Главная »Активні компоненти» NATURA-TEC AMINOSENS KERATIN SOL 25 %


        

NATURA-TEC AMINOSENS KERATIN SOL 25 %

Рослинний кератин

На складі

 

Артикул: AC-KERA240922
Вибрати вагу:
Ціна:
73,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

NATURA-TEC AMINOSENS KERATIN SOL 25 %

INCI: Aqua (and) Hydrolyzed Keratin

Зовнішній вигляд: рідина бурштинового кольору

рН продукту: 5,8

Робочий рН: 3,9-8

Розчинність: у воді

Режим вводу: активну фазу

Дозування: 1-10%

Зберігання: у прохолодному місці (холодильник)

Термін придатності: 02.24

Країна: Іспанія

NATURA-TEC AMINOSENS KERATIN Sol 25% забезпечує високий рівень амінокислот у волоссі. Кератин є білок, що складається з довгих волокнистих ланцюгів сірковмісних амінокислот (включаючи цистеїн), в які вбудовані різні вітаміни і мікроелементи. Це основна складова волосся та нігтів. Завдяки різним атомам сірки кератинові ланцюги можуть підтримувати щільне зчеплення, утворюючи структуру, подібну до спіралі. Саме ці зв'язки, названі сірчаними місточками, забезпечують жорсткість та міцність волосся. Сила кератину у волоссі може бути підірвана тривалим використанням агресивних фарб та шампунів для волосся, використанням плойки або фена на високих температурах, перманентів тощо, все це може призвести до деградації кератинової структури волосся.

Гідролізований кератин, завдяки своєму амінокислотному складу, має високу спорідненість з кератином волосся, крім того, завдяки збалансованій молекулярній масі (2000 D) утворює на волоссі захисну плівку та високу субстантивність. Кератин сприяє збільшенню субстантивності зі збільшенням відкладення гідроліту на волоссі шляхом утворення дисульфідних містків між пептидами і кератиновими капілярами.
Через високий вміст сірчаних амінокислот (цистеїну) рекомендується в рецептурах для догляду за волоссям з відновлювальними та захисними функціями. Продукт також показаний для використання в шампунях та кондиціонерах по догляду за волоссям. Крім того, його можна використовувати в догляді за нігтями, щоб надати нігтьовій пластині твердості та структури. Рекомендована концентрація: від 1 до 10%. Будьте обережні, не перевищуйте 2% у продуктах, що не змиваються, щоб не зробити волосся занадто жорстким.

NATURA-TEC AMINOSENS KERATIN SOL 25 %

INCI: Aqua (and) Hydrolyzed Keratin

Внешний вид: жидкость янтарного цвета

рН продукта: 5,8

Рабочий рН: 3,9- 8

Растворимость: в воде

Режим ввода: в активную фазу

Дозировки: 1-10%

Хранение: в прохладном месте (холодильник)

NATURA-TEC AMINOSENS KERATIN Sol 25% обеспечивает высокий уровень аминокислот в волосах. Кератин представляет собой белок, состоящий из длинных волокнистых цепей серосодержащих аминокислот (включая цистеин), в которые вставлены различные витамины и микроэлементы. Это основная составляющая волос и ногтей. Благодаря различным атомам серы кератиновые цепи могут поддерживать плотное сцепление, образуя структуру, подобную спирали. Именно эти связи, называемые серными мостиками, которые обеспечивают жесткость и прочность волос. Сила кератина в волосах может быть подорвана длительным использованием агрессивных красок и шампуней для волос, использованием утюжка или фена на высоких температурах, перманентов и т. д., все это может привести к деградации кератиновой структуры волос.

Гидролизированный кератин, благодаря своему аминокислотному составу, имеет высокое сродство с кератином волос, кроме того, благодаря сбалансированной молекулярной массе (2000 D) образует на волосах защитную пленку и высокую субстантивность. Кератин способствует увеличению субстантивности с увеличением отложения гидролита на волосах, путем образования дисульфидных мостиков между пептидами и кератиновыми капиллярами.
Из-за высокого содержания сернистых аминокислот (цистеина) рекомендуется в рецептурах по уходу за волосами с восстанавливающими и защитными функциями. Продукт также показан для использования в шампунях и кондиционерах по уходу за волосами. Кроме того, его можно использовать в уходе за ногтями, чтобы придать ногтям твердость и структуру. Рекомендуемая концентрация: от 1 до 10%. Будьте осторожны, не превышайте 2% в несмываемых продуктах, чтобы не сделать волосы слишком жесткими.

ZWQ2MTN
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: