COBIOPHYTONIC

На складі

 

Артикул: act|cobiophyt140422
Вибрати вагу:
Ціна:
98,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

COBIOPHYTONIC

INCI: Propylene Glycol, Aqua (Water), Hesperidin Methyl Chalcone, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Hamamelis Virginiana (Whitch Hazel) Leaf Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Arnica Montana Flower Extract

Зовнішній вигляд: рідина жовтого кольору

Розчинність: у воді

Дозування: 2-5%

Режим введення: в активну фазу

Зберігання: у прохолодному місці, при температурі до 20оС

Країна: Іспанія

Термін придатності: 11.24

Властивості:
› Лікування мішків під очима
› Проти темних кіл
› Протизастійний/протинабряковий ефект
› Зменшує зморшки та шорсткість шкіри
› Протинабрякова та пом'якшувальна дія
› Знімає роздратування та заспокоює

Темні кола під очима з'являються через затримку рідини, внаслідок більшої проникності кровоносних судин, що при додаванні до накопичення білірубіну (від розпаду гемоглобіну) викликає пігментацію судин і, отже, темні кола. Набряклість і темні кола надають болісного і виснаженого зовнішнього вигляду.

COBIOPHYTONIC – комплекс, що складається з п'яти екстрактів, що містять біофлавоноїди. Він позитивно впливає на зменшення мішків під очима, темних кіл і зморшок. Також цей активний комплекс чудово підходить для зняття втоми в ногах та варикозного розширення вен:

Екстракт гамамелісу покращує кровообіг. Потужна судинозвужувальна дія за рахунок гетерозидів з високим вмістом флавонів. Флеботонік та вазопротектор. Знижує проникність кровоносних капілярів.
Екстракт арніки завдяки вмісту сесквітерпенових лактонів і флавоноїдів має протизапальну та венотонічну дію. Флавоноїди є веноактивними та судинопротекторними засобами, що знижують проникність та підвищують резистентність кровоносних капілярів.
Екстракт кінського каштана має протизапальну дію, зміцнює судини. Протизапальні та протинабрякові властивості, в основному завдяки наявності тритерпенових сапонінів (10%), і особливо есцину. Есцин впливає на сполучну тканину та клітинні мембрани.
Екстракт мальви дуже багатий полісахаридами (15-20%) та уроновими слизами, надає зволожуючу, пом'якшувальну, заспокійливу, протизастійну та протинабрякову властивості. Судиннозахисна та венотонізуюча активність, обумовлена вмістом флавоноїдів.
Екстракт рускуса (голиці) має протинабрякову дію і є потужним протинабрячним засобом. Виявляє флеботонічні та протизапальні властивості завдяки вмісту фенольних кислот та флавоноїдів. Рускогенін – потужний веноконстриктор, який має протинабрякову дію. Мірцетол, кверцетол та кемферол (фенольні кислоти) є інгібіторами різних медіаторів запального процесу. Рутин та гесперидин метил-халкон (флавоноїди) покращують венозну недостатність. Протизапальні та протинабрякові властивості, обумовлені в основному наявністю тритерпенових сапонінів (10%), і особливо есцину. Есцин впливає на сполучну тканину та клітинні мембрани.
Гесперидин метилхалкон, це біофлавоноїдний похідний гесперидину. має антиоксидантну, протинабрякову та протизапальну дію. Допомагає боротися із запаленням та пошкодженням клітин, викликаних пошкодженням вільними радикалами. Його переваги включають поліпшення кровотоку та цілісність кровоносних судин. Гесперидин метилхалкон покращує зовнішній вигляд шкіри і прибирає характерну особливість при набряках - синювато-чорні кола під очима.
Клінічні дослідження

In-vivo – оцінка дії на зменшення мішків під очима та темних кіл при дозуванні 3%. У дослідженні брали участь 15 жінок-добровольців віком від 42 до 79 років зі втомленим виглядом, зморшками, набряклістю та темними колами. Всі вони застосовували крем-гель, що містить 3% COBIOPHYTONIC протягом 28 днів. Оцінку мішків під очима, темних кіл, однорідність, шорсткість та загальний вигляд були отримані до та після дослідження. Десь після 28 днів застосування зменшився обсяг мішків під очима на 49%.

Гель від "важких ніг" та від набряків під очима.

Це універсальний гель, який одночасно підходить як для лікування мішків під очима, так і для зняття набряків ніг. Діє гель дуже швидко.

Гель робиться буквально за кілька хвилин. Найбільше часу у вас займе вистоювання карбомера.

Фаза А

Rheocare C Plus 0,25%

Rheocare® XGN 0,1%

Ethoxydiglycol 5%

Пентиленгликоль 5%

Вода до 100%

Leucidal® SF Max 4%

Leucidal Liquid 2%

Фаза В

Аргінін (аминокислота) 0,12%

Вода 15%

ACRIPOL® T 260 1,5%

Фаза С

COBIOPHYTONIC 4% (комплекс, стандартизирований по есцину и геспередину)

Slimming Anticellulite Cosme-Phytamix 3% (комплекс, стандартизирований по рутину)

Барвник (за бажанням)

Віддушка (за бажанням)

Приготування:

  1. Розмішати Rheocare C Plus і Rheocare XGN з етоксидигліколем і пентиленгліколем, потім додати воду. Склянку накрити харчовою плівкою і залишити на 1 годину, щоб гелеутворювачі добре набрякли. Як тільки гель набух, відразу вводимо консерванти, так ваш гель буде більш щільним, якщо ви додасте ці консерванти до нейтралізації гелю.
  2. Тепер нам потрібно нейтралізувати отриманий гель, для цього ми розчиняємо аргінін у воді та вливаємо отриманий розчин у фазу А.
  3. Потім додаємо ACRIPOL® T 260 і ретельно розмішуємо. Далі вводимо консерванти та два комплекси екстрактів. Все, гель готовий!

Гель виходить шикарний, він буквально провалюється в шкіру, залишаючи після себе "післясмак" вологи, оксамиту і прохолоди. Таке відчуття виникає завдяки поєднанню трьох гелеутворювачів, ксантану, акрилатного гелеутворювача (родич карбомера) та другого акрилатного гелеутворювача в дисперсії. Всі три гелеутворювачі мають різну молекулярну масу і за рахунок цього вони створюють унікальну полімерну сітку, яка має дуже приємне відчуття на шкірі.

Консерванти у нас одночасно є пробіотиками, тому вони також допомагають відновити мікробіот шкіри. Поєднання COBIOPHYTONIC та Slimming Anticellulite Cosme-Phytamix разом створюють протизапальний, протинабряковий та зменшуючий обсяги комплекс.

Також дуже рекомендую скуштувати сироватку від темних кіл під очима. Ця сироватка просто творить дива, "темрява" просто розсіюється на очах.

Фаза А

Slimming Anticellulite Cosme-Phytamix 3%

COBIOPHYTONIC 3,5%

DERMOCHLORELLA DG – ALG416 2%

Dermawhite™ WF 3%

Фаза В

Вода до 100%

Пентиленгликоль 4%

PREBIULIN C90 0,35%

Фаза С

3-O-Ethyl Ascorbic Acid 3%

Цитратный буфер 3% (рецепт цитратного буфера ТУТ)

Вода 20%

Фаза D

Nipaguard DMDMH Plus 0,35%

NDI4ZWFkMG
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: