4D HYALURONIC ACID

4D СУМІШ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ

На складі

 

Артикул: ACа1025b0
Доступність: Доступно
Виробник: Китай
Вибрати вагу:
Ціна:
108,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

4D HYALURONIC ACID/4D СУМІШ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ

INCI: Sodium Hyaluronate Crosspolymer (and) Sodium Hyaluronate (and) Sodium Acetylated Hyaluronate (and) Hydrolyzed Sodium Hyaluronate (and) Pentylene Glycol (and) Ethylhexylglycerin (and) Aqua

Зовнішній вигляд: гель середньої в'язкості
Розчинність: у воді
Режим введення: в активну фазу або при температурі до 40°С
Дозування: 1-4%
Робочий рН: 2,5 - 8
Зберігання: у прохолодному та темному місці
Термін придатності: 11.24

Підходить для веганів та вегетаріанців!

Гіалуронова кислота 4D (Hymagic TM -4D) — комбінація чотирьох видів гіалуронової кислоти з різними властивостями, може накопичувати та формувати тривимірну сітку та впливати на різні шари шкіри, заповнюючи водою зовні та утримуючи її зсередини. Таким чином, шкіра повністю зволожується на всіх шарах, а еластичність покращується безпосередньо зсередини.

Зшита гіалуронова кислота (Sodium hyaluronate crosspolymer) має дуже високу молекулярну масу та миттєво розгладжує зморшки. 4D гіалуронова кислота діє більше як зволожувач і реструктуризатор шкіри - вона допомагає заповнити недостатню вологу і утримати її. І хоч у 4D гіалуронову кислоту входить високомолекулярна зшита кислота, вона не має таких же властивостей як Sodium hyaluronate crosspolymer, тобто, зморшки вона не розгладжує, і ефекту фотошопу ви не досягнете. Але ви можете отримати супер-омолоджуючий ефект, поєднавши в одному засобі (Sodium hyaluronate crosspolymer) + 4D гіалуронову кислоту – таким чином, ви не тільки зволожуєте шкіру, ви її ще розгладжуєте та заповнюєте зморшки. Реально після нанесення крему із цими активами, шкіра буквально через 15 хвилин починає молодіти на очах.

Коли Hymagic-4D наноситься на шкіру, він може точно завдавати ударів по різних шарах шкіри, таких як поверхня шкіри, кутикула, епідерміс та дерма, щоб забезпечити миттєву тривимірну ефективність зволоження, поповнювати воду ззовні та утримувати воду зсередини.

Дія:

Гіалуронат натрію кросополімер – має найбільшу молекулу, завдяки цьому утворює щільну захисну плівку на поверхні шкіри, зменшуючи втрату вологи зсередини, а також забезпечує 24-годинне зволоження та захист від забруднення та ультрафіолету.

Hyacross зберігає шкіру зволоженою завдяки чудовій здатності зв'язувати воду та зменшує випаровування, утворюючи щільну плівку на її поверхні.

Завдяки своєму акрилатному походженню і дуже високій молекулярній масі, Hyacross має здатність захищати від ультрафіолетового випромінювання і може ефективно зменшити пошкодження клітин шкіри, спричинене ультрафіолетовим випромінюванням. Hyacross може захистити тканину шкіри від шкідливих речовин. Бар'єрна функція збільшилась на 64,93 ± 6,92%.

 

Гіалуронат натрію – має великий розмір молекули та утримує воду на поверхні шкіри, запобігає втраті води.

Ацетильований гіалуронат натрію має середній розмір молекули, міцно прилягає до рогового шару, забезпечуючи чудове зволоження та відновлення пошкодженого рогового шару. AcHA – це спеціальна похідна HA, яка синтезується з HA реакції ацетилювання. Гідроксильна група НА частково заміщена ацетильною групою і має як ліпофільні, так і гідрофільні властивості. Це допомагає просувати високі властивості спорідненості та адсорбції для шкіри. AcHAcan відновлює бар'єрну функцію шкіри та ефективно зменшує випаровування води зсередини, тим самим зменшуючи сухість та шорсткість шкіри.

Гідролізований гіалуронат натрію має дуже невеликий розмір молекули, швидко проникає в епідерміс і дерму, зволожуючи і відновлюючи шкіру зсередини. Гідролізований гіалуронат натрію має значний зволожуючий ефект. Коли міні ГА використовується в косметичній рецептурі разом із ГК, їхня пропускна здатність підвищується завдяки їх синергічному ефекту.

Гідролізат гіалуронової кислоти посилює UVA і запобігає пошкодженню від цього випромінювання, здатна придушити активні форми кисню, викликані опроміненням UVA.

Еластичність шкіри збільшилася на 4,6%, 5,2% та 6,1% після застосування miniHAcream 15d, 30d та 60d відповідно. Глибина зморшок зменшилася на 16,0%, 20,3% та 25,6% після застосування miniHAcream 15d, 30d та 60d відповідно.

Тривимірне зволоження – тест:

Результати тестів на добровольцях показують, що після 1-годинного нанесення гідратація шкіри групи Hymagic-4D швидко збільшується на 155,1%, при цьому TEWL (втрата води) шкіри швидко зменшується на 32,3%. Hymagic-4D миттєво забезпечує тривимірну зволожуючу ефективність для постійного зволоження шкіри. Hymagic-4D покращує зволоження шкіри зсередини, робить шкіру гладкою та еластичною.

Країна: Китай

Yzk2ND
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: