HMA Silky

На складі

 

Артикул: hairact060321
Доступність: Доступно
Вага: -
Виробник: Испания
Вибрати вагу:
Ціна:
58,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

HMA Silky

INCI: Water, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Behentrimonium chloride, PPG-15 stearyl ether, Polyquaternium-68, Hydroxypropyl guar, Phenyl Trimethicone, Glyceryl Linoleate, Ceramide III, Phenoxyethanol, Glycerin, Caprylyl glycol, Glyceryl caprylate
Зовнішній вигляд: ліпосомальна емульсія бежевого кольору
Розчинність: у воді
Режим введення: в активну фазу на кінцевому етапі приготування
Дозування: 0,3 – 3%
  • кондиціонери, бальзами: 0,3 - 3%
  • незмивні спреї: 0,3 - 0,5%
  • шампунь: 0,3 - 0,5%
  • у фарбу для волосся: 0,5%
Робочий рН: 4 - 6,5
Зберігання: у темному та прохолодному місці
Термін придатності: 10.24
Країна: Іспанія
Дія:
Система HMA (Hair Micro Adhesive) являє собою катіонну ліпосомальну емульсію, специфічну для волосся. При її нанесенні утворюється мікроадгезив, який міцно зчіплюється з волоссям за рахунок тяжіння зарядів та вивільняє активні компоненти у волоссі до 24 годин. Відновлює пошкоджену структуру волосся, підвищує міцність на розрив, відновлює пружність, захищає волосся від подальшого ушкодження.
HMA Silky розроблений для покращення живлення та зволоження волосся. Містить інкапсульований церамід III, вітамін F, вітамін P та силікон DC 556. У дослідженнях ефективності, HMA Silky покращив стійкість до руйнування волосся на 29% при концентрації 1%, а також збільшив гідратацію порівняно з плацебо та вільною активною речовиною (не загорнуту в ліпосому).
HMA Silky - це ліпосомальний коктейль для сяйва та цілісності волосся, а також для інтенсивного живлення, зволоження та кондиціювання шкіри голови. Сприяє капілярному антивіковому ефекту завдяки цераміду, вітамінам та антиоксидантам:
Церамід III: покращує загальний стан волосся. Збільшує зчеплення клітин кутикули і при цьому зменшує пошкодження, викликане УФ-випромінюванням. Забезпечує потужне збільшення водоутримуючої здатності, відновлює цілісність волосся.
Вітамін F: відновлює та зволожує.
Вітамін P: антиоксидантна дія, захист від пошкоджень, спричинених УФ-випромінюванням.
Фенілтриметикон: силікон, що надає блиску, забезпечує гладкість і велику пластичність волоссю.
Силіконова емульсія DC 556 (бегентримоніум хлорид і полікватерніум-68): забезпечує кондиціювання волосся, запобігає "заплутуванню", полегшує розчісування.

MTA4O
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: