N-acetyl L-carnosine

карнозин діпептид

На складі

 

Артикул: Pep/carn270522
Вибрати вагу:
Ціна:
168,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

N-acetyl L-carnosine

INCI: N-acetyl L-carnosine

Зовнішній вигляд: порошок білого кольору
Розчинність: у воді
Режим вводу: в активну фазу

При введенні в крем (емульсію) можна просто вводити порошок без розчинення, просто перемішавши; у такому разі ваш крем буде готовий до застосування через добу
Повне розчинення порошку 1 гр на 15 гр води
Дозування: 0,5-1%
Термін придатності: 02.24

N-acetyl L-carnosine - дипептид (бета-аланіл-L-гістидин), що міститься виключно в тканинах тваринного походження. Природний дипептид карнозин було відкрито ще 1900 року у м'язової тканини. Виявилося, що він і споріднені з ним гістидинсодержащіе дипептиди (ГСД) широко представлені в нашому організмі і виконують цілий ряд важливих функцій. У живій клітині надмірне окислення призводить до пошкодження та руйнування життєво важливих молекул і навіть до її загибелі. L-карнозин - частина природної антиоксидантної системи організму, що захищає його клітини від окисного впливу. Він здатний нейтралізувати вільні радикали та зв'язувати іони металів. У косметичних рецептурах він зберігає цю активність і може відігравати роль водорозчинного антиоксиданту. У багатьох дослідів було показано, що L-карнозин прискорює ранозагоювання і контролює запалення, причому пошкодження гояться «якісно», без рубців. Ця його властивість дуже приваблива для косметичних засобів, спрямованих на вирішення проблем пошкодженої та запаленої шкіри, призначених для реабілітації після травмуючих процедур. Цей пептид-антиоксидант, який до того ж підтримує нормальний стан шкіри, можна включати і в засоби, що допомагають шкірі боротися із зовнішніми стресовими факторами та процесами старіння. Ще одна особливість карнозину – він є ефективним буфером протонів, що можна використовувати у засобах кислотного пілінгу. Додавши карнозин, можна не знижувати концентрацію кислоти (а значить зберегти ефективність продукту) і одночасно підвищити рН, зробивши пілінг менш дратівливим.

У чому полягає його антиоксидантна активність? L-карнозин має потенціал, пов'язаний із захистом білкових структур від несприятливого впливу, як зовнішнього середовища, так і природного старіння. L-карнозин блокує окислення, глікозилювання білків, а також перешкоджає накопиченню кінцевих продуктів глікозилювання, захищаючи таким чином білкові структури від «вуглеводного стресу». Глікозилювання колагену при старінні призводить до зміни його просторової структури, утворення «зшивок», що знижує його структуроутворюючі властивості, що виражаються у появі зморшок та в'ялості шкіри. А застосування L-карнозин сприяє захисту колагену від цих змін і нормалізує структурно-функціональну характеристику білка.
L-карнозин має унікальну здатність уповільнювати швидкість укорочення теломер та реплікативне старіння клітини. Цей ефект отриманий на культурі фібробластів шкіри. Теломери - це послідовності ДНК, що повторюються, на кінці хромосом. У процесі хронологічного, природного старіння клітин відбувається скорочення цих повторів з допомогою роботи ферменту теломерази. Кожна нова генерація дочірніх клітин характеризується коротшою, порівняно з батьківською, ділянкою тіломірних повторів. У присутності L-карнозину клітини показують збільшення часу життя на тлі уповільнення швидкості укорочення теломера. L-карнозин – справжній пептид молодості.
Характеристикою клітинного старіння, крім коротких теломерів, можна вважати накопичення продуктів глікозилування або окислення, набутих у процесі клітинного метаболізму. Найбільшу атаку піддаються білкові молекули. Змінені в старіючій клітині білки містять карбонільні групи (CO), - ознака старіння клітини. L-карнозин взаємодіє з СО-групами (процес названий «карнозинація»), виключаючи СО-білки з клітинного метаболізму, перешкоджаючи їхній взаємодії з іншими білками, нормалізуючи білок-білкові взаємодії всередині клітини.
Крім того, L-карнозин активує спеціальні внутрішньоклітинні органели протеасоми, які розщеплюють глікозильовані білки, тим самим рятуючи клітини від загибелі. L-карнозин захищає молекули і клітини від окислення активними формами кисню (АФК), найтоксичнішими молекулами, що утворюються надлишку всередині організму при сучасному способі життя. Карнозин називають суперантиоксидантом через його здатність нейтралізувати будь-які форми АФК: і вільні радикали кисню (супероксидний аніон та ін), і нерадикальні АФК (перекис водню та ін), а також продукти перекисного окислення ліпідів (пероксил радикал, малоновий діаль). Карнозин захищає від важких металів (свинець, ртуть, миш'як, кадмій), які є ферментними отрутами, та від прооксидантних металів (залізо, мідь, цинк), які сприяють окисленню клітин. Карнозин зв'язується з цими небезпечними елементами (хелатує їх) і виводить із сечею та жовчю з організму. L-карнозин захищає від закислення завдяки здатності зв'язувати іони водню (протони). У м'язах при фізичному навантаженні одночасно накопичуються молочна кислота та АФК, завдяки чому закриваюються кальцієві канали, і м'язи не можуть скорочуватися. Карнозин нейтралізує протони та АФК, завдяки чому зникає втома, і м'язи знову можуть скорочуватися.
Якщо підбити підсумки, то це «привентивний» пептид-антиоксидант, який запобігає глікації, запобігає поперечній зшивці колагену, сприяє виробленню колагену.
L-карнозин люблять і часто використовують косметичні компанії, наприклад, METATRON. Ця компанія випустила професійну сироватку, де використано як головні активні компоненти карнозин 6% та ДМАЕ 8%. Концепція цієї сироватки полягає в тому, що ДМАЕ та карнозин два потужні антиоксиданти, які сприяють стабілізації клітинних мембран - захисту їх від шкоди, що завдається вільними радикалами, а також виведення ліпофусцину (відходи життєдіяльності). Також, як мовилося вище, карнозин захищає білки від глікозилювання, тобто. окислення білків глюкозою, що призводить до перехресного зшивання білків та порушення функціонування клітин.
L-карнозин чудово поєднується і працює ще більш ефективно з такими антиоксидантами, як вітамін Е, вітамін С, цинк, селен, Coenzyme Q10, ДМАЕ та триоктова кислота. А також його омолоджуючі, загоювальні та антиоксидантні можливості зростають у рази з усіма видами пептидами, особливо з пептидами міді та пептидами з ефектом ботоксу.

"Моментальний ліфтинг"

Такий продукт підійде для ліфтингу обличчя та тіла. Спрацьовує дуже швидко, ефект на обличчі практично відразу, на тілі через кілька днів (все залежить від ваги самого тіла).

ДМАЕ 2%
карнозин 2%
Овалисс 2%
Ідеалифт 2%
орнитин 1,5%
Кальциум аскорбат 2%
Ксантан 0,25%
в/м гіалуронка 0,1%
н/м гіалуронка 0,1%,або замість двох видів гіалур. до-ти взяти с/м гіалур. к-ту 0,2% 
лецитин рідкий 0,2%
вода до 100%
консервант q.s.

Що до чого:
ДМАЕ 2%
карнозин 2%
Ідеалифт 2% - моментальный ліфтинг
Овалисс 2% з видаленням зайвих жирових відкладень

карнозин 2%
орнітин 1,5%
Кальціум аскорбат 2% - вироблення колагену та створюємо міцний каркас, щоб шкіра правильно підтягнулася і більше не провисала

в/м гіалуронка 0,1%
н/м гіалуронка 0,1%
лецитин жидкий 0,2%
орнітин - зволоження, щоб шкіра не пересихала

Приготування:
Готую спочатку гель на ксантані та гіалуронці (частину води відливаю на розведення інших активів), ставлю на баню та грію весь час помішуючи, коли утворився гель, туди вводжу лецитин та ідеаліфт, перемішую ручним способом до однорідності емульсії. Знімаю з лазні і включаю дриль (приблизно середні оберти), перемішую 3-4 хвилини, далі руками.
Потім вводжу всі порошкові активи, які я розвела попередньо у воді, знову вжикаю дрилем, далі ввожу Оваліс та консервант.
Виходить гель злегка жовтуватого кольору, не липкий, не скочується.

Сироватка "Гості на порозі, а обличчя не готове"

Фаза А

ДМАЕ 3% - ліфтинг

Карнозин 3% - ліфтинг

 AnnonaSense CLR 2% - щоб заспокоїти шкіру обличчя

Етоксидигліколь 2%

Гіалурновая к-та с/м 0,1%

Amitose 3GA 2%

вода до 100%

консервант q.s.

Умови зберігання: Зберігати в сухому та темному місці, у щільно закритій тарі.

Країна виробник: Китай

Yzc0Z
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: