Главная »Активні компоненти» Олія зародків пшениці


        

Олія зародків пшениці

На складі

 

Артикул: OilWG240822
Вибрати вагу:
Ціна:
75,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Олія зародків пшениці

INCI: TRITICUM VULGARE GERM OIL

Зовнішній вигляд: рідина жовтого кольору

Розчинність: у оліях

Режим вводу: у масляну фазу на будь-якому етапі приготування

Дозування: 2-5%

Зберігання: у темному та прохолодному місці

Термін придатності: 07.24

Країна: Україна

Щільність при 20°C: 0,920–0,929 г/мл
Кислотне число: < 6
Йодна кількість: 120 - 140
Показник заломлення: 1,472 – 1,478
C16 - 0: 17,1%
C18 - 0: 1,3%
С18 - 1: 17,8%
C18 - 2: 60%
С18 - 3: 9%
C 20 - 1: 1,8%
Колонієутворюючі одиниці, загальна кількість аеробних мікробів (ТАМС): >100/мл
Температура спалаху: 300 ° С
В'язкість (20°C): 71 мПа·с

Олію зародків пшениці одержують із свіжомелених зародків пшениці, вона діє як антиоксидант та захисний засіб. Її антиоксидантні властивості забезпечує дуже багато вітаміну Е та інші активні речовини, що входять до складу зародків пшениці (провітамін А, незамінні жирні кислоти, вітамін F, лецитин, стероли). Олія не викликає подразнення і підходить для профілактичного догляду за будь-яким типом шкіри, крім того, її рекомендують вводити до рецептур для нанесення на шкіру голови та тіла з поганим кровопостачанням, а також у засоби для лікування стриїв та шрамів.

Властивості

Зволоження та поступове зволоження: олія зародків пшениці багата на поживні речовини, що робить її особливо придатною для заспокоєння та загоєння шкіри. Бо коли шкіра не має пошкоджень, то не виникає втрати води і, відповідно, шкіра залишається зволоженою тривалий час. До того ж ця олія дуже довго вбирається і завдяки цьому створюється каскадне зволоження. Унікальний склад олії зародків пшениці допомагає їй легко вбиратися у шкіру та насичує її потужними вітамінами, включаючи вітамін А, комплекс вітамінів групи В, а також стеролами.
Поживний засіб для волосся: олія зародків пшениці, насичена вітаміном Е, проникає глибоко в кожен локон, живлячи волосся зсередини і захищаючи його від пошкоджень та ламкості.
Допомагає оздоровити шкіру: при нанесенні на шкіру олія зародків пшениці забезпечує здоровий приплив поживних речовин. Ці поживні речовини не тільки зволожують і лікують суху або потріскану шкіру, але й допомагають запобігти утворенню рубців. Зокрема, олія зародків пшениці є багатим джерелом вітаміну Е, що допомагає зменшити пошкодження шкіри, боротися з вільними радикалами, підтримувати здорове утворення колагену та рівний тон шкіри.

Масло зародышей пшеницы

INCI: TRITICUM VULGARE GERM OIL

Внешний вид: жидкость желтого цвета

Растворимость: в маслах

Режим ввода: в масляную фазу на любом этапе приготовления

Дозировки: 2-5%

Хранение: в темном и прохладном месте

Годен: 11.23

Страна: Украина

Плотность при 20°C: 0,920–0,929 г/мл
Кислотное число <
6
Йодное число
120 - 140 
Показатель преломления:
1,472 - 1,478
C16 – 0:
17,1 %
C18 – 0:
1,3 %
С18 – 1:
17,8%
C18 – 2:
60 %
С18 – 3:
9%
C 20 – 1:
1,8 %
Колониеобразующие единицы, общее количество аэробных микробов (ТАМС) >
100/мл
Температура вспышки:
300°С
Вязкость (20°C):
71 мПа·с

Масло зародышей пшеницы получают из свежемолотых зародышей пшеницы, оно действует как антиоксидант и защитное средство. Его антиоксидантные свойства обеспечивает очень большое количество витамина Е и другие сопутствующие вещества, входящие в состав зародышей пшеницы (провитамин А, незаменимые жирные кислоты, витамин F, лецитин, стеролы). Масло не вызывает раздражения и подходит для профилактического ухода за любым типом кожи, кроме того, его рекомендуют вводить в составы для нанесения на кожу головы и тела с плохим кровоснабжением, а также в средства для лечения стрый и шрамов.

Свойства

  • Увлажнение и постепенное увлажнение: масло зародышей пшеницы богато питательными веществами, что делает его особенно подходящим для успокоения и заживления кожи. Когда кожа не имеет повреждений, то предотвращается потеря воды и, соответсвенно, кожа остается увлажненной длительное время. К тому же это масло очень долго впитывается и благодаря этому создается каскадное увлажнение.  Уникальный состав масла зародышей пшеницы помогает ему легко впитываться в кожу и насыщает ее мощными витаминами, включая витамин А, комплекс витаминов группы В, а также стеролами.
  • Питательное средство для волос: масло зародышей пшеницы, насыщенное витамином Е, проникает глубоко в каждую прядь, питая волосы изнутри и защищая их от повреждений и ломкости. 
  • Помогает оздоровить кожу: при нанесении на кожу масло зародышей пшеницы обеспечивает здоровый приток питательных веществ. Эти питательные вещества не только увлажняют и лечат сухую или потрескавшуюся кожу, но и помогают предотвратить образование рубцов. В частности, масло зародышей пшеницы является богатым источником витамина Е, который помогает уменьшить повреждение кожи, борется со свободными радикалами, поддерживает здоровое образование коллагена и поддерживает ровный тон кожи.
ODY0ZDk5N
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: