AnnonaSense CLR

Адаптогенний підхід для догляду за чутливою та проблемною шкірою

На складі

 

Артикул: act/annon210321
Вибрати вагу:
Ціна:
71,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

AnnonaSense CLR

INCI: INCI: Annona Cherimola Fruit Extract

Дозування: 3%
Діапазон pH: >5,2
Режим вводу: в активну фазу
Зберігання: у темному та прохолодному місці
Термін зберігання: 08.24
Країна: Німеччина

Адаптогенний підхід для догляду за чутливою та проблемною шкірою
AnnonaSense CLR розроблений для створення та збереження стійкої гомеостатичної рівноваги в шкірі, а також для покращення її стану здоров'я. Однією з характеристик чутливої шкіри є гіперреактивність на подразники довкілля. Сверблячка та подразнення шкіри провокуються нашкірними захворюваннями або захворюваннями внутрішніх органів (діабет, хвороби печінки, підшлункової тощо), крім того, це може бути просто підвищена чутливість шкіри. Це означає, що шкіра реагує швидше та інтенсивніше, ніж повинна, на такі фактори, як зміни температури, сонце та деякі косметичні та лікарські засоби. AnnonaSense CLR пом'якшує реакцію шкіри на зовнішні дратівливі фактори, має швидку заспокійливу дію. Особливо він корисний у засобах після засмаги, у постпілінгових засобах, у косметиці для дітей, в анти-акне засобах, у лікувальних засобах для сухої або дерматитної шкіри.

AnnonaSense CLR забезпечує заспокійливу, болезаспокійливу дію, знімає відчуття дискомфорту. Він зменшує бурхливу реакцію нервових волокон шкіри у відповідь зовнішні подразники. З його допомогою реактивність шкіри знижується, больові відчуття та почуття дискомфорту зникають. AnnonaSense CLR ™ робить шкіру менш чутливою та більш збалансованою, навіть свербіж можна відчутно зменшити за допомогою цього активного компонента.

З кожним роком зростає кількість людей, які страждають на підвищену чутливість шкіри. Насправді це огидне відчуття, коли все тіло пече, болить або відчувається постійний свербіж, тобто порушується гомеостаз шкіри. Гомеостаз шкіри – коли більшість біологічних систем активно регулюється, щоб утримувати нормальне функціонування нашого організму. Для цього існують механізми щоб підтримувати умови в стан гомеостазу, щоб підтримувати оптимальну продуктивність. Ендоканабіноїдна система організму (ЕКС/ECS) є життєво важливою системою для підтримки гомеостазу – допомагає клітинам залишатися в зоні рівноваги (гомеостазу).

Наш організм також є ендованілоїдною системою (ЕВС/EVS). Ендованілоїдна система здебільшого є аналогом ендоканабіноїдної системи. Але, якщо ECS можна вважати "хорошою системою", то EVS - "поганою системою". EVS знаходиться, на жаль, також на високому рівні ієрархії. Наприклад, вона відіграє ключову роль при запаленні шкіри. EVS бере активну участь у таких явищах, як почервоніння, свербіж і навіть біль у шкірі. Адаптогенний підхід AnnonaSense CLR полягає у балансуванні системи ECS/EVS. Його механізм дії зосереджений на двох основних клітинних рецепторах, виявлених у більшості клітин шкіри та імунних клітин, один з яких має вирішальне значення для ECS, а інший – для EVS.

Каннабіноїдний рецептор типу 2 (CB2), найбільш поширений рецептор ECS, має вирішальне значення для ECS і здатний модулювати всі рівні імунітету. Це важливо для підтримки або відновлення нормального гомеостазу. Оскільки шкіра - це тканина, яка знаходиться за межами нашого тіла, вона постійно наражається на небезпеку. EVS також є у шкірі. Основним клітинним рецептором EVS у шкірі є канал тимчасового рецепторного потенціалу, член 1 підродини ванілоїдів (TRPV1). TRPV1 потужно запускає запальні процеси, коли вони викликані перегріванням, зміною pH шкіри, ультрафіолетовим випромінюванням, запальними ліпідами (наприклад, простагландинами, лейкотрієнами), ROS і т. д. TRPV1 є сильним регулятором запалення у шкірі. Як згадувалося вище, ECS та EVS сильно взаємопов'язані, при цьому протизапальний ECS здатний долати запальний EVS. CB2 і TRPV1 відповідно є важливими компонентами у цій взаємодії. Активація CB2 має сильний регулюючий вплив на EVS. Отже, активація CB2 має бути метою, коли метою є покращення загального здоров'я та благополуччя шкіри.

Механізм дії AnnonaSense CLR:


• Підтримує гомеостаз шкіри шляхом встановлення балансу між ендоканнабіноїдною (ЕКС) та ендованілоїдною (ЕКС) системами.
• Активує рецептор СВ2 (як частина ЕКС) для боротьби з медіаторами запальних процесів
• Регулює ЕВС, деактивуючи рецептори TRPV1 (основний прозапальний фактор)
• Зменшує стрес, викликаний гістаміном, а також прозапальними цитокінами TNFα та IL-31RA.
Активний інгредієнт, що стабілізує фізіологічні процеси та призводить до гомеостазу.
Переваги:
• Пригнічує запальні процеси
• Зменшує свербіж шкіри
• Знижує гіперчутливість шкіри
• Заспокоює шкіру
• Підвищує опірність шкіри до широкого спектру шкідливих впливів фізичної, хімічної та біологічної природи.

Дослідження in vitro показали високу ефективність AnnonaSense CLR у врівноважуванні двох біологічних систем, що займають високе місце.в ієрархії "заважає" і "підтримує здоровий імунологічний бар'єр". Ці дві системи можна розглядати по суті як одну: взаємопов'язану і дуже важливу систему ECS/EVS. AnnonaSense CLR - це продукт, що сприяє здоров'ю та благополуччю шкіри. Це не тільки заспокійливий засіб для шкіри, а й засіб для досягнення та підтримки здорового гомеостазу, що покращує загальне самопочуття. Можна сказати, що сильніша наша фізіологічна здатність залишатися в гомеостазі, тим ми здоровішими. Чим ми здоровішими, тим краще наше самопочуття. Шкіра зі здатністю залишатися в гомеостазі нечутлива, не надто реактивна. Таким чином, об'єктивна оцінка впливу AnnonaSense CLR на чутливість/реактивність шкіри є однією з попередніх умов для підтвердження того, що AnnonaSense CLR забезпечує найкраще здоров'я та добробут шкіри. Приблизно 50% людей вважають свою шкіру чутливою. У якийсь момент свого життя, практично кожна людина страждає на подразнення шкіри, почервоніння і свербіння.

Тест на чутливість шкіри

Тести проводилися на добровольцях, які представляють широку публіку людей, які хочуть, щоб їхня шкіра була здоровішою. Для подальших досліджень in vivo було включено понад 40 добровольців, які повідомили, що їхня шкіра була чутливою та сухою. Дванадцять добровольців страждали на атопічний дерматит, вісім - на алергію IV типу, один - на псоріаз і один - на діабет II типу. Було включено як жінок, так і чоловіків, віковий діапазон добровольців становив 18–70 років. Шкірну чутливість визначали шляхом вимірювання порога сприйняття струму при 250 Гц і 5 Гц до і після нанесення продукту, що тестується. Базова лінія при t = 0 встановлена лише на рівні 0%. Значення ґрунтуються на середніх індивідуальних результатах усіх добровольців. Одне застосування продукту, що тестується, на 17 (для 250 Гц) і 18 (для 5 Гц) добровольцях (у тому числі 5 з атопічним дерматитом, 3 з алергією типу IV, 6 з чутливою шкірою, 1 з діабетом типу II).

Експеримент із частотою 250 Гц показав, що склад з AnnonaSense CLR перевищує відповідний склад плацебо більш ніж на 35%. Експеримент із частотою 5 Гц показав ще чіткіші результати: склад з AnnonaSense CLR спрацював більш ніж на 60% краще, ніж склад плацебо.

Дискомфорт шкіри

Подвійне сліпе тестування проводилося на 22 добровольцях, вони використовували засіб, що містить AnnonaSense CLR 3%, і 20 добровольців застосовували засіб плацебо. Сверблячка оцінювали в t = 0, 1 хв, 5 хв і 24 години. Базова лінія при t = 0 встановлена лише на рівні 0%. Сверблячка - звичайне явище для споживача. Миттєве, але особливо тривале полегшення сверблячки - важлива риса косметичної рецептури, спрямованої на покращення здоров'я та благополуччя споживача. Оскільки сверблячка - явище дуже суб'єктивне, до ефекту плацебо потрібно ставитися вкрай серйозно. Склад плацебо може полегшити до 40% свербежу, що відчувається, без будь-якого біологічного впливу на біологічні процеси, що беруть участь у свербіні. Тому важливо довести за допомогою AnnonaSense CLR, що він може зменшити свербіж, який значно перевищує 40%.

Через 1 і 5 хвилин після нанесення, склад, що містить AnnonaSense CLR, були трохи кращі, ніж відповідний засіб з плацебо. Але через 24 години засіб, що містить AnnonaSense CLR, був набагато ефективніший, ніж ефект плацебо. Як і слід було очікувати, склад плацебо зміг зменшити свербіж майже на 37%. Той же склад, що додатково містить AnnonaSense CLR, перевершив за ефективністю склад плацебо майже на 18%, продемонструвавши загальне зниження сверблячки майже на 55%.

Зовнішній вигляд шкіри

При оцінці здоров'я та благополуччя шкіри зовнішній вигляд шкіри так само важливий, як і відчуття шкіри. Нездоровий вид шкіри може мати серйозні негативні наслідки для благополуччя людини, тобто якості життя. Тому зменшення почервоніння шкіри до її здоров'я є важливим параметром, який слід враховувати. У подвійному сліпому дослідженні 22 добровольця тестували склад з AnnonaSense CLR, а 20 тестували склад плацебо. Почервоніння оцінювали при t = 0 і через 17 днів застосування продуктів, що тестуються двічі на день. Базова лінія при t = 0 встановлена лише на рівні 0%.

У цьому дослідженні 17 днів застосування тестованої речовини показали, що склад з AnnonaSense CLR покращує зовнішній вигляд шкіри за рахунок зменшення почервоніння та сверблячки шкіри. Якщо склад плацебо зменшував почервоніння шкіри на 25%, відповідний склад, що містить AnnonaSense CLR, явно перевищував склад плацебо, зменшуючи почервоніння більш ніж на 36%.

Рекомендації:
• Засоби для проблемної та схильної до свербіння шкіри
• «Анти-стрес» – для боротьби із запальними процесами у шкірі
• Косметична профілактика алергічних дерматитів
• Косметична профілактика атопічного дерматиту
• Антигістамінні косметичні засоби
• Засоби після засмаги

NzMzMzZ
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: