Octopirox

На складі

 

Артикул: ACа1028b0
Доступність: Доступно
Виробник: Швейцария
Вибрати вагу:
Ціна:
60,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Octopirox

INCI: Piroctone Olamine

Зовнішній вигляд: порошок білого кольору
Розчинність: у воді, в ПАР, пентиленгліколі, пропіленгліколі, змішується з гліцерином
Дозування: 0,05-1%
1) як соконсервант (з бензойною кислотою, феноксиетанолом, пентиленгліколем, сорбатом калію, сорбітан каприлатом): 0,05-01%
2) як протиперхотний актив у засоби, незмиваютчі засоби: 0,2-0,5%
3) як протиперхотний актив у засоби, незмиваючі: 0,5-1% (ефективніше 0,8-1%)
4) як анти-акне актив у засоби, що змиваються: 0,2-0,5%
5) як анти-акне актив з незмивні засоби: 0,03-0,2%
рН продукту (1% р/р): 8,5-10
Робочий рН: 4-10
Температура нагріву: до 80°С
Зберігання: у сухому та темному місці
Термін придатності: 10.27

Ефективність готового продукту:

  • Піроктон оламін не втрачає свою ефективність у кремі анти-акне після півроку зберігання, при коливаннях температури та при зберіганні на полиці (не в темному місці);
  • Піроктон оламін не втрачає своєї ефективності у роликовому дезодоранті (водно-спиртовий розчин) навіть через 8 місяців з дня приготування;
  • Піроктон оламін у шампуні з рН 4,5-6,0 залишається стабільним та активним, після одного року зберігання при температурі понад 40, у непрозорому флаконі;
  • Піроктон оламін у дозуванні 0,05% + Nipoguard SCE 0,8% забезпечив ефективну антимікробну активність емульсії при рН 5,5 та при рН 6,4 протягом 8 місяців (у банку з широким горлом) та протягом 12 місяців (у вакуумному) флакон).

Світлостійкість:
Зберігання Octopirox® складових на світлі, залежно від кількості потрапляючого ультрафіолету, може викликати небажані зміни активного інгредієнта. Тому бажано використовувати пофарбовані чи непрозорі флакони.

Сумісність із косметичними сировинними матеріалами:

Octopirox® сумісний з більшістю ПАР, добавок та активних інгредієнтів, що використовуються у косметиці.
Що стосується сумісності з парфумерними маслами, ті, що містять альдегідні та кетонові групи, можуть спричинити проблеми.
Незважаючи на аніонний характер молекули активного інгредієнта, Octopirox® може поєднуватись без будь-яких ускладнень з більшістю катіонних ПАР (четвертинні амонієві сполуки) та катіонними активними інгредієнтами.
Слід звернути особливу увагу на схильність до комплексоутворення продукту з іонами металу, особливо іонами заліза і міді. Наприклад, наявність тільки слідів заліза (1 ppm Fe) вже призводить до помітного фарбування в жовтий колір за рахунок утворення комплексу із залізом. Добавка звичайних комплексоутворюючих агентів не запобігає утворенню вищевказаних комплексів. Якщо говорити просто, то водний розчин піроктону оламіну розкладається у присутності іонів міді та тривалентного заліза. Тому, бажано не вводити оламін піроктон в тональні засоби (пігменти, це окислені метали), також потрібно бути дуже обережними з синім і зеленим барвниками, так як вони можуть містити сліди металів.

Загущаючі властивості:

Вже при дозуванні 0,3-0,4% піроктоноламін чудово загущує системи з ПАР (шампуні або гелі), що дозволяє швидко, дешево та ефективно створити будь-який засіб для чищення з приємною в'язкою консистенцією.

Протиперхотна активність:

Шкіра голови повинна сама себе захищати від виникнення інфекції та грибкових захворювань, але через стреси, неправильний догляд (наприклад, високий рН миючих засобів), екологію починає розвиватися Pityrosporum Ovale. Pityrosporum Ovale - це рід дріжджів роду Malassezia (належить до роду грибів), яким для розвитку та життєдіяльності необхідні жири або шкірне сало. Ці дріжджі бувають круглої чи овальної форми. При чому ці дріжджі добре розвиваються не тільки на шкірі голови, але і на шкірі, пошкодженій дерматитом (на хворих ділянках шкіри високий рН). Ця грибкова інфекція викликає значне розмноження клітин, коли шкіра більше неспроможна захищатися. Накопичення клітин шкіри зростає в геометричній прогресії і при змішуванні зі шкірним салом призводить до утворення лупи. Люди з лупою відчувають свербіж шкіри голови. Піроктон оламін заспокоює запалену шкіру та зменшує лущення. Він має специфічну дію проти Pityrosporum Ovale, агента, відповідального за виробництво лупи. Піроктон оламін знищує грибкову інфекцію, яка відповідальна за лупу і перешкоджає утворенню нової лупи та запобігає свербінню. Після шести тижнів лікування лупа на шкірі голови зменшилася на 81,7% при використанні шампуню, що містить 0,5% піроктону оламіну, та 68,6% при використанні 0,5% цинку пірітіону. При цьому, якщо використовувати поєднання цинку пірітіону і піроктоноламіну, то лупи можна позбутися набагато швидше.

У дослідженні, проведеному протягом 1,5 місяців, препарат Октопірокс у концентрації 0,75% показав явне зменшення лупи порівняно з шампунем плацебо.

 

Піроктон оламін - це мікробіоцид/мікробіостат широкого спектру дії, який можна використовувати при складанні шампунів проти лупи, засобів догляду за волоссям, продуктів придушення неприємного запаху і т.д.

  • Засоби проти лупи: 0,1-0,8% піроктону оламіну.
  • Профілактика лупи або дерматиту: 0,05-0,2% піроктон оламіну.
  • Засіб, що усуває запах: 0,2-0,5% піроктону оламіну.
  • Ароматичне мило/гель для душу або дезодоранти, що усуває запах: 0,2-0,5% піроктон оламіну.
  • Антибактеріальна активність Piroctone Olamine:

Переважна здатність піроктон оламіну на різні штами мікроорганізмів (розрахунок мг/піроктон оламіну на 1 літр води).


Октопірокс у лікуванні акне:

Octopirox має широкий спектр активності не тільки проти грибів і дріжджів, але й проти бактерій. Propionibacterium acnes сприяють виникненню та поширенню вугрів за рахунок вивільнення в процесі своєї життєдіяльності ензимів (ліпази) у виділеннях шкірного секрету та розщепленню тригліцеридів шкірного сала (вивільнення вільних жирних кислот). МІК Octopirox проти Propionibacterium acnes: 3 – 6 мг/мл. Через 4 тижні використання емульсії, що містить 0.3% Octopirox, кількість вільних жирних кислот у виділеннях шкірного секрету зменшилась на 40-45%.

Дозування:

• Шампуні для волосся: 0,3 – 1,0 %
• Тоніки для волосся: 0,05 – 0,1%
• Кондиціонери для волосся: 0,1 – 0,3 %
• Лосьйони/гелі для укладання волосся: 0,05 – 0,2 %
• Пінки для волосся: 0,1 – 0,3 %
• Дезодоранти: 0,1 – 0,3 %
• Анти-акне засоби (маски та гелі, які змиваються через 15-20 хвилин): 0,5-0,6%
• Анти-акне засоби (які не знімаються): 0,05-0,2%
• Підсилювач антимікробної дії інших консервантів: 0,05-0,1%

Країна: Швейцарія

NjgwN
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: