Главная »Активні компоненти» Загоююча база з церамідом та фітостеролами


        

Загоююча база з церамідом та фітостеролами

На складі

 

Артикул: emulбаз160322
Вибрати вагу:
Ціна:
71,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Загоююча база з церамідом та фітостеролами

INCI: Caprylic Capric Triglycerides, Lanolin, Cetyl Alcohol, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Pentylene Glycol Shea Butter, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Glycosphingolipids (and) Phospholipids (and) Cholesterol, Ceramide 3

Зовнішній вигляд: паста кремового кольору

Розчинність: в оліях та інших ліпідах

Дозування: 0,5-20%

Режим введення: у масляну фазу на початковому етапі приготування

Зберігання: у прохолодному місці

Термін придатності: до 02.24

Країна: Україна

Зараз, у цей важкий період, коли ми знаходимось у постійному стресі, у підвалах та бомбосховищах, наша шкіра зазнає великого навантаження. Вона стає гіперчутливою та реактивною. При цьому зараз немає можливості витрачати багато часу на приготування косметичних або загоюючих засобів і немає достатньо грошей на дорогі компоненти. Наш магазин розробив спеціальну загоювальну та поживну базу, яка заснована на трьох китах: харчування, зволоження та загоєння. В базу входять такі головні компоненти: ланолін (25%), фітостероли ріпаку (15%), олія ши (8%), ферментована сафлорова олія (7,5%), глікосфінголіпіди/холестерол/фосфоліпіди (1,8%), церамід 3 (0,8%). Базу слід вводити до жирної фази на початковому етапі приготування, температура плавлення бази 67-70оС. Вона чудово вбудовується в будь-який вид емульсії, як в емульсію зворотного, так і в емульсію прямого типу. При цьому вона дуже робоча і її однієї досить як активний компонент для приготування крему. В емульсію зворотного типу рекомендую брати 5 - 10% і в емульсію прямого типу рекомендую дозування 5-8%. У спеціальні загоювальні бази я рекомендую дозування 15-20%.

База не забиває пори, не липка, не скочується, не залишає жирного блиску. Але слід враховувати, що в емульсіях прямого та ламмелярного типу вона сприятиме загущенню емульсії, так що вводите менше інших загусників.

База сприяє загоєнню шкіри, знімає свербіж, почервоніння і подразнення, відновлює порушені бар'єрні властивості шкіри. Особливо підходить для догляду за сухою та атопічною шкірою. Також підходить для відновлення шкіри голови (у маски та кондиціонери, дозування 0,5-4%) та у засоби для загоєння п'ят та ліктів (дозування 5-15%, особливо добре працює з сечовиною 4%).

YzYxMjU3ZW
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: