Antarctic-G

Швидке зволоження та яскравість тону шкіри

На складі

 

Артикул: AC/An-G061122
Вибрати вагу:
Ціна:
212,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Antarctic-G

INCI: Pseudozyma Antarctica Ferment Extract, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Water, 1,2-Hexanediol

Активна речовина: Microorganism from Antarctica; Pseudoalteromonas sp., Glyceryl glucoside (0.5%)

Зовнішній вигляд: рідина від світло-жовтого до коричневого кольору

Розчинність: у воді

Дозування: 3-5%

Режим вводу: в активну фазу

Зберігання: в темному та прохолодному місці при температурі 5°C - 25°C

Країна: Корея

Термін придатності: 04.25

Антарктиду називають «білою пустелею», оскільки тут найсухіша та найнижча температура на землі. Антарктида має надзвичайно суровий клімат з вічними холодами, дуже низькими температурами повітря, високою вологістю та частими бурями. Крім того умови погіршуються щей тим, що там дуже сильне ультрафіолетове випромінювання із-за тонкого озонового шару, до того ж сніг також відбиває сонячне світло. Вижити в таких умовах дуже і дуже важко, проте є деякі мікроорганізми які вижили, навчились розмножуватись і захищати себе від вбиваючого ультрафіолетового випромінювання.

У 2015 році Корейський інститут полярних досліджень виділив зразок мікрошару морської поверхні (SSM) з моря Росса, Антарктика:
- Роки виживання мікробіому набагато старші, ніж людська раса.
- Антарктичні льодовики називають «капсулами часу замороженого льоду», тому що сніг накопичувався і вдавлювався в лід протягом 20 мільйонів років.
- Ці антарктичні мікроорганізми також можуть рости при температурах від 4 до 30 градусів за Цельсієм і можуть адаптуватися до екстремально низьких температур ніж звичайні мікробні температури.

Екстремофілами з Антарктиди називають мікроорганізми: Pseudoalteromonas sp. & Pseudozyma antarctica P. antarctica, які взяті з вологою шару. Ці мікроорганізми живуть і розмножуються в найстрашніших та найсуровіших умовах на Землі.

Мистецтво адаптації до екстремальних умов: модельна система Pseudoalteromonas. 1571-0645/© 2019 Elsevier B.V.
- Вижити в антарктичних льодовиках, виробляючи GG (гліцерил глюкозид), який підтримує самозахист від зовнішніх факторів стресу.
- Сильна життєва сила завдяки підтримці вологості шляхом виробництва екзополісахаридів (EPS).

До прикладу, Antarctic-G це продукт ферментаціі, де окрім екзополісахаридів міститься ще і дуже важливий і корисний гліцерил глюкозид. Гліцерил глюкозид — це природне поєднання гліцерину та глюкози, супер-зволожуючий компонент нового покоління. Він грає ключову роль в індукції білка аквапорину-3, який є важливим білком у транспорті молекул води через мембрану клітин шкіри. У шкірі лікування гліцерил глюкозидом посилює похідні гліцерину та експресію аквапорину-3, що доказано тестами in vitro та ex vivo. Гліцерил глюкозид сприяє підвищенню еластичності шкіри, зволоженню, зменшенню таких симптомів, як свербіж, печіння, стягнутість, поколювання та відчуття сухості.

Тестова ділянка шкіри, на яку нанесено зразок «Antarctic-G», показала статистично значущий рівень вмісту води в шкірі порівняно з ділянкою плацебо (p<0,05) через 6 годин після нанесення, і цей результат зберігався протягом 12 годин. Таким чином, вважається, що «Antarctic-G» має кращий ефект 12-годинного зволоження, ніж контрольний зразок.

Antarctic-G має інгібуючу дію тирозинази, являється антиоксидантом та сильним протимікробним засобом. Завдяки пригніченню дії тирозинази Antarctic-G являється сильним відбілюючим компонентом, що доказано тестами (знижує синтез меланіну на 60%).

В тесті приймало участь 20 жінок віком 22-59 років. Постійна температура і вологість приміщення (20~24 ℃, 40~60% відносної вологості), тест проводився 4 тижні. Вони наносили крем 2 рази в день, де Antarctic-G 3%.

Метод оцінювання:

1. Оцінка стійкості вологи за допомогою корнеометра
2. Оцінка покращення розподілу води за допомогою Moisture MAP MM100
3. Оцінка покращення яскравості шкіри за допомогою хромометра
4. Оцінка аномальної реакції
5. Опитування

Тестами доведено, що рівень зволоження виріс на 28% в порівнянні з плацебо

Шкіра є основним бар'єром, який захищає організм людини від різних подразників зовнішнього середовища. Це також щит, який запобігає випаровуванню вологи з тіла для підтримки біоактивності. Тіло неминуче піддається впливу відносно сухого середовища протягом більшої частини часу, тому шкіра, особливо роговий шар, відіграє дуже важливу роль у збереженні вологи в організмі та запобіганні випаровуванню. Є два найважливіших чинника для зволожуючої функції рогового шару. По-перше, він має міжклітинний пластинчастий ліпід, який діє як плівка для запобігання випаровуванню вологи. По-друге, він працює як природний зволожуючий фактор. Він складається в основному із зразків розпаду філагрину в клітинах, тому утримує воду в роговому шарі. Але при багатьох типах шкірних захворювань і віковій шкірі ці два основні фактори можуть не працювати належним чином і навіть посилювати сухість. У цьому випадку засобами лікування можуть бути зволожуючі креми. Крім того, волога в роговому шарі може допомогти зберегти активність ферментів з різними фізіологічними діями, які підтримують здоровий шкірний бар’єр. Тому зволожуючі креми допомагають не тільки сухій шкірі стати здоровою, але й зберегти мікрофлору здоровою.

Antarctic-G збільшує розподіл води на 37,41%

Antarctic-G покращує тон шкіри на 4,24% та збільшує яскравість шкіри.

Яскравість шкіри та більш світлий тон = більш молодший вигляд

NGFkOW
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: