COBIOLIFT POWDER

Ліфтинговий засіб

На складі

 

Артикул: act/coblif140422
Вибрати вагу:
Ціна:
149,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

COBIOLIFT POWDER 

INCI NAME: Hydrolyzed Chenepodium Quinoa Seed
Зовнішній вигляд: порошок білого кольору
Розчинність: в воді
Режим вводу: в активную фазу або на початковій стадії в водну фазу; попередньо розмішати з водою кімнатної температури і тільки потім нагрівати
Дозування: 0,5 - 3%
Консервант: не має
Умови зберігання: зберігати в щільно закритій тарі при кімнатній температурі
Термін дії: 01. 25

COBIOLIFT - гідролізат насіння лободи, містить ідеальний баланс білків, жирів та вуглеводів. Серед амінокислот, присутніх у білках, виділяють лізин, аргінін, гістидин, метіонін, цистин та триптофан – незамінні амінокислоти, завдяки яким наш організм виробляє серотонін, гормон радості і стимулює гормон росту. COBIOLIFT багатий на мінерали: заліза (удвічі більше ніж у пшениці), кальцій, цинк, фосфор, магній. Містить вітаміни: A, B2, Е, C, D і найцінніший рибофлавін. За рахунок високого вмісту магнію, підвищує еластичність шкіри та стимулює регенерацію пошкоджених клітин. Вітамін В2 (рибофлавін) покращує взаємодію клітин шкіри між собою. Цей актив ефективно блокує утворення та дозрівання нового жиру, крім того є прекрасним ліфтинговим препаратом, тобто, він не лише позбавляє тіло із зайвого жиру, а й не дає йому обвиснути! Також цей протеїновий комплекс сприяє ліфтингу овалу обличчя та контурів тіла, а також з успіхом бореться з набряками під очима, та взагалі з набряками тіла.

Як він працює:

Антицелюлітна дія – COBIOLIFT інгібує (подавляє) ММР-9 та запобігає дозріванню адипоцитів, тому дуже ефективний в антицелюлітних засобах. Блокує процес адипогенезу, який відповідає за утворення жиру в тілі. Жирові клітини стають неактивними, не можуть бути збережені в організмі.
Позбавляє темних кіл під очима – адже темні кола є результатом крихкості кровоносних судин, а також недостатньої мікроциркуляції. COBIOLIFT зміцнює судинні структури ослаблені стресом та втомою і помітно покращує зовнішній вигляд шкіри навколо очей.
Ліфтинг. Механізм провисання шкіри пов'язаний із зниженням її еластичності, гравітацією, втратою колагенових волокон (які забезпечують структурну стабільність) та деградацією еластинових волокон (що відповідають за еластичність). Полімери з великою молекулярною масою, такі як білки та полісахариди, безпосередньо діють як агенти, що ущільнюють шкіру шляхом утворення захисної та підтримуючої плівки. COBIOLIFT має 3D структуру, яка чудово вбудовується у поверхню шкіри, формуючи єдину та безперервну біологічну плівку, яка дає ефект ліфтингу. Згладжує структуру шкіри, надаючи їй міцніший і сяючий вигляд.

In-vivo тест на добровольцях показав, що:

негайний ефект ліфтингу навіть за найнижчої концентрації: 1,5%;
у 80% добровольців на 30% зменшилася глибина зморшок протягом 1 години (за найнижчої концентрації);
у 60% добровольців при застосуванні засобу, в найнижчій концентрації, знизилася шорсткість шкіри, вона стала більш гладкою та зволоженою;
у 60% добровольців протягом години, при застосуванні засобу найнижчої концентрації 1,5%, помітно скоротилися гусячі лапки.

Дія:

зміцнює стінки капілярів, захищає від стресу клітини кровоносних судин, допомагає зменшити розтяг судин та застійні явища;
зменшує утворення нових кровоносних судин, що збільшують інтенсивність появи темних кіл;
знижує активність металопротеїнази - ферменту, який бере участь в утворенні нових кровоносних судин;
захищає еластинові волокна шкіри, завдяки чому шкірні покриви стають більш щільними і пружними, і не так схильні до факторів розтягування.

Властивості:

зміцнення стінок капілярів, що сприяє зменшенню темних кіл під очима та запобіганню венозним захворюванням;
підтримує еластичність шкіри;
перешкоджає утворенню жирової тканини;
миттєвий ефект ліфтингу, перший видимий результат протягом 30хв, через 1 годину – стійкий ефект ліфтингу;
утворення миттєвої та безперервної біологічної плівки, яка зберігає вологу та уповільнює TEWL;
захист шкіри від агресивного впливу довкілля;
інгібує ММР-9 та запобігає дозріванню адипоцитів, тому ефективний в антицелюлітних засобах.

Косметичне застосування:

засоби анти-ейдж;
засоби для миттєвого ліфтингу;
антицелюлітні засоби;
засоби для лікування варикозного розширення вен;
засоби від темних кіл та мішків під очима.

Сироватка швидкої дії

Дуже раджу зробити цю сироватку, вона в виронибництві коштує недорого, а дію ви побичите одразу. Завдяки цій сироватці  ви покриваєте такі пробеми: усуваєте набряки, покращуєте структуру тіла та підтягуєте контури обличчя, боретесь з розацеа та відновлюєте та налагоджуюте роботу мікробіоти шкіри. Одразу при нанесенні сироватка буде трохи липкувата але буквально через пару хвилин липкість зникне і ви зможете наносити будь-які інші косметичні засоби.

Фаза А

COBIOLIFT 2,5%

Гумі арабік 2,5%

Biolin P 0,5%

Гліцерин 5%

Пентиленгліколь 8%

Вода до 100%

Фаза В

Cobiophytonic 3%

MULTIFEEL® 3%

Фаза С

Консервант

Запашка (або інші аромати)


Країна: Іспанія, Cobiosa

N2MzMTcwO
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: