Главная »Активні компоненти» Поліглутаминова кислота


    

Поліглутаминова кислота

γ-Polyglutamic Acid

На складі

 

Артикул: actcom.polygl04.20
Доступність: Доступно
Виробник: Китай
Вибрати вагу:
Ціна:
100,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Поліглутаминовая кислота

INCI: γ-Polyglutamic Acid

Зовнішній вигляд: порошок від білого до бежевого кольору
Тип: аніонний
Дозування: зазвичай 0,1-0,5%
Розчинність: у воді
Особливості введення в рецептуру: активну фазу, в кінці приготування емульсії
Умови зберігання: зберігати в щільно закритій тарі, подалі від джерел вологи
Термін придатності: 11.25

Поліглутамінова кислота – інноваційний та біорозкладний продукт, одержаний шляхом бродіння бобів натто. Належить до класу поліпептидів і біополімерів, має потужний вологоутримуючий і зволожуючий ефект, який в рази перевершує гіалуронову кислоту. Завдяки своєму природному походження відмінно сприймається організмом людини, не викликаючи алергії та відторгнення, тому поліглутамінова кислота (PGA) дозволена до застосування абсолютно для будь-якого віку, типів шкіри, у тому числі чутливої та схильної до алергії.

Поліглутамінова кислота є потужним гідратантом, здатним утримати води в 5000 разів більше за свою вагу (це відноситься до високомолекулярної поліглутамінової кислоти). Також поліглутамінова кислота в дозі 0,2% набагато ефективніше зволожує ніж гліцерин у дозі 5%. Це відбувається за рахунок того, що поліглутамінова кислота має пролонговане зволоження та утримує воду, а гліцерин зволожує за рахунок фіксації води.

Поліглутамінова кислота поділяється на три види – високомолекулярна (близько 2000 kDa), низькомолекулярна (близько 1 kDa), (щоб було зрозуміліше, що це за позначення, Дальтон – це атомна одиниця маси, 1Да=1г/моль) та зшита поліглутамінова кислота яка має найпотужнішу водоутримуючу властивість.

Як видно вже з самої назви, поліглутамінова кислота є найближчою родичкою глутамінової кислоти і піроглутамінової кислоти (просто кажучи Na PCA), входить до складу натурального зволожуючого фактора (на відміну від гіалуронової кислоти), крім того в біохімічних процесах грає роль будівельного матеріалу шкіри. Має не тільки зволожуючі властивості, але і стимулює вироблення в роговому шарі компонентів натурального зволожуючого фактора, покращує зволожуючі функції шкіри.

Також, як і глутамінова кислота, впливаючи на зрілу шкіру, поліглутамінова кислота стимулює синтез колагену та розгладжує зморшки. Поліглутамінова кислота робить шкіру м'якою та пружною. Але найголовніше, що вона не лише створює ефект зволоження, а й глибоко впливає на шкірний покрив, робить чудову профілактику, покращує тонус та згладжує існуючі зморшки. Також, поліглутамінова кислота (PGA) сприяє підвищенню рівня та функціональних можливостей природної гіалуронової кислоти та інгібує гіалуронідазу. Вже в дозі 0,004% PGA на 92% захищає гіалуронову кислоту від інгібування гіалуронідазою.

Крім цього поліглутамінова кислота (PGA) здатна захистити колаген від інгібування колагеназою, і частково відновлює втрату колагену 1 типу, пов'язану з UVB-випромінюванням. Також PGA буде дуже корисною для людей, які страждають на атопічний дерматит, різними алергічними та іншими нашкірними захворюваннями. Так як під час таких нашкірних реакцій збільшується рівень IgE та IL-4, імуномодуляторів, що відповідають за запальні та алергічні реакції, поліглутамінова кислота, у свою чергу, знижує рівень цих запальних цитокінів.

Виходячи з цих показників, можна з упевненістю сказати, що поліглутамінова кислота є прекрасним зволожуючим, загоюючим, заспокійливим омолоджуючим компонентом.

Завдяки схильності до гелеутворення/структуроутворення поліглутамінова кислота створює дуже тактильно приємні емульсії.

Особливості введення в емульсію:

Виробник каже, що поліглутамінова кислота може бути додана на початковому етапі приготування емульсії, але це може призвести до зниження її в'язкості та емульгуючих властивостей. Тому він рекомендує вводити PGA в кінці приготування, приблизно при 40°C, попередньо розбавивши її у воді взятої від загальної водної фази (її слід розбавляти водою в пропорції 1:19). Також виробник радить у рецептури з поліглутаміновою кислотою додатково вводити загусники або гідроколоїди (цетиловий/цетилстеариловий та інші жирні спирти, ксантан, гуар, карбомер тощо).

Властивості:

 • Поліглутамінова кислота покращує захисні властивості та регенерацію шкіри, зменшує вплив навколишнього середовища та знімає шкірний стрес.
 • Сприяє виробленню натурального зволожуючого фактора в роговому шарі шкіри.
 • Перешкоджає руйнуванню гіалуронної кислоти та колагену.
 • Покращує еластичність та мікрорельєф шкіри, а також сприяє усуненню та профілактиці зморшок.
 • Сприяє заспокоєнню подразненої та загоєнню пошкодженої шкіри.
 • Сильний гідратант здатна утримати в 5000 разів більше води власної ваги.
 • Відновлює структуру пошкодженого волосся.

Застосування:

Завдяки своїм якостям, поліглутамінова кислота часто застосовується як відновлюючий засіб після пілінгів і засмаг, як добавка в косметику для сухої, вікової і в'янучої шкіри. Завдяки м'якій відлущувальній властивості, сприяє очищенню від застійного меланіну, і застосовується у відбілюючих засобах для тіла та обличчя, а також як заспокійливий та загоюючий актив у кремах для чутливої та реактивної шкіри.

 • зволожуючі та омолоджуючі засоби;
 • загоювальні та заспокійливі засоби для чутливої, пошкодженої та реактивної шкіри (алергія, ксероз, іхтіоз, дерматит, псоріаз тощо);
 • косметика для догляду за волоссям та шкірою голови (лупа, відновлюючі засоби, засоби для догляду за фарбованим волоссям);
 • у професійній косметології застосовується як ефективний матеріал для ін'єкцій омолодження та при контурній пластиці;
 • косметика для дітей (якщо це потреба).

 

Країна: Китай

MTMxMjZ
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: