Bix’Activ®

Новинка

На складі

 

Артикул: ACа10100b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
68,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Bix’Activ®

INCI: Maltodextrin (and) Bixa Orellana Seed Extract

Зовнішній вигляд: порошок світло-бежевого кольору
Склад активу: 50-70% Maltodextrin, 30-50% Bixa Orellana Seed Extract
Розчинність: у воді
Дозування: 0,25%
Робочий рН: 3-8
Режим введення: активну фазу, попередньо розчинивши в невеликій кількості води
Зберігання: у сухому та темному місці, при температурі 10-30оС
Термін придатності: 11.24

 

Bix'Activ® - це шикарний актив, який при мізерному дозуванні дає прекрасний матуючий та порозвужуючий ефект. Ваша шкіра перестане лисніти як млинець, а ваші пори перестануть нагадувати кратери. Також цей актив бажано вводити в денну косметику, особливо в пормінімайзери, оскільки він маскує зовнішні дефекти шкіри.

Bix'Activ® допомагає знизити активність сальних залоз, завдяки чому досягається матуючий ефект, причому цей актив підходить для всіх національностей.

Bix'Activ® називають "сніданок для шкіри", оскільки він діє як шкірна дієта, блокуючи сигнал, що викликає гіперкератинізацію, і запобігає появі пір.

Bix'Activ® впливає на недоліки шкіри, вже через 4 тижні застосування цього активу, якість шкіри помітно покращується, а кількість прищів та запальних елементів зменшується.

Bix'Activ® запобігає погіршенню жирності шкіри та появі дефектів. Bix'Activ® не змінює зростання вугрів (P. acnes), але пригнічує активність ліпази. Тобто, для лікування висипу вугрів і поліпшення якості шкіри, вам знадобиться кілька активів. Наприклад, щось для придушення розвитку P.acnes і Bix'Activ®, який матуватиме шкіру, пригнічуватиме активність ліпази і тим самим покращить якість шкіри.

Спосіб розчинення:

Для приготування прозорих гелів - приготувати 20% розчин активу (20% активу + вода до 100%, консервант), потім цей розчин вводити в кінці приготування засобів (13% розчину дасть 0,26% чистого активу).
Для приготування емульсій розчинити 0,25% активу в невеликій кількості води і отриманий розчин ввести в кінці приготування емульсії.

Мій спосіб приготування концентрату

19% Bix’Activ
8% екстракту магнолії (3% спиртовий розчин), тут працює як актив і консервант одночасно
Вода до 100%
Одразу після приготування, у вас вийде каламутна рідина, через 10-15 хвилин вона перетвориться на прозорий розчин жовтого кольору. Цього розчину буде необхідно взяти 13% (він дасть якраз 0,25% чистого активу Bix'Activ).

Тонік або серум для звуження пор та матування

Тонік готується хололним способом, дуже легко та швидко. Цей продукт допомагає налагодити мікрофлору шкіри, нормалізувати роботу себуму, звузити пори та вирівняти структуру шкіри. Inutec®SL1 - водорозчинний емульгатор, створений на основі інуліну та лауринової кислоти та Biolin P - допомагають відновити та налагодити роботу мікрофлори шкіри. Екстракт магнолії допомагає в лікуванні акне, є сильним протимікробним та антисептичним засобом. Bix'Activ відновлює структуру шкіри, прибирає її недоліки, звужує пори та матує. Lecinol S-10 працює як енхансер та відновник шкірного бар'єру. Amigel зволожує шкіру та надає приємні тактильні відчуття. Пентиленгліколь і гліцерин посилюють зволожуючі властивості пребіотиків і Lecinol S-10, до того ж, пентиленгліколь, у поєднанні з екстрактом магнолії і Dermosoft 700B створюють стабільний антиоксидантний пул, який захищає емульсію від псування протягом не менше 4.

Склад

Фаза А
Lecinol S-10 1%
Вода до 100%
Biolin P 1%
Фаза В
Inutec®SL1 0,9%
Amigel (2% р-р) 15% или 30%
Bix’Activ (19% р-р) 13%
Фаза С
Dermosoft 700B 0,7%
Концентрований гель на Amigel (2% р-р)
Глицерин 5%
Пентиленгліколь 10%
Amigel 2%
Вода до 100%
Euxyl 0,9%

Концентрований гель на Amigel

Змішати гліцерин з Amigel. У пентиленгліколі розчинити Euxyl. Змішати обидві фази, потім додати воду, ретельно розмішати та поставити на водяну баню, час від часу перемішувати. У вас повинен вийде в'язкий гель. Знімаємо з бані та остуджуємо.

Концентрат екстракту магнолії (3% розчин)

Екстракт магнолії 3%

Спирт (98%-ний) до 100%

Приготування

Змішати обидва компоненти і перемішувати до повного розчинення екстракту.

Приготування тоніка або серуму з Bix'Activ

1. У воді кімнатної температури розчинити Lecinol S-10 і Biolin P.

2. Приготувати фазу.

3. Поєднати обидві фази. Потім, отриманий розчин ввести фазу С.

Якщо ви хочете отримати легкий спрей або тонік, тоді концентрованого гелю на Amіgel вам знадобиться 15%, якщо ви хочете отримати легкий і нелипкий серум або пормінімайзер, тоді концентрованого гелю вам знадобиться не менше 30%.

Країна: Німеччина

MjljNjA
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: