Главная »Активні компоненти» Natura-Tec AminoSoft Collagen


        

Natura-Tec AminoSoft Collagen

Гидролизат коллагена

На складі

 

Артикул: ACCo-gen240922
Вибрати вагу:
Ціна:
66,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Natura-Tec AminoSoft Collagen

INCI: Aqua (and) Hydrolyzed Collagen

Консерванти: Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate

Зовнішній вигляд: рідина бурштинового кольору

рН продукту: 6,29

Робочий рН: 4,8-8

Дозування: 1-5%

Режим вводу: в активну фазу

Зберігання: у прохолодному та темному місці (у холодильнику)

Термін придатності: 12.23

Країна: Іспанія

Колаген є переважним білком в організмі людини і становить 30 відсотків усіх білків в організмі. Будучи так званим структурним білком, колаген забезпечує еластичність багатьох частин тіла. Наприклад, підтримує силу розтягування сполучної тканини та підтягнутість силуету тіла. Колаген є основою здоров'я кісток, здорового волосся та гладкої шкіри. Колаген побудований фібробластами, які є клітинами сполучної тканини. Амінокислоти зв'язуються фібробластами з утворенням альфа-ланцюгів (поліпептидів), а переважаючими амінокислотами колагену є гліцин, гідроксипролін та пролін. Відсотковий вміст у структурі колагену: гліцин 33,0%, пролін 12,0% та гідроксипролін 10,0%. З віком або під впливом агресивного зовнішнього середовища власний колаген схильний до руйнування, що призводить до в'ялості шкіри, обвисання та сухості.

Гідролізат колагену та желатин, це найближчі родичі, проте він відрізняється від желатину тим, що злегка ферментативно модифікований і тому легко розчинний у воді. Гідролізат колагену також називають пептидом колагену. Молекули колагену дуже великі, щоб поринути у шкіру. Поле їхньої дії – поверхня шкіри. Гідролізат колагену має гарні зволожуючі властивості і має здатність покривати поверхню шкіри водозв'язуючою плівкою, надаючи обличчю більш пружний і молодий вигляд. Колаген захищає шкіру від пересихання, за рахунок чого пом'якшує шкіру та покращує колір обличчя.

Гідролізат колагену має ліфтингову властивість, за рахунок цього його використовують в антицелюлітних продуктах. Для обличчя він особливо добре працює з гіалуроновою кислотою та гіалуроновими філерами. Разом вони швидко моделюють овал обличчя та розгладжують шкіру, роблячи її гладкою та пружною. У поєднанні з вітаміном С та ретинолом він робить шкіру більш гладкою, пружною та еластичною.

Колаген також має багато переваг для волосся. Він розгладжує волосся і полегшує його розчісування. Колаген сприяє «повнішому об'єму», ефект, який все частіше використовується в рецептурах туші для вій та засобів догляду за губами (знову ж таки в поєднанні з гіалуроновими філерами).

Natura-Tec AminoSoft Collagen

INCI: Aqua (and) Hydrolyzed Collagen

Консерванты: Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate

Внешний вид: жидкость янтарного цвета

рН продукта: 6,29

Рабочий рН: 4,8-8

Дозировки: 1-5%

Режим ввода: в активную фазу

Хранение: в прохладном и темном месте (в холодильнике)

Коллаген является преобладающим белком в организме человека и составляет 30 процентов от всех белков в организме. Будучи так называемым структурным белком, коллаген обеспечивает упругость многих частей тела. Например, поддерживает силу растяжения соединительной ткани и подтянутость силуэта тела. Коллаген является основой здоровья костей, здоровых волос и гладкой кожи. Коллаген построен фибробластами, которые являются клетками соединительной ткани. Аминокислоты связываются фибробластами с образованием альфа-цепей (полипептидов), а преобладающими аминокислотами являются глицин, гидроксипролин и пролин. Процентное содержание в структуре коллагена: глицин 33,0%, пролин 12,0% и гидроксипролин 10,0%. С возрастои или под влиянием агрессивной внешней среды собственный коллаген склолен к разрушению, что приводит к дряблости кожи, обвисанию и сухости. 

Гидролизат коллагена  и желатин, это ближайшие родственники, однако он отличается от желатина тем, что слегка ферментативно модифицирован и поэтому легко растворим в воде. Гидролизат коллагена также называют пептидом коллагена. Молекулы коллагена слишком велики, чтобы проникнуть в кожу. Поле их действия – поверхность кожи. Гидролизат коллагена обладает хорошими увлажняющими свойствами и имеет способность покрывать поверхность кожи водосвязывающей пленкой, придавая лицу более упругий и молодой вид. Коллаген защищает кожу от пересыхания, за счет чего смягчает кожу и улучшает цвет лица. 

Гидролизат коллагена обладает лифтинговым свойством, за счет этого его используют в антицеллюлитных продуктах. Для лица он особенно хорошо работает с гиалуроновой кислотой и гиалуроновыми филлерами. Вместе они быстро моделируют овал лица и разглаживают кожу, делая ее гладкой и упругой.  В сочетании с витамином С и ретинолом он делает кожу более гладкой, упругой и эластичной. 

Коллаген также имеет много преимуществ для волос. Он разглаживает волосы и облегчает их расчесывание. Коллаген способствует «более полному объему», эффект, который все чаще используется в рецептурах туши для ресниц и средств по уходу за губами (опять же в сочетании с гиалуроновыми филлерами).

Zjg3Y
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: