Bakutrol®

Бакучіол - альтернатива ретинолу

На складі

 

Артикул: Act/bacut.prem190921
Вибрати вагу:
Ціна:
300,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

INCI: Bakuchiol (Hydrolyzed Psoralea Corylifolia Extract)

Зовнішній вигляд: в'язка рідина світло-коричневого кольору, при кімнатній температурі це прозора рідина, при низбкій температурі, це в'язка майже непрозора рідина

Стандартизований: за кумаринами (NLT 60%, NMT 100 ppm)

Режим введення: в активну фазу, при температурі не вище 40оС

Дозування: 0,5-1%

Робочий рН: 4,5-6

Термін придатності: 12.24

Зберігання: у темному та прохолодному місці

Країна: США

Увага, зараз змінився колір бакучіолу, він став світло-коричневий. Це означає, що зараз продукт став ще вищої очистки, а значить, ше вищої якості. Тепер ваші емульсіі будуть ще стабільніші,не будуть змінювати колір вашої готової продукції (креми, сироватки тощо), і саме головне, він став гіпоалергенним.

  Це фото бакучіола при кімнатній температурі, як бачите, це прозора рідина.

Бакучіол - монотерпенфенол із насіння Psoralea corylifoia, є добре відомим засобом проти звичайних вугрів (acne vulgaris). Згідно з дослідженнями, бакучиол має антиоксидантну, антимікробну та протиракову активність. Післязапальна гіперпігментація, наприклад, при прищах, може викликати потемніння та зміну кольору шкіри, що проявляється у вигляді темних плям. Бакучіол має антимеланогенний ефект, що проявляється в освітленні пігментних плям і в лікуванні слідів пост-акне. Його часто комбінують з саліциловою кислотою та бісабололом для лікування акне та слідів пост-акне.

Бакутрол - потужний рослинний інгредієнт потрійної дії з догляду за шкірою, що має антимікробні, протизапальні та освітлювальні властивості. Бакутрол є екстрактом Psolarea corylifolia і містить бакучіол, сполуку, яка, як було показано, пригнічує ріст патогенних бактерій, а також запальні шляхи циклооксгенази (COX) та ліпоксигенази (LOX).

Переваги:

Ліпофільна речовина, що добре сприймається шкірою, поєднується з усіма анти-акне активними компонентами.
Три клінічні випробування довели ефективність при запальних ураженнях акне та післязапальної гіперпігментації.
Безпечний, добре переноситься шкірою.
Дуже гарна стабільність.
Прекрасний анти-ейдж засіб.
Альтернатива ретинолу без подразнюючого потенціалу.
Не є фоточутливим активним компонентом. Особливістю торгової марки Bakutrol є низький (100 ppm) вміст псоралену (фототоксичний агент), який зазвичай є частиною екстракту Псоралеї.

Бакучіол - протимікробні властивості

Ефективний проти грампозитивних бактерій
• Staphylococcus aureus та Actinomyces viscosus: МІК 3 мкг/мл.
• Streptococcus pyogenes: МІК 1,56/МБК 3,13 мкг/мл
• Метицилін-стійкий золотистий стафілокок (MRSA): МІК 3/МБК 25 мкг/мл
• Метицилін-резистентний золотистий стафілокок (CA-MRSA): MIC/MBC 25 мкг/мл
• Ванкоміцин-резистентний золотистий стафілокок (VRSA): МІК 3/МБК 6 мкг/мл
• Золотистий стафілокок із проміжною стійкістю до ванкоміцину (VISA): МІК 3/МБК 3 мкг/мл
Помірно ефективний проти деяких грибів.
• Trichophyton mentagrophytes
• Aspergillus niger
• МІК 30 мкг/мл

Bakutrol®: протизапальні та протиокислювальні властивості

Тест на безпеку, роздратування, на мутагенний потенціал

Не викликає подразнення, низький мутагенний фактор, не викликає токсичності

Ефективність у лікуванні акне

Лікування мелазми на прикладі одного комерційного крему

Мелазма - поширене стійке захворювання гіперпігментованої шкіри обличчя, яке в основному пов'язане з впливом ультрафіолету, гормональними факторами та генетичною схильністю.

Мета тесту: подвійне сліпе плацебо-контрольоване рандомізоване клінічне дослідження, проведене для оцінки ефективності та переносимості комбінованого нічного крему при використанні протягом 24 тижнів. Крем містить такі ключові компоненти: бакучиол, інкапсульований ретинол та бісаболол.

Захворювання: меланодермія, наявність сонячних лентиго, періокулярних ліній та зморшок.

Метод: тестовані рандомно були розподілені в одну з двох груп: осередок 1 (вік 36-64 років) отримував нічний крем Trifecting® (Envy Medical, Лонг-Біч, Каліфорнія) 1.0, а осередок 2 добровольців (43-65 років) - ні . Всім добровольцям було запропоновано режим двох продуктів, що включає очищувальний засіб і сонцезахисний крем для використання під час випробування. Клінічна оцінка, оцінка переносимості та вимірювання хроматометра (Konica Minolta, Токіо, Японія) проводилися на початковому рівні та на 8, 16, 24 та 28 тижні (регрес). Зроблено стандартизовані цифрові фотографії та заповнено анкети для самооцінки.

Результати: двадцять п'ять добровольців завершили 28-тижневе дослідження: 14 суб'єктів у комірці 1 та 11 суб'єктів у комірці 2. Суб'єкти в обох групах показали покращення стану особи. Осередок 1 перевершив осередок 2 у поліпшенні стану зморшок, сонячного лентиго та меланодермії. Ці покращення були збережені в період регресу. Висновки: Нічний крем Trifecting® 1.0 ефективний для лікування меланодермії середнього та тяжкого ступеня, сонячного лентиго, периокулярних ліній та зморшок протягом 24 тижнів використання, при цьому його переваги зберігаються протягом як мінімум чотирьох тижнів після лікування.

Джерела:

ООО Індел

Unigen Inc.

J Clin Aesthet Dermatol. 2018;11(12):21–25/E cacy of Trifecting® Night Cream, a Novel Triple acting Skin Brightening Product: A Double-blind, Placebo-controlled Clinical Study

ZjBiZTc
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: