ABS Pap-Ango Enzyme PF

На складі

 

Артикул: enzPapAngo070123
Вибрати вагу:
Ціна:
108,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

ABS Pap-Ango Enzyme PF

INCI name: Aqua & Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract & Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract & Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate
Зовнішній вигляд: рідина від блідо-жовтого до світло-янтарного кольору
Розчинність: у воді
Рекомендовані рівні використання: 2,0-5,0%
Режим вводу: в активну фазу
Рекомендоване застосування: засіб проти старіння, відлущування, проблемна шкіра
Робочий pH: 2,0-7,0
Зберігання: у захищеному від прямого світла та вологи при температурі 10°-25°C
Країна: Італія
Термін придатності: 06.24

ABS Pap-Ango Enzyme PF - це біоактивний комплекс з двох тропічних фруктів: манго та папаї. Він захищає, заспокоює та покращує текстуру шкіри, робить її здоровою та сяючою. Він живить шкіру та волосся, зміцнює імунну систему та омолоджує. Допомагає прискорити десквамацію шкіри, зволожити та заспокоїти її. Цей компонент допомагає також прибрати нерівну пігментацію. 

Плоди манго та папаї містять ферменти які являються природними каталізаторами і регулюють внутрішні функції, такі як дозрівання плодів і зміни кольору листя рослин. Більшість ферментів є білками, які втрачають функціональну активність у міру денатурації. Використання ферментних екстрактів із фруктів не нова практика. Переваги ферментів були відомі і практикуються в ар'юведичній медицині, а також в народній медицині протягом століть. Папаїну сприяє ніжному відлущенню мертвих клітин шкіри, має заспокійливі та відбілюючі якості. Ферменти папаїн і манго здатні зберігати протеолітичну активність у широкому діапазоні рН.

Незважаючи на те, що ферменти обох фруктів функціонують однаково, комбінація обох імітує продукт, який містить ад’ювант (знеболювальні препарати, тобно швидко знімають подразнення та відчуття дискомфорту). З точки зору функціонального підвищення активності ферментів при їх поєднанні, то робота двох активних компонентів зростає в рази.

Папайя містить аргінін, амінокислоту, яка розгладжує шкіру та сприяє регенерації клітин. Як манго, так і папайя мають антиоксидантну, антивікову, анти акне, протидерматитну дію, сприяють виведенню лупи, за рахунок швидкого відлущення мервих клітин шкіри голови.  

Pap-Ango Enzyme працює в широкому діапазоні рН і підходить для використання в складах для догляду за шкірою, таких як миючі засоби та засоби проти акне, а також у складах для догляду за волоссям.

Pap-Ango Enzyme по своїй дії не поступається гликолевій кислоті, що підходить для людей, яким з якоїсь причини протипоказані кислотні пілінги.

MzAzY
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: