлюють нестачу ліпідів у шкірі;
 • суттєво підвищують рівень зволоженості шкіри, запобігають втраті вологи;
 • посилюють захисну функцію шкіри;
 • захищають шкіру від агресивної дії навколишнього середовища.

При введенні рослинних церамідів у косметичні засоби ви отримаєте:

 • ефективний догляд за схильною до сухості шкіри, її пом'якшення та відновлення захисної мантії;
 • зволоження шкіри, запобігання втраті вологи;
 • захист від агресивних впливів середовища; антиоксидантний захист;
 • запобігання появі зморшок та старіння шкіри;
 • значно покращується якість шкірного покриву, підвищується еластичність, пружність та тонус шкіри;
 • розгладжуються зморшки та створюється перешкода появі нових;
 • відновлення структури волосся;
 • нормалізація стану шкіри голови, в результаті якого ви отримаєте лікування від лупи, алопеції (випадання волосся), зміцнення волосяних фолікул;
 • термозахист волосся;
 • у косметиці для немовлят, є чудовим засобом для зняття подразнення та лікування пелюшкового дерматиту;
 • перешкоджає попрілості ніжної шкіри немовлят, є прекрасним активом у засобах під підгузок.
ODQxMDBhMT
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: