Главная »Активні компоненти» NATURA-TEC AMINOSENS SILK PE


        

NATURA-TEC AMINOSENS SILK PE

Гидролизат шелка 5%

На складі

 

Артикул: ACSILK240922
Вибрати вагу:
Ціна:
64,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

NATURA-TEC AMINOSENS SILK PE

INCI: Water, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Консерванти: Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate

Зовнішній вигляд: рідина бурштинового кольору

Молекулярна маса: 5000 – 10000Da

рН продукту: 6,2

Робочий рН: 3,5-8

Розчинність: у воді

Режим вводу: в активну фазу

Зберігання: у прохолодному та темному місці (ідеально у холодильнику)

Дозування: 0,5-10%

Термін придатності: 03.24

Країна: Іспанія

Протеїн шовку отримують шляхом лужного гідролізу тутового шовкопряда. Протеїн шовку містить близько вісімнадцяти амінокислот, у тому числі: гліцин, аланін, серин та тирозин, які мають особливе значення у відновлення шкіри та волосся. Шовк добре зволожує шкіру, сприяє формуванню власного колагену та покращує еластичність шкіри.

Протеїн шовку чудово поєднується і працює з ПАР, цетрімоніум і бегентрімоніум хлоридом, а також з іншими видами добавок, що кондиціонують і миють. Протеїн шовку - це амфотерна речовина, а це означає, що шовковий білок сумісний з катіонними, аніонними та неіоногенними системами і ідеально підходить для використання у всіх видах засобів догляду за волоссям.

Властивості

  • Під час догляду за шкірою NATURA-TEC AMINOSENS SILK PE ​​покращує відчуття та м'якість шкіри. Завдяки утриманню вологи та живильної здатності протеїн шовку підвищує пружність та м'якість шкіри.
  • При догляді за волоссям NATURA-TEC AMINOSENS SILK PE ​​має відмінні плівкоутворюючі та кондиціональні властивості, захищає волосся від різноманітних пошкоджень за рахунок підвищення його еластичності.
  • NATURA-TEC AMINOSENS SILK PE ​​має зволожуючу, кондиціонуючу та відновлюючу дію. Він допомагає заповнити прогалини на поверхні волосся, як би обшиваючи їх захисною плівкою та згладжуючи кутикулу. Оскільки протеїни цілеспрямовано впливають на пошкоджені ділянки волосся, вони стають сильнішими. Крихке волосся відновлює об'єм і щільність, пошкоджене волосся відновлює гнучкість.

NATURA-TEC AMINOSENS SILK PE

INCI: Water, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Консерванты: Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate

Внешний вид: жидкость янтарного цвета

Молекулярная масса: 5000 – 10000Da

рН продукта: 6,2

Рабочий рН: 3,5-8

Растворимость: в воде

Режим ввода: в активную фазу

Хранение: в прохладном и темном месте (идеально в холодильнике)

Дозировки: 0,5-10%

Протеин шелка получают путем щелочного гидролиза тутового шелкопряда. Протеин шелка содержит около восемнадцати аминокислот, в том числе: глицин, аланин, серин и тирозин, которые имеют особое значение в восстановление кожи и волос. Шелк хорошо увлажняет кожу, способствует формированию собственного коллагена и улучшает эластичность кожи.

Протеин шелка прекрасно сочетается и работает с ПАВ, цетримониум и бегентримониум хлоридом, а также с другими видами кондиционирующих и моющих добавок. Протеин шелка - это амфотерное вещество, а это значит, что шелковый белок совместим с катионными, анионными и неионогенными системами и идеально подходит для использования во всех видах средств по уходу за волосами.

Свойства

  • При уходе за кожей NATURA-TEC AMINOSENS SILK PE улучшает ощущение и мягкость кожи. Благодаря удержанию влаги и питающей способности протеин шелка повышает упругость и мягкость кожи.
  • При уходе за волосами NATURA-TEC AMINOSENS SILK PE имеет отличные пленкообразующие и кондиционирующие свойства, защищает волосы от различного рода повреждения за счет повышения их эластичности.
  • NATURA-TEC AMINOSENS SILK PE обладает увлажняющим, кондиционирующим и восстанавливающим действием. Он помогает заполнить пробелы на поверхности волоса, как бы обшивая их защитной пленкой и сглаживая кутикулу. Поскольку протеины целенаправленно воздействуют на поврежденные участки волос, они  становятся сильнее. Хрупкие волосы восстанавливают объем и плотность, поврежденные волосы восстанавливают гибкость.

NDE2N2
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: