Главная »Активні компоненти» ACB Modified Pomegranate Enzyme PF


        

ACB Modified Pomegranate Enzyme PF

Ензими/фермент гранату

На складі

 

Артикул: Enz100821
Доступність: Доступно
Виробник: Италия
Вибрати вагу:
Ціна:
80,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

INCI: Lactobacillus/Punica Granatum Fruit Ferment Extract

Консервант: Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate

Зовнішній вигляд: злегка в'язка рідина світло-жовтого кольору

Розчинність: у воді

Режим вводу: при 40-45оС

Дозування: 0,1-10%

Робочий рН: 4 - 7

Зберігання: у прохолодному та темному місці

Термін придатності: 09.25

Країна: Італія

Ексфоліація – важлива процедура догляду за шкірою, яка сприяє видаленню зовнішнього шару мертвих клітин шкіри. Це дуже важливий процес, оскільки мертві клітини шкіри сприяють розвитку бактерій та надмірному виробленню шкірного сала. Фермент гранату це дуже ефективний ексфоліант, оскільки в його складі містяться протеолітичні ферменти, які допомагають м'яко руйнувати і перетравлювати навіть великі білки, що накопичилися на волоссі та скальпі. Pomegranate Enzyme PF екстрагується з м'якоті плодів разом із непошкодженими шапероновими білками. Потім екстракт додатково ферментується за допомогою Lactobacillus lactis для посиленого косметичного ефекту.

Цей актив - багате джерело антоціанів (флавоноїди, що володіють антиоксидантними властивостями) і численних мінералів. Містить вітаміни С, В6 та В12, які відповідають за здоров'я шкіри, цілісність покривів та яскравість шкіри. Фенолкарбонові кислоти: хлорогенова, неохлорогенова, п-кумарова, протокатехова. Також містить 15 амінокислот, 6 з яких незамінні.

Крім своєї ензимної дії гранат сприяє активності природних аквапоринів, зміцненню епідермісу, стимулює метаболізм шкіри, впливає на біологічні та хімічні процеси, шляхом підтримки потоку та циркуляції води в шкірі.

Тест на ефективність:

Фермент гранату забезпечує ексфоліацію, зменшує появу тонких ліній та зморшок та забезпечує відмінну альтернативу альфа-гідроксильним кислотам (AHA). Здатний ефективно збільшувати клітинне оновлення, на 26,0% порівняно з необробленим біологічним контролем. Ефект ексфоліації відповідає роботі гліколевої кислоти, при цьому на відміну від кислоти, не викликає опіків та пошкоджень.

Фермент граната не втрачає своєї ефективності в рецептурах, які містять жиророзчинні компоненти (олії, емоленти, вітаміни тощо). Приклад рецептури від виробника.

Пропоную зробити пілінг для шкіри голови, який зупиняє випадання волосся, бореться з лущенням, лупою і свербінням, регулює вироблення шкірного сала.

Фаза А

Фермент гранату 5%

ABS Willow Bark Extract 10% салициловой 5%

Папаин 1%

BIOLIN P 1%

Фаза В

Rheocare® XGN 0,8%

Вода до 100%

Фаза С

Натуральная Салициловая Кислота 0,1%

Пентиленгликоль 5% (як зволожувач та розчинник для саліцилової кислоти)

Leucidal Liquid 4%

ZTVlNj
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: