Ектоїн

Bioecto™

На складі

 

Артикул: ACа1026b0
Доступність: Доступно
Виробник: Китай
Вибрати вагу:
Ціна:
95,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Ектоїн

INCI name: Ectoin

Зовнішній вигляд: білий порошок
Запах: практично без запаху
Дозування: 0,5-2%
Розчинність: у воді
Режим введення: у водну чи активну фазу
Температурний режим: допустимо нагрівання до 80°С
Робочий рН: 1-9
Зберігання: у сухому та темному місці
Термін придатності: 02.24

Почалося моє знайомство з ектоїном з повного його заперечення. Я розглядала його як повний аналог Antarcticine і думала, що ці речовини ідентичні у своїй роботі. Так як вони мають приблизно однакове походження та місця проживання. Ектоїн є природним захисним засобом, який експресується галофільними бактеріями, щоб протистояти таким природним явищам, як посуха, спека або висока концентрація солі. Як сумісний розчин ектоїн не впливає на метаболізм клітини навіть при високих молярних концентраціях.

Але потім, ретельно вивчивши інформацію та протестувавши цей актив протягом півроку, я зрозуміла, що це різні речі. Вони, безумовно, мають і подібну дію у плані вироблення гіалуронової кислоти, зволоженні та розгладжуванні зморшок, а також у термозахисту. Але у Antarcticine термозахист вище взимку, а у ектоїну — влітку. При цьому ектоїн має одну важливу функцію – захист шкіри від інфекції, виведення її з організму. Особливо добре ектоїн показав себе в кремах для догляду за очима (за 6 місяців застосування крему не було жодного випадку виникнення алергічного кон'юнктивіту) і лікування дерматиту, що особисто для мене, дуже важливо. Також, загалом, покращився колір обличчя, він став більш рівним, а висипів на шкірі поменшало. Тести проводила на 7 добровольцях, у віці 13, 18, 22, 36, 39, 43 та 54 роки, у всіх були різні проблеми (підліткові прищі, дерматит, схильність до алергічного кон'юктивіту, ксероз та розацеа). За 6 місяців у всіх видно позитивні результати. Звичайно, крім ектоїну, я вводила й інші активи з проблеми, але ці активи були і раніше в кремах, і результат був дещо слабшим, ніж без ектоїну. Отже можна сказати, що ектоїн посилює дію інших активів, допомагає швидше відновитися шкірі та працює як протизапальний засіб із сильним зволожуючим активом.

Почну зі своєї улюбленої теми – дерматиту. У атопіків, як правило, хвороба пов'язана з генетичними дефектами, які впливають на філаггрін та каспазу. Ці білки впливають формування рогового шару і цілісність шкірного бар'єру. Філагрін є епідермальним білком, який має вирішальне значення для формування корнеоцитів. Утворення внутрішньоклітинних метаболітів, його зменшення або відсутність через генетичні мутації може призвести до розвитку артеріального тиску, іхтіоху та інших шкірних захворювань. Каспаза є протеолітичним ферментом, який необхідний дозрівання епідермісу і формування рогового шару. Відсутність, дисфункція або зниження експресії каспази та зростання запальних цитокінів викликає зміни у бар'єрній функції шкіри зі збільшенням TEWL (втрата води). Далі, у кожної людини є антимікробні пептиди, вони мають катіонну природу і завдяки їм виявляється широка антимікробна дія на різні штами мікроорганізмів. При пошкодженні шкіри знижується вироблення цих катіонних антимікробних пептидів, порушується робота мікробіоми шкіри, у пошкодження, а потім у кров потрапляють хвороботворні бактерії (особливо золотистий стафілокок), які не дають відновитися організму та шкірі в цілому.

Золотистий стафілокок – це грампозитивна бактерія, яку можна придушити антимікробними добавками, які працюють у цьому спектрі. З природних добавок, це всі речовини, які одержують за допомогою дихання та бродіння (лактокки, лактобактерії, біфідобактерії тощо), всі вони пригнічують зростання грампозитивних бактерій. Саліцилова кислота сприяє відлущуванню ороговілих клітин, посилює зростання грануляцій, затримує ріст багатьох мікробів, грибів. У поєднанні з лактобактеріями або біфідобактеріями і т.д., ви відразу отримуєте пригнічення розвитку інфекції, зволоження та загоєння шкіри. Ектоїн – запобігає зневодненню та посилює бар'єрну функцію, а також запобігає розмноженню патогенів на шкірі. Він посилює дію інших протимікробних активів, сам є протимікробним компонентом і, до того ж, відновлює бар'єрну функцію шкіри (заліковує рани, робить шкіру цілою). Ектоїн та лактобактерії, особливо представники роду Lactobacillus, посилюють або захищають епітеліальну бар'єрну функцію in vitro.

Ектоїн являє собою низькомолекулярний органічний осмоліт, що зв'язує воду. Тестами було показано, що місцеве нанесення ектоїну на здорову шкіру людини покращує її гідратацію та бар'єрну функцію. Ектоїн захищає клітинну мембрану від пошкодження, спричиненого поверхнево-активними речовинами (ПАР). Вимірювання трансепідермальної втрати води in vivo дозволяють припустити, що бар'єрна функція шкіри посилюється після місцевого застосування емульсії типу "масло у воді", що містить ектоїн. Ектоїн діє як чудовий зволожуючий засіб з довгостроковою ефективністю. Косметичні препарати, що містять ектоїн, захищають клітини, білок, ферменти, вітаміни, ДНК, клітинні мембрани і біомембрани шкіри від пошкодження в результаті висихання і відтоку води. Гідратаційний ефект ектоїну стабілізує водну рівновагу рогового шару та шкірного бар'єру. Ектоїн запобігає сухості та лущенню шкіри. Крім того, косметичні склади, що містять ектоїн, захищають мікрофлору шкіри, яка важлива для непошкодженого шкірного бар'єру, від стресу в результаті висихання і високої концентрації іонів після потовиділення. Стабілізація резидентної флори шкіри за допомогою ектоїну є важливою передумовою для рівноваги мікросередовища шкіри та формування неушкодженого шкірного бар'єру.

Результати випробувань показали, що ектоїн може значно збільшити вологість шкіри і має тривалий зволожуючий ефект. Через 1 годину використання 2% ектоїну вологість шкіри збільшилася на 43,7%. Після 4 тижнів безперервного використання 2% ектоїну вологість шкіри збільшилася на 50,5%.

Випробування показало, що ектоїн в діапазоні концентрацій 0,5-2,0% чинив хорошу інгібуючу дію на TNF-α (фактор некрозу пухлини/запальний цитокін). З 0,5% BioectoTM рівень інгібування може досягати 31%.

Тест показав, що навіть низька концентрація ектоїну може значно покращити активність фібробластів, стимулювати проліферацію фібробластів та сприяти синтезу колагену. 10m / gml ектоїну може збільшити синтез колагену майже вп'ятеро.

Дія:

 • Ектоїн є ефективним і довготривалим зволожуючим агентом, що запобігає зневодненню епідермісу і перевершує широко відомий мембранний стабілізатор фосфатидилхолін. Він також усуває запальні процеси шкіри.
 • Ектоїн має сильну захисну дію на ферменти, ДНК, клітинну мембрану та інші біологічні макромолекули.
 • Ектоїн діє як шаперон, виявляючи неправильно згорнуті білки та пригнічуючи утворення білкових агрегатів.
 • Він може виробляти білок теплового шоку для захисту цілісності мембрани та зменшення сонячних опіків, спричинених ультрафіолетовим випромінюванням.

Джерела:

BloomageFreda BiopharmCo., Ltd.jessicaqu@bloomagefreda.com
Marini A, Reinelt K, Krutmann J, et al. Ectoine-containing cream in the treatment of mild to moderate atopic dermatitis: a randomised, comparator-controlled, intra-individual double-blind, multi-center trial. Skin Pharmacol Physiol. 2014;27(2):57‒65.
Graf R, Anzali S, Buenger J, et al. The multifunctional role of ectoine as a natural cell protectant. Clin Dermatol.2008;26(4):326‒333.
Agrawal R, Woodfolk JA. Skin barrier defects in atopic dermatitis. Curr Allergy Asthma Rep. 2014;14(5):433.
Use of ectoine or ectoine derivatives in cosmetic formulations. Bünger,Joachim (Gross-Umstadt, DE) Driller,Hans-Jürgen (Gross-Umstadt, DE) Martin, Roland (Weinheim, DE)
Dekio I, Sakamoto M, Hayashi H, et al. Characterization of skin microbiota in patients with atopic dermatitis and in normal subjects using 16S rRNA gene-based comprehensive analysis. J Med Microbiol. 2007;56(Pt 12):1675‒1683.
Guttman Yassky E, Suárez-Fariñas M, Chiricozzi A, et al. Broad defects in epidermal cornification in atopic dermatitis identified through genomic analysis. J Allergy Clin Immunol. 2009;124(6):1235‒1244.
Hauser C, Wuethrich B, Matter L, et al. Staphylococcus aureus skin colonization in atopic dermatitis patients. Dermatologica. 1985;170(1):35‒39.
Thyssen JP, Kezic S. Causes of epidermal filaggrin reduction and their role in the pathogenesis of atopic dermatitis. J Allergy Clin Immunol. 2014;134(4):792‒799.
Sultana R, McBain AJ, O'Neill CA. Strain-dependent augmentation of tight-junction barrier function in human primary epidermal keratinocytes by Lactobacillus and Bifidobacterium lysates. Appl Environ Microbiol. 2013;79(16):4887‒4894.

  Країна: Китай

  ZjAyMDlkZD
  Оповещение
  Watch DOG


  Сообщить по электронной почте при изменении:


         когда цена падает ниже Грн

          когда товар будет в наличии


  Введите ваш e-mail: