Главная »Активні компоненти» Барвник насичений фуксія Acid Red 52


    

Барвник насичений фуксія Acid Red 52

Барвник для різних засобів, фарб для волосся

На складі

 

Артикул: P & UVF060922
Вибрати вагу:
Ціна:
72,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Барвник насичений фуксія Acid Red 52

INCI: C.I.Acid Red 52

Зовнішній вигляд: порошок від сіро-коричневого до блідо-бордового кольору, що кристалізується в зелені кристали (нерозчинений порошок може поблискувати). При великій концентрації насичений колір фуксії, при середній – фуксія, при невеликій концентрації колір флуоресцентний (світиться в УФ) рожевий. У різних розчинниках колір може відрізнятись.

Розчинність: змішується зі спиртом, розчинний у воді та гліцерині

Режим введення: на будь-якому етапі приготування (розчинений барвник)

Країна: Великобританія

Дозування: 0,1% - 1,5%

Термостійкість: Термостійкий

Температура розкладання: 210 °C

Стабільний у діапазоні pH: 3 - 9

pH: 6.5 - 8.5 (20 °C)

Заяви на маркуванні: Pesticide-free, Dioxin-free, Vegetarian, Gluten-free, Animal Products-free, GMO-free, Melamine-free, Cruelty-Free, Allergen-free, Vegan, Not Tested on Animals, CMR Substances-free, Nitrosamines-free, Halal, VOC-free, TSE-free, Kosher, BSE-free, Preservative-free, Paraben-free, Latex-free, Nanomaterials-free, Solvent-free, Additive-free, Aflatoxin-free, Alcohol-free

Зберігання: зберігати в добре закритій тарі при кімнатній температурі, далеко від світла.

  Термін придатності: 09.28

  Acid Red 52 - це косметичний барвник, який підходить для фарб для волосся, тонуючих шампунів, кондиціонерів та інших тонуючих засобів, який також можна використовувати у продуктах для дому та для прання та фарбування (за високої концентрації) одягу/тканини. Підходить для засобів особистої гігієни, наприклад: шампунів, гелів для душу та інших продуктів, що змиваються.
  Його також можна використовувати в таких засобах, як: рідкі миючі засоби, для посудомийних машин та тверді миючі засоби.

  Барвник сумісний з водними та водно-спиртовими розчинами. Його можна додавати безпосередньо до рецептури або попередньо розбавляти водою.
  Також він сумісний з іншими аніонними барвниками і тому може використовуватись у кольорових сумішах.

  Acid Red 52 використовується як інгредієнт у складах окисних фарб для волосся при максимальній концентрації 1,5%. У складах неокислювальних фарб (прямої дії) для волосся за концентрації 0,6% (концентрацію бажано не перевищувати більше 1,5%).

  Цей барвник використовується в поєднанні з кислотним фіолетовим для нейтралізації жовтизни (особливо жовтизни із зеленим відливом при більшій концентрації рожевого). При різній концентрації кожного з цих барвників ви можете отримати різні відтінки кольорів, від фуксії до насиченого фіолетового.

  Таблиця розчинності

   Розчинник  [г/л] (Грами на літр)
   Вода  

   приблизно 30;

   20 г/л розчиняється (25 °C)
   40 г/л розчинний (90 °C)

   Етанол  < 10
   Ізопропанол  < 10

  Краситель насыщенный фуксия Acid Red 52

  INCI: C.I.Acid Red 52

  Внешний вид: порошок от серо-коричневого до бледно-бордового цвета, кристаллизируется в зеленоватые кристаллы (нерастворенный порошок может поблескивать). При большой концентрации насыщенный цвет фуксии, при средней - фуксия, при небольшой концентрации цвет флуоресцентный (светится в УФ) розовый. В разных растворителях цвет может отличаться.

  Растворимость: смешивается со спиртом, растворим в воде и глицерине

  Режим ввода: на любом этапе приготовления (растворённый краситель)

  Страна: Великобритания

  Дозировки: 0,1% - 1,5%

  Хранение: хранить в хорошо закрытой таре при комнатной температуре, вдали от света.

   Термостойкость: Термостойкий

   Стабилен в диапазоне pH: 3 - 9

   pH: 6.5 - 8.5 (20 °C)

   Температура разложения: 210 °C

   Заявления на маркировке: Pesticide-free, Dioxin-free, Vegetarian, Gluten-free, Animal Products-free, GMO-free, Melamine-free, Cruelty-Free, Allergen-free, Vegan, Not Tested on Animals, CMR Substances-free, Nitrosamines-free, Halal, VOC-free, TSE-free, Kosher, BSE-free, Preservative-free, Paraben-free, Latex-free, Nanomaterials-free, Solvent-free, Additive-free, Aflatoxin-free, Alcohol-free

   Acid Red 52 - это косметический краситель подходящий для красок для волос, тонирующих шампуней, кондиционеров и других тонирующих средств, который также можно использовать в продуктах для дома и для стирки и окрашивания (при высокой концентрации) одеждыткани. Подходит для составов средств личной гигиены, например: шампуней, гелей для душа и других смываемых продуктов.
   Его также можно использовать в таких средствах, как жидкие моющие средствах, для посудомоечных машин и твердые моющие средства.

   Краситель совместим с водными и водно-спиртовыми растворами. Его можно добавлять непосредственно в рецептуру или предварительно разбавлять водой.
   Также он совместим с другими анионными красителями и поэтому может использоваться в цветных смесях.

   Acid Red 52 используется в качестве ингредиента в составах окислительных красок для волос при максимальной концентрации 1,5%. В составах неокислительных красок (прямого действия) для волос при концентрации 0,6% (концентрацию желательно не превышать более 1,5%).

   Этот краситель используется в сочетании с кислотным фиолетовым для нейтрализации желтизны (особенно желтизны с зеленоватым отливом при большей концентрации розового). При разной концентрации каждого из этих красителей вы можете получить разные оттенки цветов, от фуксии до насыщенного фиолетового.

   Таблица растворимости

    Растворитель  [г/л] (Грамм на литр)
    Вода  

    приблизительно 30;

    20 г/л растворяется (25 °C)
    40 г/л растворим (90 °C)

    Этанол  < 10
    Изопропанол  < 10

   M2I4YWNjY
   Оповещение
   Watch DOG


   Сообщить по электронной почте при изменении:


          когда цена падает ниже Грн

           когда товар будет в наличии


   Введите ваш e-mail: