Главная »Активні компоненти» Лактобіонова кислота


        

Лактобіонова кислота

На складі

 

Артикул: laРНА270121
Доступність: Доступно
Вага: -
Виробник: Польша
Вибрати вагу:
Ціна:
125,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Лактобіонова кислота

INCI: lactobionic acid
Інша назва: 4-O-β-D-Galactopyranosyl-D-gluconic acid

Зовнішній вигляд: білі кристали невеликого розміру
Розчинність: у воді, пентиленгліколі, етоксидігліколі
Режим вводу: у водну фазу при кімнатній температурі
Дозування: 1-40%
Розчинність: 50мг/мл (50гр на 1 літр)
Молекулярна вага: 358.3
pH 10% w/v (водний розчин): 1-3
Зберігання: у сухому та темному місці
Термін придатності: 11.23
Країна: Польща

Лактобіонова кислота відноситься до РНА кислот, це дисахарид, отриманий з глюконової кислоти та галактози. По дії РНА схожі на АНА кислоти, але вони відрізняються розміром своєї молекули, у РНА вона набагато більша. Але в роботі вони не відрізняються від АНА кислот і прискорюють регенерацію шкіри, стимулюють процес відлущування рогового шару, вважаються гарною терапією при фотостарінні та в роботі з поверхневим пігментом шкіри. Якщо порівнювати дію РНА кислот (суміш глюконодельту лактону та лактобіонової кислоти) з АНА та ВНА, то за діяю вони будуть нагадувати суміш молочної, мигдальної та саліцилової, таке ж ніжне відлущування, прибирання чорних крапок, легка протизапальна дія та гарне зволоження.
Найближче лактобіонова кислота схожа по дії на гліколеву кислоту, але при цьому вона має великий розмір молекули, на відміну від гліколевої кислоти. За рахунок своєї дуже низької молекулярної маси гліколева кислота має дуже глибоке проникнення в шкіру, а лактобіонова кислота працює тільки на поверхні шкіри, тому ризик пошкодження мінімальний. Але при цьому вона так само ефективно відлущує відмерлі клітини, вирівнює загальний тон шкіри, добре зволожує. Зволоження відбувається через те, що лактобіонова кислота створює безперервний гелевий матрикс за рахунок тяжіння і зв'язування води, і це все завдяки галактозі, яка сприяє створенню гелевого прошарку.
Також слід зауважити, що лактобіонова кислота працює також як сильний хелатор та антиоксидант. Вона легко створює комплекси з такими металами як цинк, кальцій, калій і натрій, тому її можна сміливо вводити в свої кошти як добавку, що хелатирує, в моноваріанті або в поєднанні з іншими хелаторами.
Нещодавно Neostrata (компанія з виробництва косметики) створили косметичні продукти, які викликали ажіотаж на косметичному ринку, а саме, ввели в свою лінію лактобіонову кислоту, де вона поєднувалася з глюконодельталактоном або була в поєднанні з саліциловою кислотою, вітаміном В3. Особливо споживачам сподобалося поєднання глюконодельталактону та лактобіонової кислоти, яке на сьогоднішній день є чи не золотим стандартом. Глюконолактон, полігідроксикислота - антиоксидант, підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої. Цей PHA складається з декількох гідроксильних груп, що притягують воду, які зволожують шкіру, що призводить до підвищеного ступеня зволоження. Вона забезпечує всі властивості, що розгладжують шкіру, як і AHA, але не викликає подразнення.

Полігідроксикислоти мають антиоксидантні властивості яких немає у гліколевої кислоти. Лактобіонова кислота діє як потужний антиоксидант і хелатує надлишок заліза в шкірі, тим самим зменшуючи потенційне окисне пошкодження. Він отриманий з натуральної лактози (молочного цукру) і може бути класифікований як складний PHA з сильними антиоксидантними та зволожуючими властивостями. Лактобіонова кислота сильно притягує і зв'язує воду, утворюючи природну гелеву матрицю. Його унікальна плівкоутворювальна властивість надає шкірі бажаної м'якості і оксамитової гладкості. Лактобіонова кислота безпечна і не викликає подразнення, а також забезпечує антивікову функцію AHA і сприяє оновленню клітин шкіри.
Рівень використання глюконолактону становить 4-15% та лактобіонової кислоти 3-10%. Як правило, ці дві кислоти беруть у пропорціях 1:2; де лактобіонової кислоти 1 частина та 2 частини глюконодельталактону.

Гелева маска РНА та 3GA
Дуже вдале поєднання кислот і аскорбілу глюкозиду дають дуже швидкий і якісний ефект зволоження, вирівнювання рельєфу шкіри, покращують тон шкіри, витягують рум'янець, загалом роблять дуже доглянуте обличчя. Особливо помітний ефект на не дуже доглянутому та зневодненому обличчі. Маска не викликає печіння, почервоніння або інших неприємних відчуттів, причому добре зволожує. Підійде для всіх типів шкіри, включаючи людей із чутливою шкірою. Такою маскою можна досягти швидкого зволоження та насичення шкіри вологою. Підходить для застосування будь-якої пори року, включаючи літо. рН такої маски 2,8 тому вона є самоконсервуючою і не вимагає додаткових консервантів.

Фаза А
Amitose 3GA 5%
Фаза В
ARISTOFLEX® SILK 2%
Вода 30%
Фаза С
лактобіоновая кислота 4%
глюконодельта лактон 10%
Пентиленгликоль 15%
Вода до 100%

OWM5Nj
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: